Fuente
АвВА INFO 🇺🇦 | Щороку в четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі й п...
294 Vistas/Alcance
2024-11-23 15:47
Mensaje №11417
Щороку в четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі й пам’яті про жертв Голодомору 1932–1933 років та інших штучно створених голодів. Ця трагедія, яка забрала мільйони життів, є болючою сторінкою української історії. У цей день, о 16:00, мільйони українців запалюють свічки на підвіконнях своїх домівок, долучаючись до загальнонаціональної акції "Запали свічку пам’яті".Цього року до акції приєднався Авдіївський хаб допомоги ВПО "Новим криворіжцям", який функціонує на базі дитячої бібліотеки №9 «Green Planet». У рамках заходу місцеві мешканці та діти, зокрема ті, хто був змушений покинути свої домівки через війну, об’єдналися, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору.Цей захід став не лише нагадуванням про історичну трагедію, а й способом згуртувати громаду навколо ідеї збереження пам’яті про минуле. Особливо зворушливим став момент, коли дітки з родин переселенців разом із місцевими мешканцями запалили свічки, щоб віддати шану загиблим.Запалена свічка є не лише символом скорботи, але й вірою у майбутнє, де людяність і правда переважатимуть.Пам’ять про жертв Голодомору не згасає, адже це не лише історія болю, а й урок, який спонукає берегти свободу і справедливість. Запалена свічка у вікні кожного українця є символом скорботи та єднання нації в боротьбі за правду й гідність.