Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 103
Photos: 278
Videos: 26
Links: 493
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Ми живемо в світі підписок. В кожного з вас скоріш за все є декілька с...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
5 400 Views/Reach 2024-08-01 02:00 Message №212
Ми живемо в світі підписок. В кожного з вас скоріш за все є декілька сервісів за які ви платите: YouTube Premium, Netflix, GitHub Copilot, і так далі. Я колись зробив підрахунок сервісів за який я плачу - і сума виходить просто неймовірна. Такі сервіси дуже люблять великі компанії, бо здається ти платиш не найбільшу суму, але за декілька років ти витрачаєш ціну старого ланоса. + деякі люди тупо забувають, що вона платили за сервіс. А дехто взагалі вмирає, і до поки карточка валідна - можна стригти бабки - і в тебе куча мертвих душ, які досі платять тобі реальні бабки. Прям любов до сервіса до труни, і після труни. Звичайно, за це переживають виробники заліза, бо якось не ясно, як здавати щось в аренду, і як це потім забирати. Але, CEO Logitech запропонувала концепцію вічної мишки под підписці. Мене якщо чесно дуже смішить мишка з AI Button яка запускає промпт, і це вважається іновацією. Я не здивуюсь, якщо для цього треба буде ставити куча драйверів, які тобі ще й рекламу будуть тулити, коли ти будеш налаштовувати дефолтний промпт. Але Hanneke Feber впевнена, що користувачі будуть щасливі платити місячну підписку за використання мишки. Яким чином ця мишка буде вічною, чому за неї треба буде платити, і як це взагалі буде працювати Фебер не пояснила, але зробила порівняння комп'ютерної мишки з годинником Rolex.Десь в глибині душі, я впевнений, що якщо я дістану свою стару мишку Mitsubishi, яка в мене була зі старим IBM486 в 1995му році, дістану звідти шарік, протру його спиртом - вона досі буде працювати. І це без підписки, і кнопки швидкого запуску AI.