Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вікторія Гриб
Added 14 Jul 2024

Вікторія Гриб

@victoriagryb
Number of subscribers: 1 441
Photos: 1,370
Videos: 212
Links: 1,120
Description:
Народна депутатка України, Голова Підкомітету з питань енергетичної безпеки 🇺🇦
Source

Вікторія Гриб | Енергетики отримають доплати по 20 тисяч грн щомісяця за роботу в авар...

Telegram community logo - Вікторія Гриб Вікторія Гриб @victoriagryb
315 Views/Reach 2026-02-06 13:25 Message №2829
Енергетики отримають доплати по 20 тисяч грн щомісяця за роботу в аварійних бригадах – сьогодні в Україні починає діяти відповідний експериментальний проєкт. І це надзвичайно важливий крок, на якому я наполягала ще з жовтня 2022 року, від самого початку масованих атак на нашу інфраструктуру.Наші енергетики, залізничники, комунальники щодня творять справжні дива. В умовах, яких не знала жодна країна світу, під постійними обстрілами та з ризиком для життя. Тому я переконана, що їхній соціальний захист має відповідати реальним ризикам війни.Хто може отримати допомогу?Додаткові виплати передбачені для працівників, які безпосередньо залучені до ліквідації наслідків російських обстрілів. Це стосується фахівців ПЕК, ЖКГ незалежно від форми власності та залізничників. Кожен працівник, залучений до аварійно-відновлювальних робіт, отримуватиме щомісячну доплату у розмірі 20 000 гривень. Програма діятиме протягом січня, лютого та березня 2026 року. Як отримати кошти?Щоб отримати виплати працівнику не потрібно нікуди звертатися особисто. Роботодавець самостійно формує списки працівників та подає їх через портал "Дія" з 6 по 15 число місяця, наступного за звітним. Після цього працівник отримає сповіщення у застосунку "Дія", через SMS або іншим каналом зв'язку про право на отримання допомоги.Кошти будуть перераховані на вже існуючий банківський рахунок працівника. Відкривати нові рахунки не потрібно.Це лише перший, але дуже важливий крок. Я і надалі відстоюватиму ідею, щоб на законодавчому рівні прирівняти роботу енергетиків, які відновлюють енергосистему, до служби у воєнних умовах. Їхня мужність та самовідданість заслуговують на найвищу повагу та гідний соціальний захист.