Fuente
БУТУСОВ ПЛЮС | Я ВИЖИВ У МАРІУПОЛІ, ТРЕБА БУЛО ВИЖИТИ В ПОЛОНІ". АРТУР ШКЕУЛ, 501 ОБМ...
44 300 Vistas/Alcance
2026-02-26 12:14
Mensaje №27227
🔴"Я ВИЖИВ У МАРІУПОЛІ, ТРЕБА БУЛО ВИЖИТИ В ПОЛОНІ". АРТУР ШКЕУЛ, 501 ОБМПАртур Шкеул, військовослужбовець 501-го батальйону морської піхоти: «Пообіцяв собі в полоні, що свою дитину ніколи не вдарю по сраці, бо це нереально боляче» Морпіх із Бердянська Артур Шкеул підписав контракт у 2016-му і ще до 2022-го мав досвід боїв на Донбасі. Його брат Владислав служив разом із ним і в 2019-му ледь не загинув. Рятувати брата Артуру довелося особисто, тримати тампонаду на шиї. У квітні 2022-го Артур і Владислав разом із іншими побратимами потрапили в полон у селі Мирне під Маріуполем. Там їх розділили — Владислава тримали на Луганщині, а Артура відправили до РФ: до Таганрога, а згодом Тверської області та Мордовії. Зустрілися вони лише через 40 місяців, у літаку, в день звільнення з полону — 14 серпня 2025 року. Артур Шкеул пройшов курс реабілітації в Центрі Unbroken у Львові. Розмова з журналістами «Бутусов Плюс» стала його першим інтервʼю після звільнення. Як росіяни катують військових? Що було найстрашнішим під час полону? Та які жахи переслідують його й через півроку після звільнення? Дивіться далі у відео - https://youtu.be/lb_3rXxudFM