Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Макс читає?!
Añadido 06 dic. 2025

Макс читає?!

@BooksWithMax
Número de suscriptores: 3 068
Fotos: 3,160
Videos: 163
Enlaces: 483
Descripción:
Той самий Хлопець що читає?! З питань реклами та іншої співпраці @bookmax0
Fuente

Макс читає?! | ​​Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Макс читає?! Макс читає?! @BooksWithMax
1 070 Vistas/Alcance 2026-05-27 09:41 Mensaje №4537
​​Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга прочитана книга у авторки К. С. Пакат (перша — «Темне сходження»)• Сюжет розвивається навколо принца Дамена. Його брат захопив владу скинувши батька, а самого Дамена відправив у якості раба-пестуна в інше королівство. Він став дарунком для холодного та жорстокого принца Лорана, який за 10 місяців має посісти престол.Ніхто не знає що він принц. І Дамен мимоволі опиняється втягнутим у політичні ігри та змови. 📖Перечитавши відгук на попередню книгу, зрозумів, що нічого не змінилося. Це просто не моя авторка. Мені не подобається як це написано, як показані герої. 👉Читається дуже швидко та легко. Текст не перевантажений, мені було цікаво дізнаватися про новий світ та його устрій. Тут чоловіки сплять із чоловіками, а жінки із жінками. Мати байстрюка вважається жахливим безчестям. Діти можуть бути лише у шлюбі.Хлопців, які приносять насолоду для господарів називають пестунами. Придворні влаштовують бої де переможець привселюдно після бою займається сексом із переможеним. Ніхто не соромиться відкритих утіх.Але і пестуни не просто хлопчики для задоволення, вони плетуть свої інтриги та створюють союзи 📕Сама історія розвивається якось слабко. Я читав це з «лицем лиця» бо герої абсолютно не чіпляли. В них відбулися мінімальні зміни і перша частина — великий, як я розумію, вступ до того, що буде відбуватися далі.Роблю ставки лише на те, що це перша, мене цікавить гейський світ, який тут унормований😁Другу частину читатиму, бо маю обговорення на книжковому клубі, але от завершення циклу — під питаннямПідписатися | Макс читає?