Fuente
Берестинська громада | Сьогодні в Центрі розвитку громади відбулося позачергове засідання наг...
4 730 Vistas/Alcance
2026-04-29 13:39
Mensaje №8198
Сьогодні в Центрі розвитку громади відбулося позачергове засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня», під час якого розглянули низку організаційних та стратегічних питань. Затверджено склади профільних комітетів наглядової ради – з аудиту, з етики та медичної практики, а також з медичної допомоги і безпеки пацієнтів. Такі рішення спрямовані на посилення внутрішнього контролю, дотримання професійних стандартів і підвищення якості медичних послуг.Окремо розглянуто питання заповнення вакантної посади незалежного члена наглядової ради. Кандидатуру було опрацьовано в межах конкурсної процедури, однак у зв’язку з невідповідністю встановленим вимогам рішення про призначення не прийнято. Водночас кандидату запропоновано долучитися до роботи в комітетах наглядової ради, на що він погодився.Розглянули звернення районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо обслуговування членів організації у лікарні. Окремо акцентовано увагу на проблемному питанні укладення договорів про співробітництво громад у межах співфінансування закладу охорони здоров’я як кластерної районної лікарні.