Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CG Frog
Añadido 14 jul. 2024

CG Frog

@Cg_frog
Número de suscriptores: 2 502
Fotos: 1,890
Videos: 270
Enlaces: 1,040
Descripción:
2D та 3D. Натхнення, корисності, навчальні матеріали, різні балачки та новини у світі комп'ютерної графіки і діджитал малювання. Зв'язок: @duleonto або напряму пишіть каналу Чат художників: @art_ua_chat
Fuente

CG Frog | Згенерована обкладинка книги від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГАВидавництво поділи...

Logotipo de la comunidad de telegram - CG Frog CG Frog @Cg_frog
616 Vistas/Alcance 2025-01-23 15:06 Mensaje №357
📚 Згенерована обкладинка книги від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГАВидавництво поділилось новою книгою в Хвіттері. Хтось запідозрив, що на обкладинці згенерована картинка, і спитав про це в А-баби(я не знаю як їх ще скорочувати). Ті підтвердили, що це дійсно так. Інший юзер виявив, що це не просто АІ-витвір, а ще й генерація, яка зроблена на основі іншої(друга картинка). АI+плагіат AI 🤦‍♂️ Звісно ж, за доброю традицією Твіттеру, почався лютий кенселінг 😂 Одні люди почали відміняти видавництво, інші захищати, поїхав "шакалячий експрес" А що ж представники А-баби? А чувак просто геніально відповідає в реплаях, скріни самі бачите вище. Більше того, він в якийсь момент запропонував промокод "ILOVEAI" зі знижкою на цю книгу.. а потім прийшов інший смм-ник, вже з промокодом "IHATEAI" 😐 Взагалі, ситуація наче і смішна, але є про що подумати. З одного боку, кенселити їх таке собі, це ж приватна контора, яку обкладинку хочуть, таку і роблять. Але із іншого боку - сумно. Сумно, бо в них дуже круті ілюстрації, які отримують престижні нагороди, це їх візитівка.Я не проти ШІ там, де йому є місце, але проти погіршення якості, а це саме той випадок. Не знаю, хто прийняв рішення зробити такий експеримент, але вийшло явно поганенько 🤔Можна купувати книги лише із якісними обкладинками/ілюстраціями, просуваючи таким чином інші видавництва, був би лише вибір. Конкуренція сприяє покращенню товарів та послуг. Коли вибору нема, кінцеві споживачі мало впливають на виробників, а ті користуються монополією і можуть почати економити. Тож при відсутності вибору, кенселити А-бабу - робити гірше собі, тут я згоден із останньою картинкою. Будемо сподіватися, що надалі ситуація стане краще 🤷‍♂️Журнал художника