Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Збройовий Канал Віталія Педченка
Added 25 Dec 2021

Збройовий Канал Віталія Педченка

@zbroya
Number of subscribers: 11 487
Photos: 1,960
Videos: 214
Links: 923
Description:
Канал Віталія Педченка про зброю та стрільбу. Контакт: @vitalypedchenko Група з анонсами тренувань: https://t.me/shootingtraining ! Я не прошу гроші через Телеграм, то шахраї ! ➡️ В коментарях вітається українська. Образи, срачі, рекламу - видаляю.

👥 Number of subscribers

11 487
Average/Day:: +1
Average/Week:: +86
Average/Month:: +1393

👁️ Average views per message

4 045
Average/Day:: 1,200
Average/Week:: 4,189
ERR: 35.21%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.3

Logo change history

Name change history

Збройовий Канал Віталія Педченка 2025-08-01
Збройовий Канал 2024-06-14

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Друзі, вітаю! Радий бути серед організаторів збройового сімейного фестивалю STS Family Day. Давай розвивати збройову культуру разом!Це той день, коли можна нарешті взяти з собою дружину та дітей і показати їм, чому вони не поїхали у відпустку на море наше збройове хобі і чому це класно, безпечно, корисно та весело.Подія відбудеться в суботу, 23 травня 2026, початок о 10:00. ССК "Купол", місто Бровари.Протягом дня ви зможете відвідати багато локацій: Зона страйкболу, де ви зможете дізнатись про тренувально-розважальне застосування.Дитяча зона та дитячий квест, щоб діти були зайняті поки ви берете участь у інших активностях.Кулінарний майстер-клас від КулДім. Смачно і корисно.Майстер-класи від моїх друзів ножовиків: Григорій Соя, Андрій Шарп. З ними буде цікаво.Рибацька зона з активностями та подарунками.Фудкорт, де можна смачно поїсти.Тест-драйв позашляховиків ChanganПрезентація туризму та одягу.Благодійний аукціон. Можливість допомогти військовим і придбати щось.Розіграш призів серед присутніх....та інші цікаві сюрпризи!Я вас запрошую на дві невеликі вправи, де можна буде спробувати, що таке змагання з практичної стрільби, вправи будуть дуже прості, але цікаві. Тому підійдуть навіть тим, хто ніколи не брав участь у змаганнях.Для власників карабінів пістолетного калібру. Також, буде оренда для тих, хто хоче постріляти.Вхід на фестиваль за донат від: 1 людина — 200 грн, сім’я — 500 грн (донат відбувається при вході на територію фестивалю при реєстрації)Участь у змаганні донат від: 500 грн (донат відбувається до початку фестивалю)Банка збору https://send.monobank.ua/jar/Sz7W1W5ZGРеєстрація на змагання та деталі знайдете тут: https://ibis.li/zJrTaДонати будуть передані на потреби ОЗСП "Туман" 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов» Приходьте самі та запрошуйте друзів.
Провів тренінг у Львові, у Муніципальному тирі «Стрільниця» - і хочу поділитися враженнями.Це новий, сучасний тир, у якому справді приємно знаходитися. Зручна локація, продуманий простір і, що для мене особливо важливо, професійні інструктори з ССК "Parabellum", яких я знаю вже багато років.Провів майстер-клас для 12 учасників - відпрацювали, як базові навички, так і спробували більш складні елементи, як стрільба у русі.Окрема подяка українському виробнику STS за надані безкоштовно патрони - це внесок у розвиток стрілецької культури.Тренування проходило за донати, які будуть спрямовані на придбання антидронової рушниці. Тобто ми не лише навчалися, а й робили корисну справу.Записуйтесь на тренування, ССК "Parabellum": https://www.instagram.com/parabellum.lvivСтрільниця: https://www.instagram.com/municipal_shooting_range/Більше інформації про набої STS: https://t.me/STSAlphaViyДякую організаторам за наданий тир та допомогу у проведенні! Радий долучатися до таких ініціатив і популяризувати збройову культуру. Бо володіти зброєю і не тренуватись... це як мати авто і ходити пішки )
Схоже, що, як і з довгоствольною зброєю, мушка та цілик відходять у минуле. Цікаво, чи повториться історія з AR-15, коли в якийсь момент їх просто перестали комплектувати механічними прицільними.За перші 45 днів 2026 року U.S. Practical Shooting Association опублікувала статистику участі в змаганнях з пістолету за класами. Загалом порахували майже 25 000 випадків участі спортсменів у змаганнях.І тут найцікавіше, що може багато нам сказати про сучасні тренди:Найпопулярніші класи:1️⃣ Carry Optics (37%)Пістолети з коліматором, без ДГК та збільшеної шахти для магазинів. Найпопулярніший вибір для більшості стрільців.Не дозволені пістолети тільки одинарної дії.2️⃣ Limited Optics (30%)Пістолети з коліматором, без ДГК (збільшена шахта для магазинів дозволена).Дозволені пістолети тільки одинарної дії.А далі відкритий клас (знову ж таки коліматори) і всі інші. Тобто бачимо, що коліматори просто захопили світ пістолетів у США.Зараз стрільців, які використовують на своїй довгоствольній зброї механічні прицільні набагато менше. Коліматор, призматичний приціл або "загонник" набагато простіші та зручніші.Як думаєте, чи дійдуть тренди до України? Хоча пістолети все ще недосяжні більшості.
Інформація від мого одноклубника:Увага!!!Сафарі від Латек дві з трьох з кейсу не роблять перший постріл!!!Це гівно треба готувати і в ніякому разі не видавати бійцю відразу з кейсу.Що робити відразу:1) розібрати та вичистити від заводської змазки - треба мастило яка на морозі не густішає 2) перевірити та вичистити лічину затвору і місто де вона стає на бойовий упор - не стає на упор, не відбувається постріл3) "погоняти" 100 раз затвор - не притертий4) під'єднати / від'єднати 100 раз магазин - не відпускає магазинЩо ще зробити:0) Ретельно вичистити личину затвора, вона в кейсі вже в задирах, це люміній чи що???1) В кейсах або 2 великих(десятки) або 2 малих магазину(п'ятірки), тому підібрати що кому треба 2) перевірити чок у стволі, бо відкручиваеться подовжувач стволу3) обов'язково пристріляти бо прицільні більшості не подобається 4) обов'язково 1-2 тренування по гонгам5) заряджати магазин виключно через затворну затримку і через кнопку ЗЗ - якщо утикання пробуємо знову6) як тільки стрибнули в пікар: запобіжник зняти, прицільні підняти7) якщо є можливість замінити це на нормальну рушницю типа ata armsP.S. десь місяць чекав думав "відпусте", не відпустило ...
Тренування з Чемпіоном в Одесі!🌊Друзі, окрім фан-зустрічі 2 грудня в нашому магазині в Одесі (Середньофонтанська, 19а), буде ще й тренування з Віталієм Педченко — чинним чемпіоном України з практичної стрільби з рушниці ⭐️Хочеш підтягнути свої навички або просто потренуватися з профі? Обов’язково приходь. Тренування відбудеться за благодійний донат — всі зібрані кошти підуть на придбання рушниць для військових.📍 Місце проведення: Стрільбище ССК "Пальміра" (46°43'33.5"N 30°28'49.4"E)🕚 Тривалість тренування: 2 години; 2 групи на: 11:00 та 13:15👌 Кількість потрібних набоїв: 25–50 шт. На місці ви отримуєте 25 патронів STS безкоштовно + зможете докупити за гуртовою ціною (12/76 за наявності дозволу).⚠️ Умови участі: донат від 500 грн (донат має бути зроблений до тренування; у разі відмови внесок не повертається).Ціль збору: 30 000 грн🔗Банка: https://send.monobank.ua/jar/4zQ5cdakNg💳 Картка: 4874 1000 2168 2862Увага: кількість місць обмежена! 🚨 Реєстрація за формою: https://docs.google.com/forms/d/1PB28Rx4FVm8l14-bLtnAqMcvest1U7dKf_5enrUbCU8/edit
Зараз дуже класна знижка на зимові тактичні куртки Frontier, тому коротко напишу про свої враження.В ній я відбігав майже всю минулу зиму і на зйомках, і на тренуваннях. Коли виїжджаєш на стрільбище зранку й повертаєшся під вечір, головне не перемерзнути і не захворіти. Тому з першими холодами я вже повернувся до цієї куртки. Поки ще немає морозів, вдягаю її на термуху й тонку фліску і цього більш ніж достатньо.Вона легка, не сковує рухів і не боїться полігонного використання. Її не боїшся пошкодити частинами зброї: тканина міцна, спокійно пережила стрільбу лежачи, постійні переміщення і все, що зазвичай відбувається під час тренувань та зйомок. 1000 пострілів з Grota вона теж пережила )Плюс, вона мембранна, тобто не парить, але тримає дощ і сніг. Водовідштовхувальне покриття теж виручає, особливо коли погода погіршується. Але я ще не відмінив через цю причину жодного тренування. Ті, хто займався у мене, добре знають фразу: “If it’s not raining, it’s not a training!” :)Подробиці можна глянути на сайті: https://ibis.li/AOBHKГляньте також фліску та теплі штани з мікрофлісом (їх я безпосередньо тестував минулою зимою, ще до виходу в серію)
Як я проходив базовий FPV-курс від KILLHOUSE - і чому це були найкращі 8000 грн у моєму житті 😎Тема FPV давно цікавила мене. Навіть пульт, окуляри й вупчика купив, трохи літав у Liftoff. Але один момент не давав спокою: як інструктор я чудово знаю, що між “щось знаю” і “вмію” ціла прірва. На стрільбищі це видно постійно, людина може роками стріляти, але без системного навчання її прогрес впирається в стелю, а фундаментальні помилки стають звичкою. А перевчити складніше, ніж навчити з нуля, я це добре знаю.Тому я вирішив піти на курс. І це було дуже правильне рішення.9 занять після роботи. Київ. Ідеально.Локацію не розкрию - самі розумієте. Але атмосфера там чудова і ти це відчуваєш одразу.Окремий клас для лекцій, де розбирали все: від будови дрона й акумуляторів до теорії бойового застосування FPV.І в цьому ж класі - польоти в симуляторі під наглядом інструкторів, які бачать твої помилки і одразу їх виправляють.Нашою групою займались Токіо та Фокс - спокійні, уважні, з ними працювати було одне задоволення. На окремих заняттях підключались експерти з налаштувань, електроніки, безпеки боєприпасів.Після теоретичного іспиту нас допустили до практики на 7-дюймових дронах. Це були справжні емоції… Згадалась фраза інструктора DC з нашого відео: “Неможливо приготувати омлет, не розбивши кілька яєць.” Вдячний інструкторам за терплячість, яка дещо нагадала мені самого себе, коли я вчу людей стріляти. Потрібно бути максимально уважним, бо будь-який рух зі зброєю або з пультом може бути небезпечним, але потрібно й дати курсантам вчитись та набиратись досвіду.В фінальні дні курсу я вже впевнено пролітав через бетонні кільця в яких спочатку залишив кілька пропів. Та навіть під “буханкою”, яка стоїть в навчальному ангарі ("посвята в пілоти", жартома казали інструктори 😁)Рекомендую цей курс всім, хто хоче отримати нові знання, відчути адреналін, знову побути в ролі людини, яка опановує навички з нуля. Перед початком курсу краще політати на симуляторі вдома, щоб швидше здати екзамени та перейти на польоти на реальних дронах.І, якщо перші годин 10 в симуляторі здається, що ти не зможеш літати на FPV ніколи, то потім в тебе надзвичайне відчуття від польоту. Але це тільки початок, бо далі ще є багато чому навчатись і розвиватись в цій темі (інженерний курс, курс FPV Pro).90% учасників здали, як теорію, так і практику і отримали омріяні сертифікати, які стали завершенням цієї пригоди.Відео з Академії KILLHOUSE тут: https://youtu.be/fPmZFia-VRcСписок курсів на сайті: https://killhouse.academy/
Приїхали окуляри, які ви часто бачите на мені під час зйомок на відео та зустрічей на тренуваннях і змаганнях )Окуляри це обов’язкова річ на стрільбищі, занадто часто прилітають рикошети від шроту або навіть оболонки куль. Я чесно дивуюсь, коли бачу, що люди стріляють без них, бо шкіру до крові розсікало і мені, і багатьом іншим стрільцям, які часто відвідують стрільбище. А з популярністю карабінів пістолетного калібру, вже знаю кілька випадків навіть хірургічного втручання, щоб дістати шматок оболонки з-під шкіри. Це трапляється, коли стріляють по металу на короткій дистанції, прилітає і з 12 метрів.Модель, яку я зараз вибрав собі і використовую вже кілька років, це Swiss Eye Defense, вони широкі, тому гарно захищають очі та обличчя. Дужкі тонкі, тому можна довгий час носити під навушниками без дискомфорту. А найголовніше - немає дужки зверху, яка перекриває огляд, коли ви нахиляєте голову.Виглядають не так “тактикульно” як деякі інші окуляри, але мені треба функціонал, а не тактикульність )Вартість всього 1200 грн, для балістичних окулярів це не дорого: https://ibis.li/b4I48А ви використовуєте балістичні окуляри? ;)
Чи має розмір ствола значення?До мене часто звертаються військові щодо вибору дробовика і ось такий тест найпопулярніших рушниць був лише питанням часу. Як впливає довжина ствола на швидкість та пробивну здатність?Початкова швидкість заряду (м/с) в залежності від довжини ствола (по 5 пострілам, тестовий патрон Rio 36 гр №3):Typhoon Quake (47 см): 412,8Hatsan BTS-12 (56 см): 426,9Hatsan BTS-12 з подовжувачем (66 см): 430,3Hatsan Extreme (76 см): 440,6І трохи калькуляцій за допомогою ШІ, вручну мені було б робити це нудно )47 → 56 см: ≈ 1,57 м/с на см, +3,42%56 → 66 см: ≈ 0,34 м/с на см, +0,80%66 → 76 см: ≈ 1,03 м/с на см, +2,39%Середній приріст від 47 до 76 см: ≈ 0,96 м/с на см, +6,73%Пробиття сухої соснової дошки (класичний тест різкості бою) на 50м, (+3,5 мм це діаметр дробини):Typhoon Quake (47 см): 6,5+3,5 ммHatsan BTS-12 (56 см): 7,55+3,5 ммHatsan BTS-12 з подовжувачем (66 см): 7,55+3,5 ммHatsan Extreme (76 см): 8,6+3,50 ммПриріст пробивної дії від 47 до 56 см дає ~10% приросту.Між 56 і 66 см приросту немає — подовжувач ствола не дав ефекту в плані пробиття.Від 66 до 76 см знову +10% пробивності.Загалом довгий ствол (76 см) має приблизно на 21–22% кращу пробивність, ніж короткий (47 см).Додаткові тести. Дрібний шріт №3 (3,5 мм) заходив з найдовшого ствола на 8,6 мм (плюс діаметр дробини), а шріт №000 (4,75мм) пробивав дошку навиліт навіть з найкоротшого ствола маючи схожу швидкість.Купність (по 5 пострілам) з повним чоком зі ствола 47 см виявилась візуально значно кращою, ніж з 76 см!Які висновки особисто я можу зробити? Для боротьби з дронами, збільшення довжини ствола з 47 до 76 см може дати 7% у початковій швидкості і 20% в пробитті, але ви все одно не проб’єте дошку на 50 метрів). А от шротом №000 ви проб’єте дошку навіть зі стволом довжиною 47 см.Але довгий ствол має такі переваги, як довша прицільна лінія та зручніше і більш інтуїтивне прицілювання.Користуйтесь та пересилайте цю інформацію друзям.А найпопулярніші рушниці тут.
Цікава думка від Мартин Брест:"Я вважаю, що зараз основною особистою зброєю для тих, хто виходить в поля, є дробовік.Бо в поля виходить не тільки піхота. Ще є бплашнікі різних видів і типів, плюс копатєлі, плюс евакі, ну і так далі.На ділянці "умовна ЛБЗ мінус п'ятнадцять км" шанс отримати скид ноччю або фпв у рандомну пору доби - сильно вище, ніж зустріти противника і потужно вступити з ним у стрілецькій бій. Може і є спєци, що збивають фпвху з калаши чі аркі вльот, але я не знаю, скільки тре спалити часу та набоїв, щоб цьому якось навчитися.Ще є якісь автоматні патрони проти бпла, які розлітаються у повітрі на сегменти, але я такими ще не стріляв.Дробарь дає більше можливостей при меншому часу на підготовку. Чиста матєматіка: більше свинцових кульок на одиницю об'єму повітря дають більший шанс на збиття.Помпа рулить, якщо немає напівавтомата, звісно. Я бачив, як збивають з помпи, і мені здалося, що воно якось поефективніше, ніж автомат. Ну може я неправий, хєр його зна.Ще бачив, що люди масово беруть напівавтомати з від'ємними магазинами, ну мені особисто більш удобніша класична схема, де патрікі у трубчастому магазині під стволом. Може булпапи удобніше в машині, але я з машини не стріляв, я хз.Воно дуже странно - відходити від трьохсотлітньої концепції пульової особистої зброї... але "круті часи вимагають крутих рішень" (с) мультік "Аладін".На фото - куплєний у Ібісі Typhoon Quake. Це не моє ружжо, у мене нема. Але воно класне."Випереджаючи питання, ці рушниці розкупили, то ж чекайте новин про поставки 👀Зараз приїхали Typhoon Sierra, я б сказав, що це дорожча і краща версія всім відомої рушниці Hatsan BTS-12: https://ibis.li/FFOkO