ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 грудня 2025р.)Нещодавно в українських ЗМІ знову злили інформацію про тих, хто отримує максимальні пенсії в Україні.І як ви думаєте хто там? Все ті ж - прокурорські. Максимальна пенсія доходить до 250 тис. грн на місяць. І це під час війни. І це коли третина пенсіонерів отримують пенсію менше 3 тис. грн. Звичайно, це законна пенсія. Але ж Закон має бути справедливим. А якщо Закон несправедливий, то він має бути визнаний нікчемний і анульованим. Справедливість має бути Законом!!!Під час війни наша влада намагалась обмежити максимальний розмір пенсій, але всі ці дуже втомлені важкою працею елітні пенсіонери повернули собі скажені виплати через суд. Наш суд, який має ставити справедливість на перше місце. Але ні. Судді та прокурори танцюють один танець, бо рука руку миє, бо ворон ворону око не виклює.А що ж влада? Та нічого. Кажуть, типу ми ж намагались, але Закон, але суд винен.Питання до прокурорів. Чому ви маєте бути елітою, а лікар чи вчитель, чи військовий ні??? Ви всі роки незалежності України були схематозниками, ви разом з судом мали забезпечити верховенство справедливості для громадян. Але ж справедливості немає. Значить ви винні, значить ви маєте отримувати пенсію як лікар чи вчитель, а краще мінімалку. Оце і буде вже елемент справедливості.Оце вам, шановні громадяни, є типова ситуація при демократії. Так не має бути. Закон має бути справедливим. Якщо Закон не забезпечує справедливість то він має бути проігнорований. Справедливість має бути вище за Закон!!! Саме такий механізм можна реалізувати при іншій системі управління – ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ. Де не буде ніякого «незалежного суду», де не буде недоторканної касти прокурорів, де влада єдина і буде відповідати за все в країні, де громадяни реально зможуть приймати участь в управлінні країною.Демократію треба ліквідовувати і замінювати на Громадянську республіку.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(30 листопада 2025 р.)Отримали запитання:Чи можлива купівля повноважень при Громадянській республіці?Так, скуповувати повноваження в Громадянській республіці можливо. Але недоцільно. На відміну від демократичної республіки.Купівля повноважень при Громадянській республіці - це приблизно як купити авто або квартиру і не переоформити право власності. Гроші віддав, а власником не став. Такий собі захід.Чому скуповують голоси на виборах сьогодні? Бо є гарантія, що будеш мати владу до наступних виборів. І за цей час є можливість за допомогою влади гроші повернути та ще додатково заробити. Це і є сьогоднішня реальна політична чинна система. Тобто йдуть в політику заради заробітку на цій схемі. А довірливі громадяни вірять, що ті, хто вкладає гроші у вибори, роблять це для того, щоб потім громадянам, яким "політика не цікава", робити життя краще.Можна уявити собі, що при Громадянській республіці, наприклад, 100 багатих бізнесменів скупили повноваження. Отримали владу. А потім щось проголосували, щоб повернути вкладені гроші. Що далі? Може і нічого далі особливого не відбудеться. Громадяни чомусь вирішать, що це нормально. І повноваження не заберуть назад. Гіпотетично це можливо.Але можливо та інше. Коли громадяни в усьому розберуться. Зрозуміють, що певні люди скористались владою, щоб обікрасти країну. Досить швидко заберуть повноваження у крадіїв. Але це ще не все. Можуть одночасно передати повноваження якимось іншим громадянам з таких, хто буде радикально налаштований проти державних злочинців, наприклад, таких як поступівці. І нова влада не тільки поверне все вкрадене назад. Але ще й організує повну конфіскацію всіх активів злочинців. А самих злочинців засудить на вищу міру. А якщо будуть вони десь бігати по світу, то й полювання на них по всьому світу зробить. Як колись Ізраїль полював на нацистських злодіїв.То що, варто скуповувати повноваження, якщо реально цими повноваженнями можеш не скористуватись і багато ще при цьому можна втратити, як мінімум - вкладені гроші.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 листопада 2025 р.)Отримали запитання щодо того, яка буде технологія підрахунку кількості наданих повноважень при Громадянській республіці. Бо ж відомо, що при демократичній системі головне те, як підрахують, а не те як проголосують..Насправді особливої ніякої технології врахування повноважень не буде. Крім просто технічної. Тобто буде вестись технологічна реєстрація. Автоматична. І всі це будуть бачити онлайн. Так, як працює, наприклад, табло з котируваннями акцій або валют на біржах. Де просто фіксуються угоди і їх ціна. І автоматично демонструється котирування.Вірно, при демократії надважливо, хто рахує і як голоси. Бо якраз на цьому етапі й робляться всі фальсифікації. Це відбувається тоді, коли результати голосувань оброблюються виборчою комісією. На якій рішення приймається звичайним голосуванням. Тобто голосується питання: згоден член комісії з результатами виборів чи ні. Ніякого автоматичного обчислення не ведеться. Тобто фальсифікують конкретні люди. А при Громадянській республіці весь процес автоматизований. Не потребує прийняття рішень. Участь людей взагалі не потрібна! Ніяких папірців не потрібно видавати, протоколів тощо, де буде написано, що ось ця людина має якісь повноваження та скільки їх. Вся країна онлайн може бачити ці повноваження миттєво, як тільки відбуваються будь-які зміни.А чи можлива технічна підміна даних? Нам вже задавали це запитання.Ні. Реально неможливо. Це так само, як хтось в реєстрах нерухомості або в банківських рахунках почне щось виправляти. Теоретично, звичайно, і технічно, це іноді можливо. Але це просто такий же самий злочин як і втручання в державні бази даних. Хакерські атаки тощо. Це все може бути де завгодно і по чому завгодно. Але це вже питання захисту даних, а не махінацій з делегуванням повноважень. До цього потрібно відноситись як до помилок системи. І помилки виправляються завжди досить швидко. Є ж, наприклад, різні технології щось на зразок блокчейну, які зменшують імовірність втручання і підміни даних. Тобто це питання для діяльності Громадянської республіки не є принциповим.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 листопада 2025р.)Ми отримали коментар щодо Громадянської республіки:"Справа в тому, що чисто теоретично дійсно, на першому етапі можлива скупка голосів, особливо на нижньому рівні, наприклад, у районі, або у невеликому місті.".Щоб пояснити цей коментар варто відповідь розділити на дві частини:а) Чи можлива скупка повноважень при Громадянській республіці?б) Якщо скупка повноважень можлива, то що з цього, як це оцінити, які наслідки?Але спочатку потрібно пояснити, чим відрізняються голоси від повноважень? Бо ж питання було про скупку голосів, не про скупку повноважень. Це різні речі.Голос – це як звук, крикнув і все. Назад не повернеш. А повноваження – це вже актив. Воно нікуди не дівається, можна ним завжди розпоряджатися. Навіть й продати можна, а потім повернути та ще раз продати.Пояснення "на пальцях".Уявляємо собі будинок. Тисяча квартир. Тисяча власників. Всі вони є співвласниками будинку. Хто та чим керує в цьому будинку?Громадянська республіка.Кожен власник має право самостійно керувати своєю квартирою. Сам вирішувати, кому в ній жити. Здавати в оренду чи ні. Коли, хто та, який робитиме ремонт. Укладати самостійно договори із постачальниками тепла, води, світла тощо.Але може всі свої ці права з управління своєї квартири передати кому завгодно іншому. Взяв та передав ключі від своєї квартири кому захоче й разом із ключами право керувати квартирою. А якщо передумав, то забрав ключі назад.Так от ці "ключі" і є повноваженням. Їх можна використовувати самостійно, якщо є бажання. А можна комусь і передати. І забрати назад можна в будь-який момент. Факт передачі ключів (повноважень) фіксується в спеціальному реєстрі. Де всі бачать, хто та кому передав повноваження (ключі). Демократична республіка.Створюється домовий орган управління (Домком). Наприклад, п'ять осіб. Тільки Домком має повноваження вирішувати, хто та як буде жити у квартирах. Коли, який та де робити ремонт. І чи робити його взагалі. З ким й на яких умовах укладати договори на постачання води, тепла світла тощо.Ці п'ять осіб Домкому вибираються серед всієї тисячі власників квартир. Більше ніж п'ять неможливо. Кожен має право вибиратись. Але увійти в Домком власник може лише у випадку, якщо він переможе на виборах. Незалежно від того, згоден такий власник чи ні, вибори все одно відбуваються. Домком все одно обирається й отримує всі права на п'ять років. Прибрати його неможливо раніше. Незалежно від того, як він працює, гарно чи погано. Цей Домком отримує всі права (ключі від всіх квартир) управління. Факт передачі ключів Домкому від всіх квартир фіксується в спеціальному реєстрі. Жоден власник не має права використовувати ці права, тільки Домком.Так от власне процес виборів, коли вибирають Домком і є дія (процес) під назвою "голосування". Проголосував ти чи ні, але Домком все одно вибирається. Але ти нікому та нічого не передаєш. Ніяких прав чи ключів. Просто прийшов, висловив свою думу, кому права надати, тобто ПРОГОЛОСУВАВ і все. Пішов. Але "забрати голос" вже неможливо. Факт виборів зафіксовано. Все. Домком сформований та діє. Домкому ключі (повноваження) передають не власники, а спеціальний реєстратор (Виборча комісія), яка на підставі опитування (голосування) прийняла рішення про надання прав Домкому.Різниця принципова в тому, що при Демократії права на управління надає якийсь державний орган (Виборча комісія), а при Громадянській республіці – безпосередньо власники. Тобто делегування – це передача прав на управління. А голосування – це висловлення своєї думки, кому хтось інший (Виборча комісія) має передати права на управління.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 листопада 2025р.)Ми отримали коментар:"Демократію геть!Даєш охлократію!?Так в Громадянській республіці як будуть прийматися рішення, більшістю чи як?".Це черговий приклад, коли людина не розібралась в сутності Громадянської республіки.Охлократія. Що це?Інтернет дає таке пояснення:Охлократія — це вироджена форма демократії, що означає владу натовпу, засновану на примхах і емоціях неорганізованої маси людей. Цей термін, що походить від грецьких слів "ochlos" (натовп) та "kratos" (влада), часто асоціюється з демагогією та популізмом, коли політичні сили маніпулюють натовпом, ігноруючи при цьому закон і правові норми. Охлократія характеризується як тимчасовий або кризовий період, який може призвести до хаосу, беззаконня та встановлення диктатури.Тобто охлократія, це період хаосу, безвладдя. Такі періоди трапляються під час соціальних потрясінь і продовжуються недовго. Бо безвладдя довго не може бути. Це природа суспільства.В Громадянській республіці рішення будуть прийматись більшістю. Більшістю повноважень. Кожний делегат буде мати різну кількість повноважень. Скільки громадян йому делегують повноважень, стільки він їх і буде мати під час голосування при прийнятті рішень.Наприклад, в сьогоднішній Верховній Раді України всі депутати мають однакову кількість повноважень – по одному. І кожен голосує одним своїм повноваженням.А при Громадянській республіці у всіх делегатів кількість повноважень буде різною. Приблизно так, як кількість акцій може бути різною у акціонерів в акціонерному товаристві.Кількість повноважень буде реально відображати ступень довіри і підтримки делегата з боку громадян. Якщо громадяни будуть бачити, що делегат триндун. Ні на що не здатний, то будуть у нього забирати свої повноваження і передавати іншим. Або собі залишати. І такий недолугий делегат буде втрачати свої повноваження, а значить і владу.І навпаки, якщо громадяни будуть бачити, що делегат поводиться прогресивно, відстоює інтереси народу, то будуть йому передавати повноважень все більше і більше. Тобто більша кількість громадян буде його підтримувати. Теоретично може бути так, що кількість повноважень у такого делегата стане більше, ніж половина всіх повноважень в країні. Це якщо більшість громадян країни делегують йому свої повноваження. Тоді насправді виникне одноособове прийняття рішення в країні. Фактично - монархія. Але це буде тривати до тих пір, поки громадяни свої повноваження не почнуть забирати у такого делегата та передавати іншими. Насправді одноособове правління при Громадянській республіці малоймовірно. Але якщо і буде, то також нічого поганого не буде, якщо буде така консолідація суспільства навколо одного лідера. Процес постійного перетікання повноважень від одних делегатів до інших буде стимулювати їх діяти так, щоб боротись за підтримку громадян. Не на словах, а на ділі. Бо як тільки громадяни побачать, що за словами більше нічого немає, то свої повноваження будуть передавати іншим.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(26 листопада 2025 р.)Ось такі подібні меседжі почали видавати різні представники різних політичних сил у Верховній Раді:"Потрібно покінчити з моновладою й нарешті створити коаліційний уряд єдності, аби здійснювати якісне і професійне управління в інтересах України та українців".Як до цього відноситись?Що заважало здійснювати якісне і професійне управління в інтересах України та Українців, коли в Парламенті не було моновлади?Незалежно від того, моновлада чи не моновлада, це ніяк не повинно впливати на проведення реформ в країні. А вони не робилися і не робляться. Це головний злочин перед Українським народом всієї владної верхівки за останні десятиріччя. За цей злочин вони всі мають відповісти.До тих пір, поки в Україні панує олігархія (поєднання влади й бізнесу), то немає значення, хто у владі і яка там конфігурація. Бо влада думає виключно про власні бізнес-інтереси.І ще. Навіщо такі заяви говорять публічно?Такі заяви роблять, мабуть, тоді, коли бачать, що влада стала слабшою. І що можна спробувати туди пролізти. Мається на увазі, що через моно більшість "Слуг народу" ніхто крім "слуг" не міг керувати процесами управління країною. І ця монополія на владу призвела до таких катастрофічних наслідків. От і розповідають, що якщо допустити до влади ще когось, крім "слуг", то справи в країні підуть краще.Але це повна маячня. Розігнати потрібно всіх! Всю олігархію!Питання: поки править олігархія, то з погляду інтересів країни, що краще щоб була олігархічна моно більшість у владі чи коаліція різних олігархічних кланів?Принципового значення це немає. Але при першому варіант принаймні ясно — хто конкретно відповідальний за всю цю "хрінь", що відбувається.Щоб прибрати олігархію — потрібно прибрати демократичну систему влади. Яка діє за формулою: гроші — вибори — влада — гроші з прибутком.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 листопада 2025р.)Однією з причин висування фальшивих концепцій в українській політиці є помилкова оцінка значення різних моментів у міжнародних взаєминах. У деяких людей ще панує переконання, що зовнішня політика державних народів керується ідеологічними мотивами, що питання про приязне чи вороже ставлення якоїсь держави до інших народів вирішується передусім або великою мірою подібністю чи протилежністю пануючих у них державних доктрин, систем і суспільних устроїв.Було б наївним думати, що війни, суперництво, антагонізми, союзи, коаліції й усі найважливіші стосунки поміж державами й народами, які ведуться під ідеологічними знаменами й гаслами, в дійсності випливають з тих мотивів і прагнуть до тих цілей, які виставляються на показ. Деякі люди втратили зрозуміння того, що насправді діється в світі. Вони не розуміють, що головними рушіями всіх міжнародних взаємин є в першу чергу змагання кожного народу за свої власні інтереси, за здобуття та забезпечення собі життєвого простору, землі, всяких дібр, потрібних для всебічного розвитку й добробуту, за досягнення, можливо великої, політичної, економічної і мілітарної безпеки та могутности. В імперіялістичних народів головну рушійну силу відіграє змагання за панування над іншими народами, в різній формі, щоб використати їхні сили й багатства для своїх послуг.(Степан Бандера, 1950)Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 листопада 2025р.)Даний Спротив може образити занадто вразливі категорії громадян.Але нехай вони краще знають правду ніж будуть продовжувати жити у світі ілюзій.Багато народу скаржиться і пише гнівні пости в соцмережах, мовляв, от влада така-сяка, хабарники, крадії і т.д. А що власне вас дивує? Ця влада вклала власні мільйони доларів у вибори, щоб вам навішати локшини на голову, наобіцяти вам манни небесної, і тепер вона має їх повернути. Та не просто повернути, а ще і заробити на вас, простих українцях, від яких нічого не залежить, які вважають політику не їх справою, які вважають політику брудною і тому не хочуть типу мастити руки. Ви, українці, чомусь думаєте, що прийшовши один раз на вибори, ви вже завершили свої громадянські справи. І тепер хай хтось піклується про вас, оберігає вас, дає вам можливість збагатитись. Ви дуже сильно помиляєтесь. Ви потрібні владі просто як ресурс, який треба вижати по максимуму. Ви маєте прокинутись. Ви маєте перестати чекати у владі чесних та порядних. Ви повинні перестати покладати відповідальність за вашу Україну на когось. Ви маєте, нарешті, підняти свої тіла з диванів, відкласти всі ваші термінові справи, і почати розбиратись. А розбиратись ви маєте з політикою, адже саме ваше життя залежить від політики. Саме політика вирішує як вам жити і чи жити вам взагалі.Ви маєте почати вивчати ідеологію ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ, яку пропонує організація «ПОСТУП». І хай вам «Поступ» не подобається, то беріть і створюйте свій «ПОСТУП». Починайте займатись політикою. Включайтесь в створення нового Громадянського руху, який розуміє головну проблему України, і чітко знає шлях її вирішення.Війна з Росією, є наслідком слабкості України, а це є наслідком пасивності громадян, неосвіченості громадян, вашої віри в «телевізор».Щоб все змінилось, громадяни мають зрозуміти, що проблема саме в демократичній формі правління. Яка всюди в Світі і завжди працює по формулі ГРОШІ – ВИБОРИ – ПРИХІД ДО ВЛАДИ – ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ. І щоб розірвати цей ланцюг, ми маємо ліквідувати демократію, і перейти еволюційно до іншої форми правління – до ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Де не буде виборів, і - відповідно, не треба буде грошей вкладати, щоб потім їх повертати. Де кожний громадянин зможе реально почати брати участь в управлінні країною. Де змінити недолугу владу можна буде практично миттєво. Всього цього НІКОЛИ не буде при застарілій демократії.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 листопада 2025 р.)Дивимось новини:"Досягнення міцного миру вимагатиме згоди на важкі, але необхідні компроміси, — Марко Рубіо про можливий мирний план між Україною та РФ.Держсекретар США заявив, що Вашингтон формує перелік ідей для припинення війни, ґрунтуючись на пропозиціях обох сторін".Ось такими подібними повідомленнями переповнене інтернет-середовище.Громадянам варто ігнорувати такі інформаційні вкиди. Нікого не потрібно слухати зараз. Бо ніхто реальні речі не каже. Йде суцільна інформаційна пропаганда.Весь час війни йде жорстка інформаційна маніпуляція. Яка не мала і не має ніякого відношення до реальності.Розмови про різні "плани миру" йдуть з самого початку війни. Це означає, всі розмови є просто ширмою, щоб війна продовжувалась як процес. Тобто мета війни - саме процес. Який відкриває вікно можливостей для кожної зацікавленої сторони вирішувати свої геополітичні завдання. Йде зміна світового порядку. Заручником в цьому є Україна. Така ситуація виникла б у будь-якому варіанті, але з іншою країною, якби Україна була сильнішою. Слабкою Україну зробила олігархія, яка безперервно править вже три десятиріччя.Обставини завершення війни, на жаль, не знаходиться на території України. Але українська влада має можливість вплинути на її завершення. Якщо, звичайно, буде зацікавлена в цьому. Весь час після початку агресії влада демонструвала і продовжує демонструвати протилежне. Зрозуміло, чому. Бо це утримує владу у владі. Все дуже просто і виглядає дуже антинародним і антиукраїнським. І за це рано чи пізно потрібно буде відповісти перед історією та українським народом.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 листопада 2025р.)Ми бачимо чітко проблему, що переважна більшість людей не розуміють причину проблем і наслідкові зв’язки. Людям цікаві пенсії, зарплати, тарифи на комуналку та посадка якогось дрібного корупціонера. А високі матерії то не для них. Бо ж це "високі матерії", мабуть, розібратись, щоб були пенсії, зарплати, доходи, потрібно спочатку зрозуміти, чого цього всього немає в необхідній кількості.Питання, а скільки це - "в нормальній кількості"?Тут у кожного своя нормальність. Можна спробувати вивести певний стандарт, наприклад, порівнявши з найбільш розвиненою країною регіону або Світу.Що ж таке нормальні пенсії чи зарплати?Нам можуть сказати: це коли людина за рахунок своїх доходів може забезпечити свою сім'ю.А щодо пенсії, то є поняття достатньої пенсії. Це та яка дає змогу забезпечити фізіологічні потреби людини. Не родини, а саме людини.Багато є різних варіацій на цю тему.Але все це упирається в те, що фізіологічні потреби людини, сім'ї тощо можна обчислювати скрізь по різному. Це що таке? Щоб не померти з голоду, чи ще щоб залишилось на якісь, наприклад, культурні потреби, відпочинок тощо? А мати авто в наш це нормально чи ще розкіш вважається? А скільки в рік потрібно людині взуття, одягу? Якого? А жити людина де має? В соціальному притулку? В однокімнатній квартирі, домі? Чи де?Як все це підвести під мінімальний або нормальний рівень для всіх громадян універсально?Це все означає, що визначити насправді необхідний нормальний чи мінімальний, чи достатній чи ще якийсь рівень НЕМОЖЛИВО! А значить і досягати того, що визначити неможливо також неможливо. Бо у всіх різні потреби і різні умови життя. От тут і виходимо на причинно-наслідковий зв'язок. Пенсії, доходи тощо, це завжди результат розвитку економіки. Можна скільки завгодно встановлювати якісь норми, зарплати тощо, але все це обмежено виключно економічними можливостями країни.А економічні можливості - це результат дії влади. Тобто все залежить від влади.І якщо влада недолуга, то потрібна інша влада. А якщо інша влада недолуга, то знову потрібна інша. І так до тих пір, поки не буде те, що потрібно. Але щоб цей процес йшов, потрібна участь громадян в створенні необхідної сили. Не безкінечно ходити на вибори чи безкінечно майданити, а свою Громадянську силу створювати. Інакше і далі буде так, як є. Влада олігархічна, громадяни незадоволені, але ні хріна не роблять, щоб щось змінити. Ось і вся "висока матерія".Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"