Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Макс читає?!
Añadido 06 dic. 2025

Макс читає?!

@BooksWithMax
Número de suscriptores: 3 068
Fotos: 3,160
Videos: 163
Enlaces: 483
Descripción:
Той самий Хлопець що читає?! З питань реклами та іншої співпраці @bookmax0
Fuente

Макс читає?! | Про негативні відгуки та реакцію на них. Думаю, ви вже чули про сьогод...

Logotipo de la comunidad de telegram - Макс читає?! Макс читає?! @BooksWithMax
1 430 Vistas/Alcance 2026-05-12 12:00 Mensaje №4514
Про негативні відгуки та реакцію на них. Думаю, ви вже чули про сьогоднішній скандал, і, можливо, сидите за ним спостерігаєте. Якщо ні то ось тут і тут є пости і далі все пішло по накатаній Чи варто публікувати негативні відгуки? — так. Блог це місце де ти можеш говорити свої думки, це твій власний простір де ти можеш говорити вільно, але коли у тебе є аудиторія — потрібно трішки фільтрувати та думати про наслідки. Можна написати «Книга повне гівно, авторка тупа, текст жахливий» а можна «Я очікував від книги більшого, не сподобався стиль написання, це не мій автор, в тексті є нелогічні моменти (вказати приклади). Між цими двома висловлюваннями є кардинальна різницяЯкщо ви автор, та все ж наважилися випустити книгу — потрібно бути готовим/-ю, що ви не 100$ аби всім подобатись. Ваша книга — не магнум опус, знайдуться люди які назвуть її «найгіршим прочитаним» і це абсолютно нормально Деякі автори, буває, переходять межу. Одного разу я взяв книгу на огляд у автора, вона була погано написана, нелогічна та не пропрацьована. Це була платна співпраця і я написав автору, що не хотів би робити відгук на його книгу, бо абсолютно нічого позитивного я про неї не можу сказати і запропонував повернути кошти. В результаті — мені почали погрожувати практично фізичною розправою та «хорошою» репутацією серед інших. (як я дізнався на КК, мене взагалі вважають злим та агресивним😁)Є автори, які абсолютно нормально та спокійно реагують на критику, і коли домовляєшся про співпрацю, вони кажуть, що хочуть чесний відгук — навіть якщо книга не сподобаласьВ мене на ютуб каналі є окрема рубрика з «негативними відгуками» (до речі отут можете подивитися) Це розважальний контент, який не несе в собі закликів до чогось чи бажанння когось образити. (але, здається, у Букшеф я тепер у чорному списку 👀)Цікаво, що було б, якби у цій рубриці була книга українського автора? Мене б теж палили на вогнищі? Проблема, як на мене, не у відгуку — а у реакції на нього. Я ще не бачив жодного відгуку де закликали б до поливання брудом автора/-ки. Це все реакцію людей і кожен сам несе відповідальність за свої дії.Тому, тут медаль з двох боків. З однієї — блогер, який має аудиторію та висловлює свої враження про книгу, з іншого - автор, який написав цю книгу та повинен бути готовим до критики його роботи (якщо вона адекватна)А ви що думаєте стосовно цього?