Fuente
Макс читає?! | Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга пр...
1 070 Vistas/Alcance
2026-05-27 09:41
Mensaje №4537
Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга прочитана книга у авторки К. С. Пакат (перша — «Темне сходження»)• Сюжет розвивається навколо принца Дамена. Його брат захопив владу скинувши батька, а самого Дамена відправив у якості раба-пестуна в інше королівство. Він став дарунком для холодного та жорстокого принца Лорана, який за 10 місяців має посісти престол.Ніхто не знає що він принц. І Дамен мимоволі опиняється втягнутим у політичні ігри та змови. 📖Перечитавши відгук на попередню книгу, зрозумів, що нічого не змінилося. Це просто не моя авторка. Мені не подобається як це написано, як показані герої. 👉Читається дуже швидко та легко. Текст не перевантажений, мені було цікаво дізнаватися про новий світ та його устрій. Тут чоловіки сплять із чоловіками, а жінки із жінками. Мати байстрюка вважається жахливим безчестям. Діти можуть бути лише у шлюбі.Хлопців, які приносять насолоду для господарів називають пестунами. Придворні влаштовують бої де переможець привселюдно після бою займається сексом із переможеним. Ніхто не соромиться відкритих утіх.Але і пестуни не просто хлопчики для задоволення, вони плетуть свої інтриги та створюють союзи 📕Сама історія розвивається якось слабко. Я читав це з «лицем лиця» бо герої абсолютно не чіпляли. В них відбулися мінімальні зміни і перша частина — великий, як я розумію, вступ до того, що буде відбуватися далі.Роблю ставки лише на те, що це перша, мене цікавить гейський світ, який тут унормований😁Другу частину читатиму, бо маю обговорення на книжковому клубі, але от завершення циклу — під питаннямПідписатися | Макс читає?