Fuente
Берестинська громада | Сьогодні у Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня місц...
6 560 Vistas/Alcance
2025-12-05 13:03
Mensaje №7094
Сьогодні у Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято людей, які щоденною роботою забезпечують розвиток громади, дбають про її добробут і стабільність та гідно тримають лінію відповідальності в умовах воєнного часу.З вітальним словом до присутніх звернулася Берестинський міський голова Світлана Кривенко, зазначивши:«День місцевого самоврядування — це свято кожного, хто працює на благо громади. Наші спільні зусилля, відповідальність і відданість справі забезпечують розвиток Берестина навіть у складні часи. Дякую кожному працівнику, депутату, старості, нашим службам і всім, хто своїм щоденним внеском зміцнює нашу громаду. Разом ми сильні, разом ми рухаємося вперед і разом творимо майбутнє Берестинської громади».Під час урочистої частини відбулася церемонія нагородження.Грамотами Харківської обласної ради нагороджуються:Шаптала Наталія Іванівна — перший заступник Берестинського міського голови;Гладкова Юлія Олександрівна — начальник відділу управління об’єктами комунальної власності Берестинської міської ради.Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації нагороджено:Турову Антоніну Іванівну — начальника відділу освіти Берестинської міської ради Харківської області.Звання «Почесний громадянин міста Берестина» присвоєно:Трусову Євгенію Вячеславовичу.Почесною відзнакою «Берестинська слава» вшановано:Переходу Віктора Микитовича.Почесною відзнакою «Берестинська слава» вшановано:Филя Володимира Григоровича.Почесною відзнакою «Берестинська слава» вшановано:Стелюкову Любов Андріївну.Подяками міського голови відзначено:- Зорянський старостинський округ;- Іванівський старостинський округ;- Миколо-Комишуватський старостинський округ;- Піщанський старостинський округ;- Хрестищенський старостинський округ.У творчій частині заходу для присутніх прозвучали музичні вітання, які додали теплоти та урочистості події.