Fuente
. | Джин: У ту мить, коли ми увімкнули лайв, алкоголь повністю вивітрився....
1 780 Vistas/Alcance
2025-12-19 19:29
Mensaje №118093
Джин: У ту мить, коли ми увімкнули лайв, алкоголь повністю вивітрився. І я раптом прийшов до тями. Я сказав: «Якщо хочете, давайте зробимо», але спершу я занепокоївся. Оскільки я хьон для вас двох, я боявся, що в мене болітиме серце, якщо щось станеться.Техьон: Це правда. Як хьон, ти маєш нести відповідальність.Джин: Я? Нести відповідальність?Джин: Якщо після випивки буде сказано щось недоречне, я одразу вимкну лайв.Чонгук: У мене майже сіла батарея.Техьон: Джин-ші, ходять чутки, що наступного року ти покажеш щось круте.Джин і Чонгук: Що?Техьон: Якщо я скажу це так, то він, напевно, щось підготує.Техьон: Джин-ші, я чув, що ти щось готуєш?Джин: НАМ ТРЕБА ГОТУВАТИСЯ ДО ТУРУ НАСТУПНОГО РОКУ, ЩО ТИ КАЖЕШ.Техьон: Джин, оскільки ти — обличчя BTS.Джин: Що? Як я можу бути обличчям, коли ці двоє зараз прямо переді мною.Техьон: Ні, це ти. Я думаю, що офіційний представник краси BTS — це ти.Чонгук: Я з цим не згоден. Ви обоє дуже гарні.Техьон: Але я все ж думаю, що Джин.Чонгук: Ти й так достатньо гарний.Джин: Перш ніж ви це вимкнете, я маю сказати дещо.Джин: Ви ж були в мене вдома, так? У мене там є така зона для мемберів.Чонгук і Техьон: А, ТАК.Джин: Щодня, перед тим як іти на роботу, я йду туди й роблю глибокий уклін, кажучи: «Дякую за те, що я можу бути тут сьогодні».Джин: Я так сильно люблю наших мемберів. 📍UAverse | BTS News