Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка
Añadido 06 dic. 2025

КнигомАнка

@AnkaKnigomAnka
Número de suscriptores: 964
Fotos: 797
Videos: 36
Enlaces: 199
Descripción:
...все ще чекаю на лист з Гоґвортсу. Блог про книжки По питанням пишіть: @AnkaKryvoblotska
Fuente

КнигомАнка | Саме так я планувала повернутися в цей блог після 2 тижнів відпочинку…...

Logotipo de la comunidad de telegram - КнигомАнка КнигомАнка @AnkaKnigomAnka
434 Vistas/Alcance 2026-04-20 16:38 Mensaje №1037
Саме так я планувала повернутися в цей блог після 2 тижнів відпочинку… і ось пройшло вже майже 2 місяця🙈Цей час був важким для мене. На жаль, депресія виявилася сильнішою, ніж я думала. За цей період у мене були як хороші, так і “погані” (як я їх називаю) дні. Я була людиною, яка просто лежить і нічого не відчуває взагалі. І людиною, яка цілий день плаче, бо відчуває безмежну втому. І людиною, яка зустрічається з друзями: жартує, багато сміється і здається, наче має купу сил. І людиною, яка знову не може встати з ліжка. Я пропустила за цей час купу зустрічей, свят, вечірок, книжкових клубів, подій, які дууууже хотіла відвідати. Хоча рада, що і багато що змогла таки відвідати.Новий день для мене - це рулетка. Який день буде сьогодні? Чи буде в мене сил встати з ліжка? Чи цей день дасть мені сил прожити його так, як я планувала? Одразу кажу: я постійно на звʼязку зі своєю психіатринею. Ми все контролюємо. Але, на жаль, підібрати ідеальні антидеприсанти не так легко.Чому я все це пишу? Бо я отримую в особисті багато повідомлень від вас, де я зникла (я вдячна кожному і кожній за ці повідомлення! ви давали і даєте мені мотивацію не закидати блог), а також коментарі на каналі. Ще раз! Дякую всім вам, що питали, цікавились, не забувалиМоя проблема - перфекціонізм (ну і депресія, звичайно))). Я думала, що от зараз подіють пігулки, я як напишу відгуки на книги, що я прочитала за весь цей час, і ввірвуся в блог, як кажуть, з ноги. Але час іде, а сили не те що на відгуки, а на звичайне спілкування в чатах так і не зʼявилися. Хоча іноді виникає бажання чимось поділитися, але я сама себе зупиняла. “Ні, спочатку напиши відгуки, а вже потім щось пости!”Коротше, я сама загнала себе в якийсь кут, від чого і страждаю.ТОМУТАК! я повертаюсь! АЛЕ одразу попереджаю, що поки ніяких повноформатних відгуків не буде (але я думаю, як це виправити і як поділитися крутими книжками, які я прочитала). Я буду ділитися короткими відгуками, чимось, що мене вразило (от наприклад, ви знали, що Чехов українець?!? я вже тиждень в шоці ходжу від цієї інформації!), але також буду пропадати, не завжди відповідати на коментарі. І буду сподіватися, що поступово таки повернусь повноцінно 🤞ЯКЩО вам підходять ці умови, то давайте дружити😊А ще я за вами безмежно скучила!🧡🧡🧡