Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 103
Photos: 278
Videos: 26
Links: 493
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Як там ваша аскеза від соціальних мереж? Я тримався, і тільки іноді за...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 900 Views/Reach 2025-04-01 02:55 Message №522
Як там ваша аскеза від соціальних мереж? Я тримався, і тільки іноді заходив повідповідати на повідомлення після замлетрусу. Що я можу сказати - мені сподобалось, і навряд чи я буду повертатись в Інстаграм. Навіть не так - буду, але тільки по пʼятницям, щоб зробити AMA, а після цього зразу видаляти додаток. З того, що я помітив:1. В мене зʼявилось набагато більше часу, і я позакривав хвости на роботі. 2. Я почав краще фокусуватись, і мені здається, як мінімум пости в телеграм стали трошки більш креативними. 3. Психологічно стало краще. Менше порівняння свого життя з іншими, більше присутності в своєму. Насправді, головною мотивацію це все троха позакривати став цей тред в Х: https://x.com/clinjar/status/1902392613040484443?s=46 З цікавого, що я взнав, так це те - що нашому мозку потрібно нудьгувати. Коли він нудьгує - в нього активується default mode network - нейронна мережа в нашому мозку, яка відповідає за рефлексії, планування майбутнього в мрії. А також регулює емоції. Коли ми постійно тупимо в соц мережах, і бескінечно скролимо - такої радості не відбувається, мозок постійно чимось зайнятий і сидить на дофамінових дозах. Може тимчасове задоволення ми і отримуємо, але це ніяк не допомагає нам в довготерміновій перспективі. Кароче - інформаційний детокс - топ :)