Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Añadido 14 jul. 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Número de suscriptores: 2 265
Fotos: 1,410
Videos: 39
Enlaces: 1,070
Descripción:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Fuente

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Прийшли виплати за промку від Bitget🤬Думаю памятаєте це промо яке було...

Logotipo de la comunidad de telegram - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
506 Vistas/Alcance 2024-08-06 10:31 Mensaje №1484
Прийшли виплати за промку від Bitget🤬Думаю памятаєте це промо яке було на каналі. Так от сьогодні розіслали реварди. Як ви знаєте бітгет ніколи не була біржою яка виплачувала хоча б 50% і не скамила своїх користувачів. У мене проходка по промці 3/13..Чому така погана проходка? - а тому що це контора яка дає мітки за кенді бомб та скамить ще і там. Оскільки всі аки де були прокручені кенді бомб НЕ отримали реварди за сам кенді та за промо ТОН. Відповідно треба було просто прогнати всі аки та зробити 500-1к обороту, а не їбатися ще з кенді за які і так не насипалиБіржа скамила своїх користувачів на премаркеті, уже не перший раз на кенді бомб та взагалі любить маніпулювати курсом на лістингу тим самим скамлячи своїх користувачів.Чи будуть ще промки від них - думаю ніЧи буду я абузити їх біржу - ніЧи бітгет контора підарасів - такУ мене все, радий за тих кому виплатили 100% і ви в плюсі, оскільки я в - на 50$, якщо рахувати рефку то в бу. У висновку - 3 дня роботи, - бабки і - кайф✈️Канал 🤖Multybot 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)