Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Збройовий Канал Віталія Педченка
Added 25 Dec 2021

Збройовий Канал Віталія Педченка

@zbroya
Number of subscribers: 11 487
Photos: 1,960
Videos: 214
Links: 923
Description:
Канал Віталія Педченка про зброю та стрільбу. Контакт: @vitalypedchenko Група з анонсами тренувань: https://t.me/shootingtraining ! Я не прошу гроші через Телеграм, то шахраї ! ➡️ В коментарях вітається українська. Образи, срачі, рекламу - видаляю.
Source

Збройовий Канал Віталія Педченка | Приїхали окуляри, які ви часто бачите на мені під час зйомок на відео ...

Telegram community logo - Збройовий Канал Віталія Педченка Збройовий Канал Віталія Педченка @zbroya
5 310 Views/Reach 2025-10-02 08:36 Message №2681
Приїхали окуляри, які ви часто бачите на мені під час зйомок на відео та зустрічей на тренуваннях і змаганнях )Окуляри це обов’язкова річ на стрільбищі, занадто часто прилітають рикошети від шроту або навіть оболонки куль. Я чесно дивуюсь, коли бачу, що люди стріляють без них, бо шкіру до крові розсікало і мені, і багатьом іншим стрільцям, які часто відвідують стрільбище. А з популярністю карабінів пістолетного калібру, вже знаю кілька випадків навіть хірургічного втручання, щоб дістати шматок оболонки з-під шкіри. Це трапляється, коли стріляють по металу на короткій дистанції, прилітає і з 12 метрів.Модель, яку я зараз вибрав собі і використовую вже кілька років, це Swiss Eye Defense, вони широкі, тому гарно захищають очі та обличчя. Дужкі тонкі, тому можна довгий час носити під навушниками без дискомфорту. А найголовніше - немає дужки зверху, яка перекриває огляд, коли ви нахиляєте голову.Виглядають не так “тактикульно” як деякі інші окуляри, але мені треба функціонал, а не тактикульність )Вартість всього 1200 грн, для балістичних окулярів це не дорого: https://ibis.li/b4I48А ви використовуєте балістичні окуляри? ;)