Fuente
ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ - НОВИНИ | ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ — ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ❗️☝️🏭👷♂️👩⚕️ℹ️🏭 Для зм...
475 Vistas/Alcance
2025-03-25 08:47
Mensaje №739
ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ — ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ❗️☝️🏭👷♂️👩⚕️ℹ️🏭 Для зміцнення колективного імунітету на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» кожного працівника забезпечили мультивітамінним комплексом. 🦠🧬 З приходом весни наш імунітет потребує особливої уваги. Перепади температур, нестача сонячного світла, зростаюча активність вірусів — всі ці фактори роблять наш організм вразливішим. Також весною часто відчуваємо підвищену втому та зниження енергії, частіше хворіємо, загострюються старі хвороби. Це сигнал, що наша імунна система потребує підтримки. 💪 👩⚕️💊 «З огляду на весняний авітаміноз, підібрали та придбали для працівників нашого підприємства якісні вітаміни українського виробника. Препарат є полівітамінним комплексом та має в своєму складі всі необхідні речовини для підвищення імунітету", — розповідає Алла Трепак, завідувачка фельдшерським здоровпунктом Черкаської ТЕЦ. 👷☝️ «Імунітет — це головна броня нашого організму. Щоб залишатися здоровим та енергійним, необхідно піклуватися про нього щодня, а особливо в періоди, коли організм піддається додатковим навантаженням. А наші енергетики, у період сьогоднішніх реалій, відчувають максимальні робочі навантаження цілодобово, — зазначає Ігор Снєгін, директор Черкаської ТЕЦ. — Переконаний, що турбота про здоров’я кожного працівника — це основа успіху та ефективної роботи всієї команди!» — наголосив керівник.