Fuente
Берестинська громада | Відбулося чергове 115 засідання сесії Берестинської міської ради під г...
5 930 Vistas/Alcance
2026-03-19 09:49
Mensaje №7931
Відбулося чергове 115 засідання сесії Берестинської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко.На розгляд депутатів було винесено 74 питання порядку денного, які охопили ключові напрямки життєдіяльності громади.Під час засідання затверджено звіт міського голови, а також надано відповідні доручення профільним відділам щодо вирішення питань, порушених мешканцями громади. Депутати підтримали звіти про виконання низки міських Програм, заслухали інформацію про роботу у 2025 році постійних депутатських комісій та старост.У центрі уваги були питання житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, управління комунальною власністю та земельних відносин.Традиційно під час сесії передбачили фінансову підтримку для наших захисників і родин загиблих. Окремо спрямовано кошти на потреби освіти, культури та медицини.У розділі «Різне» депутат Ніна Мусатова повідомила про результати роботи екологічного патруля ГО «Організація ветеранів України». Під час обстеження виявлено бактеріологічне захворювання каштанів у місті. У зв’язку з цим порушено питання щодо необхідності виділення коштів на лікування дерев, а також відновлення зелених насаджень замість тих, що були видалені через досягнення вікової межі.Міський голова надала відповідні доручення відділу ЖКГ та зазначила, що робота з озеленення вже триває: здійснюється моніторинг вартості саджанців і формується план висадки з урахуванням видів дерев та територій.