Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Канал Націоналістичного Нахилу ꑭ
Añadido 14 jul. 2024

✙ Канал Націоналістичного Нахилу ꑭ

@CNI_UA
Número de suscriptores: 94
Fotos: 1,460
Videos: 746
Enlaces: 1,540
Descripción:
Ми українські націоналісти, які працюють на благо української держави та закликають українську молодь до дій, які допоможуть у розвитку української держави Приєднуйся до нас ! Зворотній зв’язок – @uk_admin_cnl

👥 Número de suscriptores

94
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -3

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🕵️ Повертаючись до теми розслідування ДБР діяльності генерала Содоля✍️ В суботу стало відомо, що ДБР приєднало відомості, передані НШ "Азову" Кротевичем, до матеріалів справи про розпочате кримінальне провадження щодо прориву оборони в Харківській області. Постає вкрай багато запитань, адже мова йшла про численні випадки прийняття рішень через які було нанесено значні людські втрати. Виходить, що ніхто так і не відповідатиме за:🛑Водяне-Опитне. 503 ОБМП та 36 ОБрМП понесли значні втрати при відновленні позицій, штурмуючи мінні поля. В нас теж там загинув знайомий з 503-го.🛑Новодонецьке. 5-7 червня 2023 року. Під пильним наглядом протеже Содоля полковника П. на КСП 37 ОБрМП дивилися як за три доби кацапи стирають 1, 2 та 505 батальйони морської піхоти даної бригади. Легкоброньовані французькі AMX-10 були відправлені в лобові атаки. Втрати за ті дні склали близько 12 машин. Одну кацапи навіть затрофеїли. Втрати були настільки великі, що морські піхотинці знімали відео із закликом допомогти, а частина втекла в СЗЧ, дехто навіть закордон.🛑У вересні 35 і 38 ОБрМП були відправлені поштурмувати Новомайорське. Результатів не було, лише втрати особового складу та техніки. Мабуть, це такий відпочинок зробили перед десантуванням в Кринки та Піщанівку.🛑Кринки. Тут треба розмовляти з бійцями 35, 36 та 38 ОБрМП, а потім і 37-ї, які стали заручниками операції заради операції. Всі БРки плацдарму спочатку були до 1 грудня. Морські піхотинці думали, що трохи ще помучаються і все. Але утримання плацдарму продовжилося. Бійці Сил Оборони показали величезний героїзм та професіоналізм, розширюючи плацдарм. Але при цьому були періоди, коли їжу та воду доставляли лише дронами. Були випадки, що поранені місяць чекали евакуацію — це вже не про "золоті години", які розповідали в ті дні деякі речниці. Також постає питання, що в Кринках робив вже покійний фельдшер медицинського пункту 2 батальйону 37 бригади?!📋 Загалом, ми сподіваємося і віримо в силу правосуддя. Хочемо вірити, що ДБР опитає бійців даних бригад і збере достатньо матеріалів для прийняття справедливого рішення. Проте основна маса учасників тих подій вже списалася по пораненню, загинула, перейшла в інші підрозділи чи перебуває в СЗЧ. Тому роботи багато, але якщо її не виконати, то у суспільства буде дуже багато недовіри, що є на руку ворогу.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат