Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 Владерович TeamUA - спільнота однодумців по тренуванням
Added 14 Jul 2024

🇺🇦 Владерович TeamUA - спільнота однодумців по тренуванням

@vladerovichua
Number of subscribers: 511
Photos: 401
Videos: 317
Links: 404
Description:
Напишіть мені👉 @vladerovich (плани тренувань, книги, харчування). Чат атлетів👉 https://t.me/+43KK3eASZ785ZDgy 🇺🇦 Владерович - україномовна спільнота: - тренування з вагою тіла, воркаут, калістеніка - обмін спортивним досвідом - мотивація один одного
Source

🇺🇦 Владерович TeamUA - спільнота однодумців по тренуванням | А це вже нове відео записую сьогодні, і загалом, ось як після видаленн...

А це вже нове відео записую сьогодні, і загалом, ось як після видалення двох зубів 🦷🦷, аішка трохи підміняє мене в рутинних задачахГоловне у цьому всьому залишатись людиною, віддавати емоції, все перевіряти. а саме це дає тренер, коли шукає підхід до кожного. Про якійсь речі ми розуміємо, як і що робити з точки зору логіки, можемо знайти інформацію самостійно, але в реальності ми просто будемо лінуватися і відкладати важливе. Бо перед машиною, якимось роботом в нас нема відчуття емоційного зв'язку. Ми можемо пообіцяти роботу щось і не зробити. І це буде нормально. А з людиною так не вийде. Ще далі часто користуюсь голосовим помічником, коли треба надиктувати текст, саме мої думки, без домішок штучного інтелекту, і надиктувати набагато швидше через той же ChatGPT, який потім зробить текст з правильно розставленими розділовими знаками і нічого не додаватиме від себе. Це буде те саме, якби я сидів друкував. Зараз я роблю це рідше і набагато швидше надиктовую думки. Можна сказати, що це порівняно з відчуттями, коли спершу рахуєш множення якихось чисел вручну, потім на калькуляторі, а потім на комп'ютері в Google таблицях або в Excel можеш дуже швидко за формулами рахувати складні штуки. А потім на зміну всього цього приходить AI, який дозволяє вирішувати ще складніші задачі. Можна сказати, що людина тупіша, якщо дуже часто все це використовує. Але знову ж таки питання в тому, як саме все це використовувати.Тому, як на мене, штучний інтелект не забере роботи чийсь, особливо творчі, а лише замінить і пришвидшить виконання якихось задач. і це буде просто одним з інструментів, яким будуть вчити користуватись людей для того, щоб жити краще і заробляти більше, бо нічого не є чимось поганим саме по собі. Головне, як це використовувати.Звісно, поки не у всіх професій можна хоч якось це застосовувати. Хтось навпаки відсторонюється і боїться цього, думаючи, що це бульбашка, яка зникне. Але якщо не адаптовуватись, не вивчати ці теми, то вас замінить не штучний інтелект, а той, хто його вивчає, і та людина, яка вміє користуватися саме у вашій професії.Дискусійне питання, а що ви думаєте на цю тему можете написати в коментарях в чаті⬇️