Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка
Añadido 06 dic. 2025

КнигомАнка

@AnkaKnigomAnka
Número de suscriptores: 964
Fotos: 797
Videos: 36
Enlaces: 199
Descripción:
...все ще чекаю на лист з Гоґвортсу. Блог про книжки По питанням пишіть: @AnkaKryvoblotska
Fuente

КнигомАнка | Хочу сьогодні поговорити про негативні відгуки. Як ви могли помітити, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка КнигомАнка @AnkaKnigomAnka
686 Vistas/Alcance 2026-05-11 08:48 Mensaje №1081
Хочу сьогодні поговорити про негативні відгуки. Як ви могли помітити, в мене на каналі майже немає відгуків на книги, які мені не сподобалися. І це не значить, що мені такі не трапляються. (Хоча маю визнати, що таких дійсно дуже мало.)Якщо чесно, мені не дуже цікаво писати відгуки на ці книги. Адже все це справа смаку, настрою, розвитку, тригерних особисто для тебе тем. Та й не хотілося б впливати на людей, щоб вони передумали їх купляти. Адже завжди є ймовірність, що саме вам саме ця книга може зайти. Наприклад, з Алісою (Peake-week Papers) та Катею (Едіп, Нарцис, Горгони) у мене співпадає смак на 90%. Але обидві мені розбили серце: бо Алісі не сподобалася “Катананхе”, а Каті - “Уроки грецької”. І якби я їх послухала, то пропустила ці книги, які захопили моє серце, мою душу, мою голову.Ну і звісно, в мене є завжди страх думка, що зараз я захейчу книгу, яку просто не зрозуміла або до якої ще не доросла (привіт, Анка, в 20 років!).Я створила цей канал , щоб ділитися класними книгами, щоб про них дізналися більше людей. А розповідати про книги, які мене не зачепили, не бачу сенсу. Але в той самий час я не хочу, щоб ви думали, що я лише хвалю книги. Ні, просто я про них не розповідаю. От наприклад сьогодні дочитала “The Safekeep” (у нас вона вийшла під назвою “Таємний сховок”)Яель ван дер Вуден, і вона мене не дуже зачепила. Тому і писати на неї відгук не хочу. Бо моя логіка проста: я ще не розповіла про “Маїсових людей”, а витрачати дорогоцінний ресурс та час на написання відгуку на “Сховок” якось дивно і нерозумно . Тому питання: чи хотіли б ви все ж таки знати про ці книги? Чи фіг з ними?))І взагалі, як ставитеся до негативних відгуків? Слухаєте їх? Чи, незважаючи навіть на них, купуєте книги?