Fuente
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Уже завтра ми дізнаємось чи куплю я Ауді цього літа чи ні😎Як ви знаєте...
364 Vistas/Alcance
2024-07-23 11:30
Mensaje №1448
Уже завтра ми дізнаємось чи куплю я Ауді цього літа чи ні😎Як ви знаєте уже завтра викотять чекер дропу L3, який ми всі так довго чекали. На золоті гори не очікую, надіюсь історія не повториться як з нашим "другом" Zksync але по моїм анАлітичним підрахункам на ак який брав участь у першому та другому сезоні консервативно мають насипати від 1000-3000 токенів (по премаркету 300-1000$). Приблизно 3-10 іксів від затратВраховуючи якщо ринок до лістингу трохи підросте якимось чудом (ЕТФ не враховуємо він ціну уже заклав) і деви дадуть заклеймити до лістингу то можливо 0.5$ ціну за токен побачим. На премаркеті зараз 0.28 (як на мене дуже дешево)Якшо дадуть 3000+ токенів то більше половини планую відразу дати в стакан а решту в стейкінг до альсезону. Сама команда пхд якогось утіліті токену не придумала крім стейкінгу і всякої фігні і ревардів то логічно що краще зливати такі дропи на першій свічці але тут DYORКрч нарешті ця історія закінчиться і можливо ретро на деякий час помруть і я піду у меми заробляти пройобувати на ауді. А всі хто робив проект від 1 поста - гц мб на піцу буде + кош добре прогріли але хз нашоякшо коротко то крипта скам ідіть всі на ферму/завод