Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 березня 2026 р.)При ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ ...
127 Views/Reach
2026-03-17 05:04
Message №2293
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 березня 2026 р.)При ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ вся влада буде лише в одних руках. Немає ніяких незалежних гілок.Чи буде при Громадянській республіці рай в Україні? Не факт. Чому? Бо Громадянська республіка дає лише додаткові інструменти управління та прибирає деякі явні проблеми демократичної форми правління. Але нічого не гарантує. От як накерують громадяни, от так і будемо жити. В раю або в пеклі.Одним з позитивних моментів є те, що при Громадянській республіці не буде ніяких незалежних гілок влади.Спочатку про те, що є зараз при демократичній формі правління.Існують три типи незалежних гілок влади ЗАКОНОДАВЧА, ВИКОНАВЧА, СУДОВА.Конституція каже - вони незалежні один від одного. На зорі сходження демократії на політичний олімп це було потрібно для підтримання балансу влади в державі. Щоб ніхто не міг узурпувати владу. І такий баланс дійсно якось підтримується. Хоча, як показує досвід України, це не завжди спрацьовує і узурпація влади може перемагати.Що ж тут поганого, може запитати пересічний громадянин. І дійсно, наче все правильно. Хоча сама по собі незалежність це досить уявне поняття. Бо не може бути абсолютно незалежної влади. Будь-яка влада завжди частково чи повністю від когось залежить. Від тих хто її призначає, від тих хто її фінансує. Владу роблять люди, а люди ж не з Марса прилітають.Є інша негативна сторона поділу на незалежні гілки влади. Це породжує певну безвідповідальність. Парламент приймає якийсь Закон, а Кабмін його не виконує. Парламент каже це не він винен, бо Кабмін не виконує Закон. Кабмін каже він не виконує, бо Парламент поганий Закон прийняв. Один на одного звалюють відповідальність. Коло замкнулось. Закон не працює, страждає держава і громадяни. І таких прикладів можна навести багато.А тепер про те, що буде при Громадянській республіці.Не буде ніяких незалежних гілок влади. Вся влада буде зосереджена в руках Верховної Громадянської Ради, і саме вона буде за все відповідати в Україні. Тобто цей найвищий орган буде приймати Закони, постанови, призначати Кабмін і суд, інше. І , відповідно, ця Верховна Громадянська Рада буде нести повну відповідальність за все. Щоб не було такого, що поганий суддя прийняв рішення проти держави, але ми нічого не можемо з цим зробити бо у нас типу незалежний суд. Не зможе Верховна Громадянська Рада перекласти на когось відповідальність бо вона буде мати всі необхідні повноваження для управління. А хто буде входити в цю Раду? Громадяни, які будуть мати бажання. А приймати рішення будуть громадяни, які будуть мати найбільше делегованих їм повноважень. Тобто за стан справ в Україні вже будуть нести відповідальність самі громадяни. От кому наделегуєте повноважень і заведете їх у Верховну Громадянську Раду, от так і будете жити.Саме так і буде реалізовано один з головних принципів – вся влада громадянам.Демократію ГЕТЬ! За Громадянську республіку!Будуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ разом.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"