Source
Думки, про які ніхто не питав | Знаєте, якщо AI продовжить розвиватись так само, як він розвивався ост...
5 840 Views/Reach
2026-02-14 12:36
Message №841
Знаєте, якщо AI продовжить розвиватись так само, як він розвивався останні 4ри роки - то я, і більшість з вас швидше за все буде мати чудовий приклад, як жити під час того, як твоя професія перестає бути такою потрібною, і згасає :) Як в водіїв карет з конями, де вони залишились чисто в туристичних місцях, або чуваків, які вечором ходили по місту і запалювали лампи на стовпах. Я не коджу постійно, і звісно останній раз закопаний глибоко в код, з повним контролем над процесом в мене був років 5 тому. Але навіть я помічаю, наскільки програмування змінилось, і стало більш про спостереження, чим написання коду. Звичайно це не так просто, як продають CEO AI стартапів, і навряд чи колись просто написавши: "зроби мені так ось" можна буде досягнути притомних результатів. Нормальне і ефективне використання AI вимагає скілів, розуміння процесів, і постійного налаштування твого AI агента. ( Та, я хочу підкреслити, якщо ваш AI досі може тільки Hello World, то проблема в першу чергу в Вас і ви швидше за все втратите роботу в майбутньому :) ).Зараз основною проблемою, та в принципі як і завжди, стає процеси, які все ще лежать на людині - ревью коду, написання специфікацій і так далі. Багато речей, які не вимагають креатива ми в найближчому часі вирішимо ( та, ревьювати код швидше за все буде теж AI ), але вот з написанням вимог чи чогось нового - все ще буде складно. Продакт Оунери можуть видихнути :) Напевно десь так відчували себе люди, які переживали індустріальні революції. Все міняється, оптимізується, і світ завтра взагалі не такий, який сьогодні. Наступні пару років, які мені залишились в індустрії, я покладу на те, щоб будувати якомого більшу фінансову подушку, щоб коли AI мене замінить ( а він точно це зробить ) з'єбатись собі десь на острови, пити дешеве пиво, і ловити рибу. І ніякого інтернету :)