Source
Думки, про які ніхто не питав | Не було ще й дня, як хтось не сказав, що AI замінить людей :) Цього ра...
5 300 Views/Reach
2025-03-27 02:53
Message №495
Не було ще й дня, як хтось не сказав, що AI замінить людей :) Цього разу вирішив відмітитись наш любимий Біл Гейтс. І все б нічого, Гейтса можна любити чи ненавидіти, але він прям дуже розумний, і часто те що він каже справджується ( хоча, в плані розвитку AI - це вже не передбачення, а майже ставшийся факт ).О так, я бачу, як тобі кортить написати: Ага-ага, то той самий тіп, який сказав, що 640кб вистачить всім? Чуві, це брехня :) А для тих читачів, в яких немає фотографій з минулого століття - якщо ви не знаєте, про які 640кб йдеться мова - то й добре, бо ви не знаєте що таке qemm, autoexec.bat і config.sys :D Що цікаво з того, що говорить Гейтс, що AI навряд чи замінить усіх людей, бо люди не будуть дуже хотіти дивитись, як бляшанки грають в бейсбол ( вот тут не погоджуюсь, якщо бляшанкам додати вогнемети і бензопилу - навіть кьорлінг можна зробити видовищним ), то отримувати класну поради по кар'єрі, або по свому здоров'ю ( а я нагадаю, що найбільші мережі охорони здоров'я США давно просять своїх лікарів обговорити діагноз спочатку з бляшанкою, а вже потім давати його шкіряному мішку ) - буде можливо. Як назвав це Гейтс - free intelligence. На рахунок free intelligence - я зараз ось знову повернувся в терапію, і обговорюю деякі ситуації з психологом. Потім я їх обговорюю з ChatGPT 4.5 - і знаєте, думки психолога і бляшанки - дуже часто співпадають. Але це таке - лірика. Сам Гейтс каже, що той розвиток AI, який зараз відбувається - то троха навіть страшно, бо відбувається супер швидко, і курва не ясно де він закінчиться, бо верхньої кордону - прям як байдужості твоєї колишньої - немає меж.На відміну від Гейтса - Мустафа Сулейман, CEO Microsoft AI в своїх книжці "The Coming Wave" ( рекомендую, ще й на Audible коштує тільки 1 бакс ) - писав, що розвиток AI канєшно нас прискорить, і в майбутньому дасть нам величезне економічне зростання, але по своїй суті - головна ціль замінити шкіряних мішків. Не знаю, як ви, але я вже перестав боротись з відчуттям, що клятий AI мене якось замінить, і просто збираю гроші на ферму альпак в Карпатах.