Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Влад Лиманюк
Added 14 Jul 2024

Влад Лиманюк

@vlad_lymanyuk
Number of subscribers: 7 369
Photos: 1,530
Videos: 327
Links: 438
Description:
Підприємець, інфлюенсер, чоловік, майбутній батько, автофанат. Пройшов шлях з 0 до 100 і допомагаю його проходити іншим - через контент чи платні продукти. Для мене бізнес - це ключ до свободи.

👥 Number of subscribers

7 369
Average/Day:: 0
Average/Week:: -39
Average/Month:: -165

👁️ Average views per message

1 418
Average/Day:: 1,900
Average/Week:: 1,287
ERR: 19.24%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 0.7

Name change history

Влад Лиманюк 2026-06-16
Влад Лиманюк | marketing & AI 2026-02-17
Влад Лиманюк 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Новий етап життя, нове DLCСьогодні я проснувся і задумався про те, що з моменту моїх перших успіхів пройшло :6 років, 11 місяців і 23 дніЧерез 7 днів буде рівно 7 років з мого 20-річчя. Точкою відліку ставлю саме 20-й день народження, адже тоді я уже мав декілька проектів, але до лайфчейнджу залишалось ще мінімум пів-року. Повертаючись в ту точку, я точно не очікував як буде розиватись моє життя уже зовсім скоро. Але це уже тема іншої публікаціїВ минулій публікації я уже писав про страх і глибокий стрес, із яким я зустрівся після новини про вагітність Аліни. Зараз хочу розкрити вам іншу частину моїх думок в той момент. Так ось, чому я загадав про 7 років? Тому що по суті, весь цей період життя - про самореалізацію : гроші, славу, свободу. І як і будь-що в цьому світі, ти з часом перестаєш це цінувати. Знаєте як ахуєнно мені було НЕ вставати в 6 ранку, коли я кинув службу ? Я кілька місяців кайфував кожен ранок. А зараз ? Це буденність. І таких прикладів ще дуже багатоЗа 7 років я звик до медійності, забезпеченості, до ВСЬОГО що я досяг сам. А що далі ? Далі потрібні нові емоції, нові виклики і події. Можливо саме це називають кризою середнього віку ? І тут ти або маєш експоненційно рости в доході і купувати уже не авто, а яхти (чесно кажучи останні 2 роки це не виходить). Або йти в нові хоббі з головою. Або ... Ще щось ? Те, що для тебе повністю в новинку.Ось такою новинкою буде батьківство. Це як DLC в твоїй улюбленій грі. І це додає фарб. Яких ? Побачимо (тут хочеться пошуткувати про коричневий і жовтий, якщо ви розумієте про що я)Фото зроблене в момент першого скринінгу, коли нам видали конверт із гендером. Сльози радостіШлях батька. Пост третій.
Я ледь не вигорів нахуй, тому що сам увігнав себе в гонку. Давайте поясню В попередньому пості я уже писав, що маю дедлайн — через пів-року народиться син, тож мені потрібно до цього підготуватись. Реалізувати проекти, на які в мене потім просто не вистачить ні часу, ні сил. Тимчасово, але тим не менше. Я ж не знаю, коли цей період закінчиться. Тому я просто стиснувся і почав метатись туди-сюди, хапатись за все, багато думати про цей день Х. Якщо простими словами : я занадто сильно накрутив себе. В результаті моя продуктивність закінчилась буквально за тиждень-два. Плюс ще один проект не стрельнув, от і руки опустились що піздєц. Сидиш такий і думаєш : мдааа, Владос, і шо далі ? Як мені давати газ ? Вихід був неочевидним, але дуже простим. Дійшов я до нього під час розмови із Сергієм Хорунжим і Павлом Антоновим — я якраз купив у них консалтинг. Озвучив я значить про свої переживання, про свій стан і вони сказали цікаву думку : Потрібно відпустити. Розслабитись. Трохи навіть забити. По факту в мене є гроші, щоб достатній час не робити НІ ХУ Я. І ось уже із спокійного, натхненного стану починати рухатись. Шедевр не створиш, якщо ти на тотальному стресі Це я так, дуже коротко передав сутність частини діалогу. Ну от я так і зробив. Ми злітали в Стамбул, я видихнув, почав діяти спокійно і з прийняттям того, що все буде ок. Я все встигну. А якщо не встигну - та і похуй. І знаєте, стало якось легше ))Зараз просто роблю що треба, не думаючи про цей дедлайн як про щось КАТАСТРОФІЧНЕ. Висновок ? Ми самі заганяємо себе своїм overthinking-ом в яму, із якої не можем вибратись. Самі ставим собі обмеження, дедлайни, створюємо порівняльні таблички. Нахуя ?Шлях батька. Пост другий.
Менше ніж за пів-року мій син зʼявиться на світ. І цей дедлайн запускає купу різних думок та процесівПо-перше : потрібно максимально підготуватися. Я розумію, що перші кілька місяців я точно збавлю свій фокус і моя ефективність в роботі впаде. Відповідно я ЗАРАЗ маю доробити найскладніше : зробити фінальний запуск, потім готувати новий продукт (спойлер такий, ага)По-друге : потрібно взагалі розібратись, що із дитиною робити. Якісь книжки почитати, послухати розумних людей. Вихованню теж потрібно навчатись, а не «та буде як буде»По-третє стоїть автомобільне питання. Чи раціонально мати 911, коли в нього не зможе поміститись сімʼя ?Нууу … Ніби ні, але для чого їх там возити. А з іншої сторони, якщо наш новий кросовер (ще не знаємо який) буде недоступним, то що ? Тому потрібна 2-га машина 4-х дверна, просто для підстраховки.Йдем далі : яка машина мене зможе задовольнити в емоціях після 911 ? Бажано, щоб було стильно, статусно, швидко.Тут починаються муки вибору. Чи то треба продавати, чи то не треба. Якщо продавати і міняти, то на що ?По суті я пройшов весь автомобільний шлях мрії і був власником всіх машин, які собі хотів. А от далі реально важко 😁🤷🏻‍♂️Шлях батька. Пост перший
Це Влад, і ще декілька років тому він працював на складі в Польщі. А що з ним сталося в один момент? Звичайно, стався Target 0-100. Він прийшов до нас і достатньо швидко під час навчання вже знайшов перші проекти. Лише за короткий період після цього він вийшов на свої першу 1.000 $ / місяць, хоча ще паралельно працював на складі. Рік тому ми записували з ним інтерв'ю, і він тоді, в якості фрілансера, заробляв близько 3 тисяч доларів і вів до п'яти проєктів самостійно. Що сталося зараз? По-перше, він створив свою міні-команду і веде вже 12 проєктів, заробляючи чистими на себе близько 6 тисяч доларів на місяць. І це ріст Х2 буквально за 10 місяців. По-друге, він реалізував свої невеликі хотілки, наприклад: купив свою першу автівку, звозив своїх близьких людей на відпочинокЦікавий факт: вперше він задумався про зміну роботи в той момент, коли побачив мене вживу на моєму першому мерседесі. Він тоді якраз мав їхати в Польщу на склад, і коли він мене побачив, у нього поселилась думка: "Щось мені треба в цьому житті змінювати, щось я не те роблю." І, як бачите, думки приводять до дій, а дії — до результату. Оновлений потік Target 0-100 буде стартувати на початку червня
Знайомтесь, це Саша. І ще недавно він був поліцейським. Зустрів повномасштабне вторгнення в Чернігові, в оточенні.Його зарплата із усіма бойовими надбавками - до $800 на місяцьВ один момент Саша зрозумів, що поліція це не те місце, де він хоче працювати усе життя. З 2020 він був підписаний на мене. І от в 2023 зайшов на веб, хотів зайти на навчання і спитав свого друга чи варто це робити (саме йому ми тут і записали кружок, друг сам давно працює в сфері маркетингу)І далі почались кардинальні зміни. Зміна в поліції — і одразу за ноутбук. На певному етапі він тягнув 16 проєктів паралельно і працював на дві рекламні агенції. Не звільнившись зі служби !!!Сьогодні:— $12 000 на місяць— своя команда— Infinity Q50, скоро планує оновитиАле в розмові вчора мене зачепило не це. Зачепило, як він казав про наставників — що йому відповідали о другій ночі, коли він застрягав на завданні. Що поряд були люди, які в нього вірили — мабуть, уперше за роки. Саме це і допомогло не зламатисьІ, можливо, це найбільше, що може дати правильне середовище. Не навичку. Не дохід. А відчуття, що ти не сам.Готуємо повну історію на YouTube. Дропну через 7-10 днів
Цього тижня витратив 3 дні на одну задачу — краще зрозуміти саою цільову аудиторіюЯ проаналізував 232 дзвінки + 290 анкет студентів, які прийшли на Target 0-100 за останні 2 потоки. Хотів зрозуміти точно, не загалом: хто конкретно приходить, з чим, чого боїться.Все це хочу використати, щоб знайти слабкі сторони і виправити їх👌🏻В звіті 53 сторінки, я дам вам вижимку із того, чим готовий поділитись. Впевнений, буде цікаво почитатиДля зручності я розділю публікації на кілька частин : загальна картина, страхи, тригер до дій, що відрізняє успішних, висновки.Хто приходить — три типові життяПерший — хлопець 22-35 років, виїхав з України 3-7 років тому. Склад, виробництво, будівництво, доставка. Заробляє нормально для України, але не для Польщі/Ірландії/Чехії в яких живе. Один з них пише в анкеті дослівно:“Я родом із України і в Ірландії вже проживаю п’ятий рік… працюю зараз на складі Lidl вже близько двох років. І, ну, все, в принципі, поки що”.Це “ну, все, в принципі, поки що” — найточніша фраза яку я тут зустрів. Це не “я багато заробляю і всім задоволений”. Це “я тут застряг на 5 років і не знаю як вийти”.Другий типаж — жінка 25-35, з Києва, Львова, Дніпра. Часто з дитиною, в шлюбі. Працює бухгалтером, менеджером, асистентом. Зарплата 30-60 тис грн. Робота нудна, без перспектив, начальник не цінує. Дивиться в Instagram на однокласниць з закордонними підписами і відчуває “я могла б більше”.Її головне заперечення на дзвінку — “треба порадитись з хлопцем”. І за цим часто ховається не сумнів у мені, а страх показати близькому “я знов про це”. Бо вже були спроби.Третій типаж — 18-22 роки, без досвіду роботи. Часто з невеликого міста. Хлопець який пише в анкеті: “Має мотивацію самостійно заробляти, купити машину і жити самостійно”. Або дівчина з Бельгії: “Пошуки роботи щоб не бути привʼязаним до місця тільки до інтернету”.У них нема грошей як у старших, але є мрія більша ніж у старших. І найвища ціна провалу — це не просто гроші, це доказ собі і батькам.Що болить насправді :Я був впевнений що люди приходять “вивчити таргет”. Перевірив у 290 анкетах — і ось три топ-болі:55% — “усього потроху”. Формула розгубленості: я не знаю з чого почати, бо все одночасно неясно.46% — “немає впевненості в собі і в своїх знаннях”.37% — “не вмію продавати свої послуги, важко знайти перших клієнтів”.Технічні складнощі (“плутаюсь у налаштуваннях”) — лише на 4 місці, 22%. Тобто реально технічна сторона — не основна перешкода. Основна перешкода — психологічна.Окремо — 22% називають болем “немає підтримки чи середовища де можна рости”. Тобто кожен п’ятий приходить не за знаннями. А за тим щоб не бути одному в цьому.Дослівна цитата з анкети, не редагую:“Бажаю усім вирватись з тієї рутини яка вбиває мрії і таланти які працюють не в своєму руслі”.
🤔 Не кожен проект який народжується в моїй голові доходить до релізу Близько місяця назад ми вирішили запустити коучингову програму для таргетологів і власників міні агенцій. Готові були передати свій досвід за 4 роки агенції, звʼязки в лідогенерації і всі напрацюванняГоловні сутність була в тому щоб давати точкові рішення під кожну людину . Продукт дуже сильний, особливо через SOP та ексклюзивні бонусиЦіна 790 - 1390 $Результат від продукту міг би бути таким, як ви бачите на скріншоті (кейс росту з 400к до майже 900к грн в міс)Алее ... В кінці кінців мені не сподобався обʼєм ринку. Ніби як логічним рішенням могло стати б збільшення чеку. Але я побачив, що скоріш за все чек х2 відлякає ЦАВ результаті ми продали кілька місць чисто через дірект і ... передумали. Я зробив повернення та поставив на СТОП.Не захотіли я з таким коефіцієнтом віддавати напрацювання, виділяти купу часу (мого та керівника агенції, Ростислава) та сил.Поки що ідея залишилась ідеєю. Можливо колись я повернусь до цього, але не заразЗараз в Ростислава фокус на рості профіту в агенції (дуже. хороша динаміка є), я поки запускаю інші проекти.
💎 Проаналізував більше 60 діалогів із діючими таргетологами за допомогою Claude. Він створив для нас великий документ, який ми використаємо для створення нового продукту.Що там всередині звіту ? Ситуація абсолютно однозначна. Купа людей ніби знають ЩО робити, але не роблять. Або не знають ЯК робити і просто не починають. Це відноситься в першу чергу до створення контенту та побудови системи в лідогенерації. Багато хто просто саботує свій ріст, більшість сподіваються на сарафанку. От просто сидять і втикають - рік, два, три. В той час як є і ті хто уже заробляє 7-10к — по суті це high рівень для фрілансера чи мікро агенції. Але таких меншість. Більшість стагнують і знаходяться в позиції жертви по відношенню до ринку.Це все викликає в мене змішані відчуття. З однієї сторони — сумно дивитись на те, як хтось застряг на одному місці. З іншої сторони це викликає обурення — "Хто заважав їм досягти результату?". Інколи я прямо задавав таке запитання, відповіді мʼяко кажучи не дорослі. Зовнішні обставини не можуть бути причиною низького результату, як би не хотілось скинути все на них. Тому що паралельно існують ті, хто зміг. Хто виріс швидкими темпами. Хто далі знаходить нові рішення і заробляє більше.
🤝 Я обіцяв провести ефір і по-простому показати, як реально заробляють на AI-автоматизаціях, час настав.По діректу бачу, що багатьох досі зупиняють одні й ті самі питання:Де брати клієнтів?Хто взагалі за це платить?Що робити, якщо в мене немає англійської для Upwork?І чи реально тут заробляти, а не просто дивитись на чужі кейси?🚀 10 березня ми з Сашею Кужелем проведемо практичний майстер-клас і дамо відповіді на усі питанняСаша — діючий AI-архітектор, який вже зробив на Upwork понад $500,000.На ефірі будемо говорити про AI-автоматизації, вайбкодинг, пошук клієнтів і те, як на цьому реально заробляють.Але головне — покажемо 3 реальні AI-системи. Тобто не просто теорію, а те, як це виглядає на практиці.Без жодного рядка коду. Без магії. З нормальним розумінням бізнес-процесів і сучасних інструментів.Що буде на ефірі?— Розберемо 3 реальні автоматизації: від простих рішень для українського ринку до систем, на яких заробляють тисячі доларів— Покажемо, де шукати клієнтів і за що тут реально платять $2000–3000 на місяць— Розберемо, як діджитал-спеціалістам піднімати свій чек у кілька разів на прикладі наших студентів
Опа, пішла вода гаряча. Manus* все глибше інтегрують в Instagram. Manus виступає як автономний цифровий співробітник, здатний радикально скоротити витрати на виконання рутинних операційних завдань. Замість того, щоб просто генерувати ідеї, цей ШІ-агент бере на себе повний цикл виконання: від глибокого аналізу ринку та збору лідів до автоматизації складних робочих процесів у браузері без втручання людини. Це дозволяє компаніям делегувати ШІ багатокрокові проєкти, які раніше потребували цілих відділів, перетворюючи штучний інтелект із «підказчика» на повноцінного виконавця з високим рівнем самостійності. Зараз завантажу і буду тестити. Я довго чекав чогось подібного — якщо вони зроблять круту інтеграцію, то це означає що АІшка реально зможе якісно аналізувати контент і допомагати із його створенням.Як буде час - почну розбиратись. Я там до речі автоматизацію Тредс доробив, вийшло уже значно краще )) Покажу її пізнішеЯкщо шарите англійську, можете глянути відос про manus простою мовоюhttps://youtu.be/D_YzcH0VsGY?si=AMlBe0Pii5uTw3np&t=19