Source
Думки, про які ніхто не питав | Я використовую ChatGPT для того щоб рахувати калорії. Просто фоткаю йо...
5 790 Views/Reach
2026-02-12 09:34
Message №837
Я використовую ChatGPT для того щоб рахувати калорії. Просто фоткаю йому, він прикидає калорії, білки, жири так вуглеводи, і рахує це собі впродовж дня. І так, фітнес гіки, я знаю що він може помилятись, але і мені дуже точні дані не потрібні. До речі, я досі в шоці, як класно він бачить і розділяє продукти.Anyway, сьогодні приготував свій сніданок, який в мене зазвичай однаковий, сів на мітинг, і з'їв забувши сфоткати. Але ж калорії рахувати треба. Ну і вирішив просто словами чату сказати, що з'їв свій класичний сніданок. І тут зловив себе на думці:1. За тиждень такого використання, я відношусь до чату не як до тули, в якій просто зберігаю підрахунки, а як до accountability partner.2. Щось схоже я відчував, коли в мене був тренер, і він просив кожен день скидати, що я їм. І оце коли я скидав щось не саме корисне - відчував провину3. Тут, перед тим як це написати, сам того не очікуючи зловив себе на думці: а якщо він не повірить? :)В результаті чат сказав, щось типу: ну-ну, використаємо твій класичний сніданок до підрахунків, але більше не забувай.І оце я зрозумів, що спілкування з ним вже давно перестало бути спілкуванням, як з бездушною істотою. Я реально все більше відношусь до нього, як до партнера і взагалі майже дружбана :)