Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Речниця Пентагону Сабріна Сінгх уже офіційно оголосила, що США не всти...
7 200 Vistas/Alcance
2025-01-04 10:49
Mensaje №24095
Речниця Пентагону Сабріна Сінгх уже офіційно оголосила, що США не встигають поставити всю допомогу для України до 20 січня. Озброєння надходять із складів за певним графіком та у відповідні терміни пересилаються до Європи. І до інавгурації Дональда Трампа фізично не вкладаються. У чомусь це буде первинний тест на готовність нового президента хоч якось допомагати Україні. Бо нині дуже багато діаметрально протилежних заяв. Більшість із них голослівні й відверто примітивні, але є й аргументовані, проте вкрай відмінні прогнози. І ніхто, насправді, можливо, й сам Трамп, ще не знає, що буде після 20 січня. Але деякі перші дії й заяви вже 21 числа скажуть багато про що. Завершення відвантаження й доставки всього раніше передбаченого буде хорошим, але не безумовним знаком. Бо нового виділення великих обсягів уже, найімовірніше, не буде. Але якісь можливості таки збережуться. А от відмова відправляти вже раніше заплановане й профінансоване буде знаком більш, ніж однозначним.І ще з США. Майк Джонсон з другого разу переобраний спікером Палати Представників. Це той політик, на якому майбутні українські історики розкриватимуть просту істину: "як через власну дурість втрачати друзів і примножувати ворогів".І зовсім нове. Трамп веде дуже активні консультаціїна тему "що робити з Україною?" Звісно ж, без участі нашого непорозуміння. Щоб уявити коло залучених до консультацій, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаев сповістив, що Дональд Трамп під час телефонної розмови радився і з ним про майбутнє України. Нижче про це перешлю допис Олега Шарпа. Там він закінчує тезою: аби тільки Маск мізки не пудрив. А ви ж пригадуєте, коли Маск перестав бути другом і став противником України? І як один ларьочник наказав своїй дворовій собаці - одному відомому послу покусати Маска за якусь дрібну нетактовність... Так отож... І я зараз навіть не можу сказати, що проти того, що про нас домовляються без наших "стрьомних мальчіков", бо з ними результат для України буде безумовно, тільки гіршим...⬇️⬇️⬇️