Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Броварська районна військова адміністрація
Añadido 14 jul. 2024

Броварська районна військова адміністрація

@BrovRVA
Número de suscriptores: 687
Fotos: 22,600
Videos: 2,110
Enlaces: 4,450
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Броварської районної військової адміністрації Наша сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015344529224

👥 Número de suscriptores

687
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

85
Promedio/Día:: 87
Promedio/Tiempo:: 85
ERR: 12.37%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Триває відновлення закладів освіти Київщини. Разом із представниками замовника та підрядних організацій перевірили хід робіт у садочку «Веселка» в Гостомелі, садочку «Дюймовочка» у Василькові та Бузівському ліцеї.Щодо цих об’єктів надходили звернення від батьків щодо повільних темпів робіт, тому їхнє відновлення тримаю на особистому контролі. Дав чіткі доручення місцевій владі та підрядникам: діти не можуть чекати — треба прискорюватися й працювати якісно.Завдяки нещодавньому рішенню Уряду Київська область отримала додаткові 300 млн грн із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф. Ці кошти допоможуть відновити майже тисячу квартир і відкрити двері шкіл та садочків для понад 1200 дітей — з надійними, сучасними укриттями, де вони почуватимуться в безпеці.Садок «Веселка» в Гостомелі розрахований на 10 груп і 240 малюків. Плануємо відкрити його вже до кінця поточного року. Усередині тривають оздоблювальні роботи, а на подвір’ї облаштовують територію. Це один із наших першочергових об’єктів, адже для дітей важливо повернутися у свій садок якнайшвидше.Бузівський ліцей, розрахований на 420 учнів, зазнав пошкоджень під час бойових дій. Основною перешкодою для відновлення була відсутність фінансування. Після ухваленого Урядом рішення кошти спрямовані, і відновлення має бути завершене в повному обсязі.У садку «Дюймовочка» у Василькові, що також постраждав від російської агресії, триває капітальний ремонт. Заклад розрахований на 240 місць і 12 вікових груп. Водночас головною проблемою залишається нестача працівників: роботи просуваються надто повільно. Підрядник має терміново посилити бригади, аби вийти на необхідні темпи.Наше завдання — повернути дітям Київщини безпечне дитинство. Ми зробимо все, щоб вони навчалися і виховувалися у гідних умовах. Жоден із об’єктів не залишиться поза увагою.@Mykola_Kalashnyk
Можливість участі Ірландії у відбудові Київщини обговорили під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Джонатаном Конлоном.Подякував пану Послу та його команді за гуманітарну допомогу та політичну підтримку нашої Держави. Важливо, що Ірландія зайняла тверду позицію щодо розв’язаної росією війни та долучилася до «Коаліції охочих». Коли світ об'єднується заради справедливості — це додає Україні сили.Завдяки підтримці ірландського Червоного Хреста кількість місцевих осередків Українського Червоного Хреста на Київщині зросла з 5 до 30. Це означає, що допомога стала доступнішою для тих, хто її потребує найбільше.Окремо Ірландія сприяла розміщенню людей, які залишилися без житла внаслідок російської агресії. У регіоні було встановлено 50 модульних будинків для внутрішньо переміщених осіб. Ця допомога реалізовувалась через програму УВКБ ООН за фінансування уряду Ірландії. Наразі ворожі обстріли не припиняються, і людей, що потребують допомоги, стає все більше. Пан Джонатан Конлон зазначив, що цей проєкт був надзвичайно важливим, і є велика ймовірність його продовження, а також отримання донора для будівництва укриттів в закладах освіти та отримання для освітніх установ сонячних панелей.За словами Посла, Ірландія готова поступово переходити від гуманітарної допомоги до активної участі у відбудові. Це свідчить про глибоке розуміння наших потреб і про довгострокову перспективу співпраці. Київщина стала флагманом відновлення: з 30 тисяч зруйнованих об’єктів ми вже відбудували понад 75%. Робимо це за принципом «зробити краще, ніж було» – із наголосом на інклюзивності, інноваційності та енергоефективності. Шукаємо й сучасні рішення з управління відходами. У цих питаннях особливо цінний досвід партнерських країн.Київщина зацікавлена у залученні представників ірландського бізнесу та створення інфраструктури у нашому регіоні, а також встановленні горизонтальних зв’язків із регіонами Ірландії.Також звернувся до пана Посла з пропозицією розглянути можливість проведення Дня України в Ірландії, щоб розширити знання про нашу країну та її боротьбу за свободу та незалежність.Наразі плануємо наступну зустріч. Бо справжнє партнерство – це постійний діалог заради спільного майбутнього.@Mykola_Kalashnyk
Робочу поїздку до Київської обласної клінічної лікарні та Київського обласного онкологічного диспансеру здійснили разом із в.о. голови Київської обласної ради Ярославом Добрянським. У Київському обласному онкологічному диспансері оглянули стан корпусів, хід ремонтних робіт та реалізації ключових проєктів.Особливу увагу приділили Блоку трансплантації кісткового мозку — це одне з шести подібних відділень в Україні. Він відповідає сучасним вимогам: обладнаний окремими стерильними боксами, операційною, маніпуляційною, медсестринським постом із системою моніторингу та спеціальним вентиляційним приміщенням. Наявність цього блоку забезпечує можливість надавати надскладну онкологічну допомогу на найвищому рівні.Критично важливою для комплексного лікування пацієнтів із онкопатологією є робота лінійних прискорювачів та апарату брахітерапії.На будівельному майданчику корпусу №14, де ведуться роботи з капітального ремонту за кошти Європейського інвестиційного банку, зустрілися із підрядником. Роботи просуваються повільно. Дав доручення активізувати процес і збільшити кількість працівників на об’єкті.Окрім того, після огляду обʼєктів запланували додаткові видатки на ремонт аварійних інженерних мереж.У обласній клінічній лікарні також тривають роботи з капітального ремонту.Зокрема, проінспектували хід робіт частини ортопедично-травматологічного центру та приміщення для МРТ у хірургічному корпусі, а також підготовку приміщень для встановлення ангіографічної системи. Частину відділень планується ввести в експлуатацію до 1 жовтня, завершення інших робіт — до кінця поточного року.Між іншим, оглянули роботу централізованої клініко-діагностичної лабораторії — потужного комплексу, оснащеного сучасним обладнанням і сертифікованими реагентами провідних закордонних виробників. Це дозволяє виконувати широкий спектр високоточних діагностичних досліджень із мінімальним впливом людського фактору. Окреме завдання — уніфікація фасадів усіх корпусів лікарні та онкологічного диспансеру в межах єдиного архітектурного рішення. Йдеться не лише про зовнішній вигляд, а й про енергоефективність, довговічність, зручність і безпеку для пацієнтів та медичного персоналу. Зробимо предпроєкт, що стане основою для системного оновлення всієї інфраструктури.У пріоритеті — проєкти, що готові до реалізації вже сьогодні. Їх буде профінансовано коштом обласного бюджету. Крім того, працюємо з донорами та міжнародними партнерами.Забезпечення доступної, якісної та сучасної медичної допомоги для людей — одне з ключових завдань. Маємо створити безпечні, комфортні та функціональні умови для пацієнтів і медиків. Робота триває.@Mykola_Kalashnyk
Відбувся відкритий діалог із бізнесом Київщини за участю в.о. Голови Державної податкової служби України Лесі Карнаух та керівництва Головного управління ДПС у Київській області.Провели конструктивну розмову щодо актуальних питань ведення бізнесу в регіоні. Наша команда й надалі буде платформою для постійної та ефективної комунікації між владою та підприємцями. Ми відкриті до діалогу, нових ініціатив і креативних рішень, спрямованих на розвиток регіону.Постійно підтримуємо контакт із бізнесом, виїжджаємо на місця, щоб краще розуміти потреби підприємців. У межах платформи «Діалог влади та бізнесу» з початку 2025 року вже проведено близько 40 зустрічей — як онлайн, так і офлайн, безпосередньо на підприємствах.Київщина входить до п’ятірки найпривабливіших регіонів для підприємницької діяльності. Лише за перше півріччя 2025 року зареєстровано понад 11,5 тисячі нових суб’єктів господарювання. Бізнес області вже сплатив понад 38 млрд грн податків і зборів — це на 34,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.Це реальний ресурс, який ми спрямовуємо на найнеобхідніше: відновлення інфраструктури, допомогу армії, підтримку громад.@Mykola_Kalashnyk
Зустріч «Від простору до інвестицій: як громади створюють умови для зростання» відбулася у межах Київського обласного засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це був простір живого діалогу між громадами, обласною владою, міжнародними партнерами та бізнесом.Київщина не просто відновлюється, вона переосмислює своє майбутнє. Область має амбітну мету — створити якісно нове середовище для життя, розвитку та інвестицій. І найпотужнішою рушійною силою цих змін є саме громади. Вони першими приймають виклики, знаходять нестандартні рішення й відкривають двері новим можливостям.Щиро вдячний очільниці Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України Лілії Пашинній за її невтомне лідерство, системну підтримку громад і незмінний фокус на результат.У межах заходу підписали Меморандум про співпрацю між Київською обласною військовою адміністрацією та Німецько-Українською промислово-торговельною палатою. Це нові горизонти економічної взаємодії та залучення інвестицій у регіон.На території Київщини працює потужний соціально відповідальний бізнес. Один із яскравих прикладів — компанія «Керхер», яка з перших днів повномасштабної війни підтримує наших військових і громади. Сьогодні ще 69 громад області отримали від компанії генератори. Це про справжнє партнерство, що рятує і підсилює.@Mykola_Kalashnyk
Відвідав турнір з гольфу для ветеранів, що проходив на Київщині за підтримки Всеукраїнської федерації гольфу України. Це ще один важливий крок до реабілітації, повернення до активного життя та єднання тих, хто пройшов крізь війну.На поле вийшли вісім ветеранів Київщини. А загалом у турнірі змагалися 40 спортсменів з Київської області, Києва, Львова, Дніпра та Одеси. Уже сьогодні бачимо: формується справжня національна ветеранська спільнота, об’єднана не лише спогадами про фронт, а й спільним рухом уперед.На базі ГО «Спортивний клуб «Обʼєднані гольфом» діє адаптивний клуб «Активні парки — Нестримні». Там українські захисники тренуються, опановують техніку гри і, головне, — відновлюються фізично та психологічно.Гольф став для них справжньою терапією. Природа, команда, зосередженість, рух — усе це сприяє емоційному відновленню, адаптації до протезів і поверненню до активного життя.Пишаюся, що саме Київщина гуртує довкола таких ініціатив. Плануємо розширювати проєкт, започаткувати серію відкритих тренувань для ветеранів і сформувати сильну збірну області з гольфу.Виконуємо завдання Президента України Володимира Зеленського щодо всебічного розвитку ветеранського спорту, реабілітації та адаптації наших захисників. Дякую всім, хто підтримує наших воїнів не лише на полі бою, а й після повернення до мирного життя.@Mykola_Kalashnyk
Шановні медичні працівники! Ви обрали одну з найскладніших і найвідповідальніших професій. І залишаєтеся їй вірними щодня. Від перших днів повномасштабної агресії ви стали на передовій боротьби за кожне українське життя. В умовах війни часто працюєте в надлюдських умовах, ризикуючи собою. У підвалах лікарень під час обстрілів, в евакуаційних поїздах, на фронті поруч із нашими захисниками — скрізь, де потрібна ваша допомога, ви були і є.Ви стали справжніми ангелами-охоронцями для військових і цивільних, щодня демонструючи самовідданість, професіоналізм і неймовірну стійкість.Щодня ви стикаєтеся з найтяжчим людським болем, приймаєте на себе чужі страхи та сльози. І попри все це, знаходите сили для теплого слова, заспокійливого погляду, рятівного дотику.Хірурги, терапевти, анестезіологи, реаніматологи, медсестри, фельдшери, санітари — кожен з вас є незамінною ланкою в ланцюгу порятунку. У найтемніші години ви залишаєтесь світлом надії. Ваша самовідданість додає віри, що попри всі жахіття війни, добро і людяність переможуть.Щиро дякую за ваше служіння Україні! Зі святом!@Mykola_Kalashnyk
За дорученням Президента України Володимира Зеленського у Київській області і громадах системно реалізовуємо державну стратегію, спрямовану на підтримку ветеранів.Так, за програмами підтримки ветеранів у 2025 році на Київщині передбачено понад 151 млн грн.Підтримка наших захисників — один із пріоритетів. Київщина формує нову етику взаємодії з ветеранами: підтримуємо у відкритті власної справи, з житлом, з адаптацією.Уже створено ампфутбольну команду «Буревій». Тут ветерани можуть відновлювати фізичну форму, змагатися, бути частиною сильної команди. Загалом залучаємо ветеранів до 7 видів спорту в кожному з районів. В області діє інклюзивне ветеранське містечко «Квіт Калини». Там уже проживає понад 50 родин. Це приклад соціально відповідального бізнесу, який долучився до підтримки Героїв. Наразі будується нова черга житла, а поруч створюються місця для їх працевлаштування.Працюють 11 ветеранських хабів. Нещодавно відкрили новий хаб у Білій Церкві. Розширюємо цю мережу, аби у кожній громаді був простір, де ветеран чи військовий отримає допомогу, консультацію, підтримку.Передали сертифікати на житло 53 родинам Захисників і Захисниць, до кінця року планується вручити ще близько 100 сертифікатів.Проводимо ветеранські спортивні заходи. Один із таких форматів — «Коло Незламних». Це не лише спорт, а й місце для спілкування. Нещодавно понад родини ветеранів зібралися на риболовлю, аби бути разом, відпочити, відчути підтримку.Дякую кожному, хто долучається до цієї великої спільної справи — громадам, партнерам, бізнесу.А насамперед — нашим Героям, які сьогодні продовжують боротися, відновлюватися, жити.@Mykola_Kalashnyk
Київщину відвідала делегація керівників закордонних дипломатичних установ України.Показали їм разом із заступником міністра розвитку громад та територій Костянтином Ковальчуком та головою Агентства відновлення Сергієм Сухомлином, як відбудовується Бородянка — один із найбільш постраждалих населених пунктів області. Із початку повномасштабного вторгнення тут було пошкоджено або зруйновано понад 800 об’єктів: житлові будинки, школи, лікарні, соціальна інфраструктура. Але сьогодні Бородянка не просто відновлюється — тут формується новий підхід до життєвого простору. Відбудовуємо за принципом: зробити краще, ніж було.Уже майже 10 тисяч мешканців повернулися додому. Відкриваються магазини, працюють школи й амбулаторії. Символ незламності — саме так сьогодні можна описати Бородянку.Разом із делегацією відвідали Україно-литовський ліцей, Науково-навчальний центр, що надає реабілітаційні послуги ветеранам, центральну площу селища й один із відновлених житлових кварталів. Дипломати побачили на власні очі: міжнародна підтримка працює.Під час панельної дискусії «Відбудова громад через регіональну взаємодію: виклики та можливості для Київщини» обговорили питання партнерства — того, що робить область сильною. У важливій розмові взяли участь Віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс, голова Агентства відновлення Сергій Сухомлин, а також наші дипломати.Нині діють 17 угод з іноземними регіонами, наші громади мають 133 побратимства з муніципалітетами у 34 країнах світу. Активно співпрацюємо з понад 70 міжнародними організаціями.У кожній громаді Київської області є свідчення цієї підтримки: укриття, амбулаторії, школи, нове житло для внутрішньо переміщених осіб. Це не абстрактна міжнародна співпраця — це реальні зміни, які наші дипломати допомагають втілювати.Київщина відновлюється завдяки спільній роботі. Дякую кожному, хто з нами.@Mykola_Kalashnyk
Київщина стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів. Область прийняла значну кількість людей, які були змушені покинути свої домівки через війну. На цьому тлі особливо цінними є ініціативи бізнесу, що формує якісне соціальне середовище для тих, хто цього найбільше потребує.Один із таких прикладів — новозбудований гуртожиток групи компаній «Нива Переяславщини». Його зведено для ВПО — нинішніх і майбутніх працівників агропідприємства.Будівлю звели зараз, у розпал повномасштабної війни, з ініціативи власника компанії Олександра Мостіпана — як частину стратегії соціально свідомого українського бізнесу. Вона відповідає всім сучасним стандартам: автономна котельня на пелетах, генератори, власний теплопункт, система очищення води. У разі надзвичайних ситуацій — повна енергонезалежність.На дві великі кімнати — умебльована кухня з холодильником і пральною машиною, власний санвузол із душовою. У будівлі є протипожежна сигналізація, пожежна водойма, сучасне укриття, а також спортивні та відпочинкові кімнати.Важливо — повна інклюзивність: пандуси, спеціальні санвузли для людей на візках, маркування шрифтом Брайля та тактильна плитка. Територія облаштована доріжками й LED-освітленням.Поруч завершується будівництво другої черги: ведуться покрівельні та внутрішні роботи, триває облаштування фасаду. Здача об’єкта планується вже восени цього року. Після завершення робіт загалом у двох будівлях зможуть проживати до 300 осіб.Усе збудовано власним будівельним підрозділом компанії: з сучасних матеріалів, професійно і якісно. Кожна деталь — від інженерних рішень до умов проживання — продумана з урахуванням комфорту, безпеки та гідності людей, які пережили переселення через російську агресію. Така щира турбота бізнесу про своїх працівників є проявом людяності й солідарності у складні часи. Це той стандарт, до якого маємо прагнути всі — кожен на своєму місці, задля спільного майбутнього.@Mykola_Kalashnyk