Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 грудня 2025 р.)ЗМІ передають:«Зріс рівень до...
157 Views/Reach
2025-12-19 04:09
Message №2146
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 грудня 2025 р.)ЗМІ передають:«Зріс рівень довіри до Зеленського: президенту довіряють 61% українців, — КМІС.Незважаючи на критику, скандали та тиск ззовні, Зеленський, як і раніше, сприймається більшістю українців як легітимний лідер країни».Як відноситись до цієї інформації?Саме перше, коли ми бачимо будь-які результати будь-яких опитувань, то маємо пам’ятати що це завжди маніпуляція. Іншого не буває. Тому потрібно оцінювати не цифри, які дають. Бо їх завжди можна підтасувати. А оцінювати ті меседжі, які в собі несуть оголошення опитувань. Будь-які результати можна отримати при опитуваннях, в залежності від того, які технології використовуються. Опитування серед десяти людей також можна назвати опитуванням. А тепер запитання, чому зросла довіра до Зеленського? А що такого гарного сталося? Реформи почали робити? Корупцію прибрали? Ціни знизилися? Світло стабільно стало? Полетіли фламінго та почали масово бомбити Росію? Чи стало більше протиповітряної оборони і ми збиваємо 99% ракет і шахедів і не над дахами власних будинків? То що стало краще в Україні?Якщо рівень довіри до Президента зріс, то відповідно, можна очікувати від нього потужних реформи або кадрових рішень в Уряді, які запустять реформи в країні? Бо з таким рівнем довіри Президент всемогутній. Він може прийняти будь-яке рішення своїм Указом. Чи ні? Чи тут щось не так?Тут хтось може сказати, що такими опитуваннями хочуть вкласти в голову громадян, що тих хто підтримає Зеленського більше половини. І вони усе одно йому довіряють. Незважаючи на абсолютне ігнорування розвитку країни з боку поточної влади. Незважаючи на пусті обіцянки з моменту отримання влади. І якщо так довго робити, то на виборах можна підтасувати необхідні результати і сказати що усе проголосовано так, як в попередніх опитуваннях. Це одна з найвідоміших схем фальсифікації виборів.Але ніякого значення не має, будуть вибори фальсифіковані чи ні. Бо ніякої альтернативи правлячої олігархії поки не існує. Ну так, обличчя у владі можуть змінитись. Піде Зеленський, це якщо піде. І що? А нічого! Буде інше обличчя Президента. Інші обличчя в Верховній Раді, Уряді. Але сутність не змінюється. Править і буде продовжувати правити олігархія. Подолати олігархію може або через диктатуру, або через зміну системи влади. Ми робимо так, щоб це було зроблено через зміну системи влади. Це довго, але гарантовано. Бо як свідчить світовий досвід, диктатура ні до чого гарного не призводить.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"