Думаю в сторіс уже побачили. Якщо ні, ось цифри. Рахуйте самі : 👥 700 + студентів навчання💸 Середній чек 1800 €💎Мʼяка ніша, навчання професії👁 Охоплення : 7500 в сторісБагато знаєте людей які приймали участь в таких запусках ? 😁Ну от ми можемо собі поставити таку галочку. Цей запуск ми реалізували в рамках преміальної програми яка раніше називалась «Майстер Група». Ми точні рішення та стратегію, які спрацювали і дали величезний буст в результатах. І це лише один кейс із десятків, які ми реалізували в рамках МГ. Загалом з останнього потоку 8 із 10 студентів зробили ЗНАЧНИЙ прорив в результатах : від +30% до 200% росту в доході.В той час як ті хто боявся до нас заходити в основному або залишились на тому ж рівні, або навпаки впали. Ринок змінюєься, якщо ви не адаптуєтесь — ви вмираєте і йдете в іншу нішуЗавтра ми проведем ефір, в якому один раз покажемо цей кейс. Запису не буде, все тільки в лайві. Ви побачите як можна заробляти немислимо великі гроші в інфобізнесі на практиці ⤵️ПОСИЛАННЯ НА КАНАЛ ІЗ РОЗБОРОМПОСИЛАННЯ НА КАНАЛ ІЗ РОЗБОРОМПОСИЛАННЯ НА КАНАЛ ІЗ РОЗБОРОМ🔐Завтра набір сюди закрию. Це one time offer
Шукаю крутезного продюсера, з яким будемо в 2025 ставити рекорди !Всім привіт, мене звати Влад Лиманюк, впевнений що значна частина людей в спільноті мене знає. Зараз я шукаю продюсера, який буде постійно взаємодіяти зі мною та допомагати швидко та якісно реалізовувати запуски моїх навчальних продуктів. Я розумію що мого фокусу уваги уже не вистачає, саме тому я шукаю відповідальну людину яка стане моєю правою рукою в запусках із блогу (автоворонками займається інша людина)Серед обовʼязків продюсера : створення плану запуску (етапи, події, воронки), прогріву (написання, контроль, фідбек на сторіс), створення сайтів (структура, копірайтинг) і лід-магнітів під запуски, взаємодія із відділом продажів та фінансистом. Тобто зона відповідальності це все, що прогріває людей і приносить гроші в касу. Якщо все реалізуємо круто, за рік продюсеру ця взаємодія принесе шестизначні суми Розглядатиму тільки із досвідом, амбіційних новачків прошу не відгукуватись. В вакансії надаватиму перевагу в першу чергу кандидаткам дівчатам.https://forms.gle/x9yL6YbnMN55utYv7
🥂 Коли ігноруєш власні принципи і вирішуєш «протестити», виходить тільки ось так : - 7.000 $Скільки б не пробував «відігратись», ставало тільки гірше. Це звичайна лудоманія. Дуже добре що я одразу це розумів і не залітав на котлетуТак, ми усі хочемо зробити той самий лайфчейндж за 1 легку угоду. Ми завжди приводимо в приклад «того одного чувака», який це змігА скільки подібних чуваків не змогли ? Ми навіть ніколи про це не дізнаємось. Що ми знаємо точно, це те що їх в десятки тисяч разів більшеАдже сума профіту у когось це сума мінусів у інших. Тільки так працює ринокІнша проблема в тому, що ця лудка постійно відволікала і збивала фокус від основної діяльності. А в запусках ніколи немає мінусів. І тут не існує статистики 1 переможець на 1000 програвших. Хоч я раніше це говорив, але вирішив протестити своїми грошима. Ось результат 🐸Залиште крипту тим, хто живе тільки нею. Повірте, ці люди дуже часто абсолютно нещасливіАбо підходьте до цього процесу як до казино, щоб не сумувати за втраченими грошима. Хоча ви точно не зможетеІ так, я міг легко запускати курси по крипті зі свого блогу. Продажа курсів по крипті це взагалі імба в плані легкості, так як ця ніша не продається ніяка інша. При чому я ставлюсь до навчання в цій сфері тільки позитивно — якщо є попит, то його потрібно задовільнити. В любому випадку купити хороше навчання в крипті це правильне рішення, якщо вирішив заходити в ринокАле обманювати в першу чергу себе і обіцяти комусь профіти я не можу.Це як обіцяти що війна закінчиться в 24, 25 чи 26 році. Може так, а може й ні )
🚙 Я там в сторіс розповів, що саме сталось із Іксом. Детально, із фотками та відеоВам як інсайдерам (і взагалі моїм улюбленим олдам) дам трішки деталей. В мене була страховка від Арсенал Страхування, вони виплатили мені близько 90 тисяч на ремонт. Рахували по ціні, яку сформували в АФЦ Баварія Київ. Так, з цим трішки прийшлось подовбатись, але все вирішилось за 3-4 дні і гроші поступили на рахунок.Я вирішив не ремонтуватись в офіційному дилері в Польші, адже в цьому не було сенсу. Там можуть бути криворучки, нормально з ними не поспілкуєшся, заплатиш оверпрайс і будеш довго чекати свою чергу.Знайшов наших топчиків, вони просто витягнули цю вмятинку і замінили пластикову накладку над колесом. Все, повний кайф — і ще й залишився в плюсі десь на 30 тисяч гривень.Страховка на Ікса до речі коштує приблизно 4к баксів на рік — це фул КАСКО. По факту ти тут платиш за свій спокій, адже навіть якщо машину вкрадуть то тобі норм. Ну як норм, враховуючи скільки я часу, любові вкладаю в кожен свій автопроект то не норм. Але глобально - не катастрофа. Будьте здорові та бережіть своїх залізних коней !