Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - це шо Batekha?
Añadido 06 ene. 2025

це шо Batekha?

@BatekhaCrypto
Número de suscriptores: 368
Fotos: 169
Videos: 5
Enlaces: 247
Descripción:
Туда сюда, все про крипту Адмін: @bateshOn

👥 Número de suscriptores

368
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -9

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 411 25-10-11 16:14
Ранок почався просто з єбанутого фомоБеру телефон в руки і бачу купу плюсових ПНЛок в інших каналах, починаю розбиратись що взагалі було. Після 5-10 хв розумію що був тотальний флешкраш через рижу мавпу, відразу накриває фомо, тому що я сука не спав в цей час!Я просто вирішив саме в цей вечір виключити інтернет на телефоні і просто на спокійному подивитись фільм та лягти спати. Це перший раз за цей рік коли я реально просто відклав телефон і мені захотілось просто морально відпочить. В мене не було б фомо як би я просто це проспав, таке вже неодноразово траплялось, але блять Я НЕ СПАВ! Ще й після перегляду фільму не міг дуже довго заснути, зазвичай коли таке трапляється я можу поклацать в телефоні, щось почитати, але не в цей раз. Фомо пропало рівно в той момент коли я побачив новину про Костю Кудо і тут відразу ж в голові промайнула думка про те, що заробили не всі і в більшості є мінуси. Вчора в мене було займів на 30к, я їх просто закрив тому що це не було рентабельно, а мене б реально просто ліквіднуло. На фьючах було пару хедж шортів, їх доречі не затронуло і не закрило по АДЛ, хоча я б на цьому навіть і заробив би.Кароче не фомойобідь, своє ви ще обов'язково заробите!