Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

598
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

121
Average/Day:: 149
Average/Week:: 107
ERR: 20.23%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 лютого 2026 р.)Досвід каже, що чим довше триває війна, тим більше втручаються інші країни. Кожна в своїх власних інтересах.І може дійти навіть до поділу, коли в країні буде втрачено один центр влади.Ось як це виглядає на практиці.За словами пані посла Ольги Стефанішиної в Сполучених Штатах, у Держдепі США поскаржились, що у листопаді 2025 року була пошкоджена інфраструктура Каспійського нафтопроводу, який з Казахстану транспортує американську, казахську та російську нафту до порту у Чорному морі територією РФ. Цікаво, що Каспійський нафтопровід - один з найбільших платників податків в РФ.Це наглядно показує чим можуть обернутися союзи з сильнішими державами. Це ще одне підтвердження що США модерують війну, ведуть бізнес з РФ і контролюють Україну. Використовують нас по повній. Наша влада не може ж цього не розуміти. Невже не зрозуміло що ніякі перемовини під патронатом Штатів до миру не приведуть.Так, можливе припинення війни на якийсь час. Але до тих пір, поки це буде вигідно Штатам. Війна знову може розпочатись, якщо по якійсь причині американцям вона стане знову потрібною. Поточна ж війна розпочалася, бо якраз їм це було потрібно. Це доля слабких країн. Слабких завжди б’ють і використовують. Єдиний вихід, стати сильним. Або бути вічно потерпілим.Також всі мають зрозуміти, що будь-які перемовини де є ще треті сторони будуть використовуватися цими третіми сторонами на свою користь. Це означає, що треба переходити до двосторонніх перемовин із Росією і всіх посередників, гарантерів, допомагачів тощо послати подалі! Нехай самі собі десь воюють, де захотять! І не лізуть в українські справи.Тут зразу знайдуться довбні, які почнуть триндіти, що як же так можна? Як же ми без допомоги зможемо вистояти проти агресора? Але ці довбні мають розуміти, що і Росії не потрібно, щоб у них під боком була країна, причому досить сильна, яка в будь-який момент може з ними почати воювати, якщо це стане потрібно якійсь іншій третій стороні. Бо це тиск на Росію з боку цієї третьої сторони. Саме таким чином Україну і використовують. Це розуміння і є базою для переговорів, реальних переговорів із нападником.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи. Якщо бачимо певні труднощі - зразу їх обговорюємо, щоб вжити заходів. Звичайна поточна робота.2. ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ЧЕТВЕРТУ частину (стратегія і тактика "Поступу") - Сергій С.3. Питання стратегії і тактики роботи по телеграм-каналу "За Велику Україну!".Конкретизація питань по тлг-каналу:- Як запрошувати людей в канал, якщо працюють три Дартаньяни?- Якісь людей в каналі різна. Як зрозуміємо, що досягаємо потрібної якості?- Чому запрошуємо в тлг виключно з нашого інформаційного поля?- Як визначити чи йде прогрес в роботі? Які показники ефективності?4. Продовжуємо тематику Пропаганди (а разі наявності часу).В рамках цього пункту пропонується також обговорити пропозицію гасла: "геть депутатів - вся влада громадянам!".Питання середнього класу, чому його кількість НЕ менше 60-70% і на нього ми робимо ставку.5. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин. (в разі наявності часу)(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.6.Чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(25 лютого 2026 р.)Отримали таке повідомлення:"Сьогодні розмовляв з сусідом за олігархію, він дійсно згоден з "Поступом", але вважає, майже весь бізнес, олігархами, крім ФОПів. Що всі пов'язані з владою. А з цього, в підсумку — бізнес треба ліквідувати, крім ФОПів без найманих робітників. Може дасте пояснення, бо він же не один так вважає?".Що це буде за система, якщо весь бізнес (крім ФОПів без найманих працівників) ліквідувати?Це буде — державний капіталізм або соціалізм, що практично — одне й те ж саме.Така система, в більшому чи меншому ступені, дозволу на індивідуальну трудову діяльність була в усіх країнах соціалістичного табору. В СРСР також і в КНР. До чого це призвело — всі вже побачили. Доведено практикою, що соціалізм (або державний капіталізм) нежиттєздатний.Взагалі дивує, що це потрібно обговорювати. Всі вже давно мали б зрозуміти, що таке соціалізм і до чого він призводить. Якщо такі питання випливають на поверхню, то це свідчить про успішність радянської, а потім і олігархічної пропаганди. Понад тридцять років пройшло, як соціалістичні експерименти завершилися повним крахом, але у багатьох таргани в голові продовжують бігати. Це нормально, якщо це тільки зі старшим поколінням коїться. Погано буде, якщо такі таргани почнуть бігати також і у головах нових поколінь.І знову про олігархію.Люди знову і знову не можуть зрозуміти, що це таке. Їм нав'язують, що це вплив великого капіталу. Але це маніпуляція і брехня! Олігархія — це поєднання влади й бізнесу. Поєднання! Не вплив влади на бізнес, а бізнес — у владі!З впливом капіталу неможливо і не потрібно боротись. Бо це так само, як боротись із вітром. Але робити так, щоб вивести бізнес із влади, потрібно. Це і є боротьба з олігархією. Бо якщо бізнес знаходиться у владі, то він не про країну думає, а про власний бізнес. Саме це є реальною проблемою для України. Для цього потрібно змінити систему влади.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 лютого 2026 р.)Чому громадянська організація "Поступ" виступає проти силового захоплення влади?Сучасна політична наука вирізняє такі основні фактори сильної влади:1. Легітимність — визнання влади народом та його готовність добровільно підпорядковуватися.2. Ресурсна база — контроль над економікою, фінансами, природними багатствами та інфраструктурою.3. Ефективний апарат примусу — боєздатна армія, поліція та спецслужби для захисту порядку.4. Інституційна стійкість — чітка робота державних органів, системи права та налагоджена бюрократія.5. Інформаційний вплив — здатність формувати суспільну думку через медіа та ідеологію.6. Компетентність еліт — здатність керівництва приймати стратегічні рішення та швидко реагувати на кризи.Але всі ці пункти практично тримаються на першому - легітимності.Якщо легітимність влади не забезпечено, то всі інші позиції починають деградувати й врешті-решт приводить до повалення нелегітимної влади.Для проведення реформ потрібна сильна влада. Україна має рухатись в напрямку побудови Великої України. А це шлях постійних реформ. Ефективні реформи здатна робити тільки сильна влада. Нелегітимна влада, тобто яка отримала владу не по закону, завжди слабка, тому і не здатна це робити. Тому ми й виступаємо проти нелегітимного приходу до влади будь-ким.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 лютого 2026 р.)Іноді ми зустрічаємо таку пропозицію:"Є ідея перетворити Донецьку область на Порто-франко.".Щоб сформулювати свою позицію по цій ідеї потрібно отримати відповіді:- що таке режим порто-франко і навіщо його вводити?- при яких умовах цей режим можна ввести на територіях окупованих українських земель?Режим порто-франко це вільна економічна зона. Вільні економічні зони (ВЕЗ) вводять для стимулювання економічного розвитку регіонів, залучення іноземних інвестицій та новітніх технологій шляхом надання податкових і митних пільг. Це дозволяє створювати нові робочі місця, збільшувати експорт та активізувати промисловість у депресивних або стратегічно важливих районах.Для того щоб взагалі розглядати економічну доцільність такої ВЕЗ потрібно, щоб було розвʼязане питання безпеки. Про безпеку можна говорити тільки після укладення миру з РФ. Миру не буде, поки Росія ДОБРОВІЛЬНО не поверне Крим і всі інші окуповані території. А вона цього в близькій історичній перспективі не буде робити. Тому умов для вільної економічної зони на Донбасі наразі не існує. Про економічну доцільність такої економічної зони можна говорити лише після забезпечення безпекових умов.Нам можуть сказати, що такі гарантії можуть дати інші, ті ж США.Ні! Такі гарантії може дати виключно країна, на території якої знаходиться ця ВЕЗ. Тобто Україна має дати. Але Україна не дасть таких гарантій НІКОЛИ для окупованих територій. Тобто якась поточна влада і може дати. Але рано чи пізно прийдуть більш націоналістичні, чи радикальні, і всі домовленості про "ненапад" при умові неповернення всіх окупованих територій кинуть в унітаз. І правильно зроблять. Тобто гарантії має давати той, кому територія належить, а не окупанти чи треті сторони. До тих пір, поки будуть окуповані Українські території ні про які гарантії безпеки на них, говорити не можна. Це реалії.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 лютого 2026 р. )Продовжується балаканина про гарантії безпеки для України.Але всі ці гарантії повна туфта. Не може бути ніяких реальних гарантій.Ось пояснення Міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського:"В Україні вже були гарантії, які нічого не дали. Україна відмовилась від ядерної зброї і начебто отримала в свою чергу від Росії гарантію про непорушність кордонів. Ви говорите, щоб дати гарантії у випадку повторного нападу Росії? Що ви маєте на увазі? Чи означає це те, що ми почнемо війну з РФ? Бо якщо гарантії мають діяти, то вони мають означати саме це - початок війни з Росією. Тому якщо ми даємо гарантії, вони мають бути реальними.".В Європі вже вісімдесят років ніхто не хоче воювати із Росією ні при яких умовах. Це ж всім відомо. То, які вони можуть надати гарантії? США також не збираються воювати із РФ, про це вони весь час багато років розповідають!Тому всі ці розмови про гарантії звичайна пустопорожня балаканина!Реальні гарантії може надати тільки власна потужна армія!А власна потужна армія – це результат потужної економіки. Правляча олігархія ніколи не збиралась будувати в Україні потужну економіку. Це і є ворог України – олігархія, тобто поєднання влади із бізнесом. Україні потрібна така система влади, яка унеможливить правління олігархії!Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 11Яка різниця між пропагандою та агітацією?Ми це маємо самі розуміти і поясняти іншим. Щоб було ясно, що ми робимо.Є таке примітивне, але показове пояснення:У сім'ї зростає донька. Під час її виховання їй в голову вкладається думка, що жінка має в майбутньому знайти собі чоловіка. Створити сім'ю. Впровадження цієї думки - це пропаганда.Коли вже донька доросла зрілого віку, то сім'я починає їй давити на психіку. Доводять їй, що вона вже доросла і треба вийти заміж. Тобто спонукають доньку до конкретної дії. Це агітація.Ми зараз робимо і агітацію, і пропаганду.Що ми пропагуємо? * Велика Україна - це мета. * Олігархія - це ворог, породження демократичної системи влади. * Соціальний дрон - це проблема, сприяє ворогу панувати. * Основа країни - Громадянин, Громадянська республіка.Що ми агітуємо? Кожен громадянин має або приєднатись до діючої організації/партії ("Поступу" або аналогічної) і будувати Велику Україну. Або має створити свою громадянську організацію і також будувати Велику Україну. Може діяти і самостійно, але це неефективно. Якщо цього всього не робить, то він веде себе як соціальний дрон.Тобто ми агітуємо за те, щоб громадянин почав діяти, як громадянин. А саме розвивати Громадянську силу, здатну змінити Україну. Якщо це буде сидіти в голові, то буде підштовхувати громадянина до активних дій. Це шлях подолання олігархії.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 лютого 2026 р.)Ось таке видає ШІ від Гугла про нас по пошуковому запиту "Доктрина ГО Поступ":Доктрина «Громадянська республіка» від ГО «Поступ» спрямована на побудову «Великої України» через зміну системи влади з демократично-олігархічної на республікансько-громадянську. Вона передбачає прихід до влади через громадянську підтримку, встановлення управління як обов'язку громадянина, пряме делегування влади та відмову від класичних виборів. Основні положення доктрини ГО «Поступ»:Мета: Побудова Великої України, зміна системи влади.Громадянська республіка: Державний устрій, де управління — це обов'язок громадянина, а не лише право.Механізм влади: Управління реалізується через делегування, контроль здійснюють громадяни, а не «народ» загалом.Прихід до влади: Конституційним шляхом через здобуття підтримки більшості громадян.Ресурси: Головним ресурсом вважають людей, а не гроші. Організація виступає проти поточної системи, вважаючи її олігархічною, і пропонує модель, де Громадянський уряд неминуче приходить до влади при високому рівні свідомості та підтримки суспільства. Ось і посилання на цей текст:https://share.google/aimode/KFWoI3mx9kAmZt0qK Гуглівський ШІ вірно і коротко висвітлив основні позиції нашого Громадянського руху.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи, якщо бачимо певні труднощі - зразу їх обговорюємо, щоб вжити заходів. Тобто звичайна поточна робота.- ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ЧЕТВЕРТУ частину (стратегія і тактика "Поступу") - Тарас Д.- питання стратегії і тактики роботи по телеграм-каналу "За Велику Україну!".З метою більш конструктивного обговорення прохання кожного, хто буде приймати участь в сьогоднішній Громадянській середі, подумати і чітко сформулювати як він бачить ціль роботи каналу.- продовжуємо тематику Пропаганди (а разі наявності часу).В рамках цього пункту пропонується також обговорити пропозицію гасла: "геть депутатів - вся влада громадянам!".Питання середнього класу, чому його кількфість не менше 60-70% і на нього ми робимо ставку.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин. (в разі наявності часу)(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.- чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 лютого 2026 р.)Ось останні заяви Президента Зеленського:"США кажуть, що в них були вибори під час громадянської війни за часів Лінкольна. Але як можна це порівнювати? Наші люди під ракетами, це не просто сухопутна війна. Ми під балістичними атаками. Нам потрібно припинення вогню. І Трамп може це зробити", — зазначив Президент."Ми також можемо забезпечити припинення вогню для росіян, якщо вони проведуть вибори", — Зеленський.Бачимо, що влада весь час розповідає, що вибори не можна проводити з безпекових причин. А останнім часом це стало найчастіше.Що це означає? Як відноситись до цього?Ось як громадяни реагують на це:Приклади:"Якщо захотіти — можна в космос полетіти, а якщо не хотіти, то завжди є якісь причини. А крім того - Зеленському вибори невигідні, бо чує, що шанси в нього ніякі... Тому війна, для нього, вигідна. Він же ж типу за народ радіє, ночі не спить, не їсть і не п'є, все працює на благо. Ну а те, що країна в дупі, то ж звісно винні вороги, бо війна..."."А в мене питання до знавців, а що, війна закінчиться після виборів? Вибори — це інструмент закінчення бойових дій?"."Зеленський руками й ногами тримається за владу, а на країну йому начхати. Головне бути при владі..."."Ну, по-перше, це маніпуляції Зе, причому - дуже відверті. Причому - до всіх одразу, до населення України, до Трампа, до ЄС, до путлера"."Зеленський не даремно говорить про США. Не просто так сказав. Значить є тиск, якщо взагалі не вимога. З якого дива США цікавлять вибори в Україні? Що їм з цього?"."США почали рятувати РФ від розпаду, для цього треба завершити бойові дії. Але просто завершити — теж не варіант. Треба завершити, хоча б видимою перемогою для РФ. Це потрібно, щоб зберегти режим і запобігти неконтрольованим подіям на росії. Але, іншим нашим «друзям» (ЄС) навпаки, треба максимально опустити рашку. Поки йде війна, це робиться руками й ціною життів українців, для ЄС це звісно гуд. Зеленський, схоже, грає на стороні ЄС, тому і хочуть Штати його усунути.".Як бачимо, варіантів гіпотез може бути багато. З різним ступенем раціональності та ймовірності.Проте - всі ці гіпотези ніяк не впливають на головну позицію.Ось цю позицію:Чинна влада — олігархічна. Вела і продовжує вести до подальшої деградації України. Але, замість неї - інших сил, які були б не олігархічними, все одно наразі не існує. Тому будь-які вибори, в таких умовах, призведуть лише до зміни одних олігархічних кланів на інші.Але вибори, в умовах війни, можуть призвести до певного протистояння, спровокованого боротьбою олігархічних сил за владу. Тому і недоречні.Така ситуація буде продовжуватись до тих пір, поки в Україні не буде сформовано і розвинуто нову силу, іншої природи, ніж олігархічна — Громадянську силу.Ми, Поступ, це робимо. Приєднуйтесь до нас. Разом створюємо нову Громадянську силу.І так, на всяк випадок скажемо, на вибори ми не збираємось йти до тих пір, поки не побудуємо таку Громадянську силу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"