Source
Закрита Веломайстерня | Gravel група RED XPLR стала першою у Sram яка просунула трансмісію до ...
2 000 Views/Reach
2024-08-07 05:00
Message №1197
Gravel група RED XPLR стала першою у Sram яка просунула трансмісію до 13 шв касети. Найбільш цікаве для мене була сумісність. Й як виявилось, новий перемикач XPLR має full mount кріплення, тобто для встановлення потрібно мати раму під гак стандарту UDH. Короткий список виробників куди підійде перемикач, чесно кажучи шокує. З одного боку не розумію виробників, які тягнуть лямку, а з іншого дивуюсь чому Sram не зробила 2 перемикача,під стандартне кріплення та full mount. Хоча касета стала ширша, вона все ще влізає в XDR барабан. А крок між зірками ідентичний (начебто) , тому можна використовувати 12 шв ланцюг Flattop. Й так, перемикач може працювати з МТБ та Шосе манетками сімейства AXS, та має механізм зчеплення лапки, щоб менше трясло ланцюг. На відміну від шосе, зірка кріпиться на різьбі як в мтб системах. А це означає, що не потрібно їх міняти разом з поверметром. Доступні розміри 38-46Т . Розмір касети 10-46. Останні 4 зірки (маленькі) мають різницю в 1 зуб, а перші 3 зроблені з алюмінію.