За матеріалами СБУ меру Одеси Геннадію Труханову припинено громадянство УкраїниКомісія при Президентові України з питань громадянства прийняла рішення про припинення громадянства нашої держави міському голові Одеси Геннадію Труханову. Таке рішення, зокрема, ґрунтується на доказовій базі Служби безпеки і затверджене Указом Президента України.Як встановила СБУ, станом на зараз чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов є громадянином рф та має діючий закордонний паспорт країни-агресора. Копії відповідних документів є у розпорядженні української спецслужби.Так, згідно із наявними даними, 15 грудня 2015 року, уже після початку агресії проти України і тимчасової окупації Криму, а також частини Донецької та Луганської областей, Геннадій Леонідович Труханов отримав закордонний паспорт країни-окупанта. Він виданий строком на 10 років і наразі є діючим документом.Що стосується внутрішнього паспорту рф, то за наявною інформацією, у 2017 році представники Труханова звернулися із заявою до російських уповноважених органів та у підсумку суд у Московській області скасував чинність його внутрішнього паспорту. Але у додаткових поясненнях повідомив, що скасування чи відмова особи від такого документу «не влечет лишение гражданства российской федерации, приобретенного лицом на законном основании».Таким чином Геннадій Труханов досі залишається громадянином країни-агресора. Він також має ідентифікаційний код, який відображається у базі даних «федеральної податкової служби рф».
друзі зізнаюсья жостко мобілізувався і завтра вже їду в Київ а далі на бзвп 29 серпня їду єбашити окопи вчити тактику та медицину мене не буде довго але я обіцяю кидати фоточки і писати може всяке. обіцяю себе не втрачати бути собою та виявляти свої найкращі почуття та думки! будьте сильними і плачте тільки від щастя я переживав плакав засмучувався кожен день але це нормально я приймаю себе таким я люблю себе такого але я хочу ставати краще хочу бачити більше думати глибше я маю бажання значить так воно і буде мене ніхто не примушував я сам пішов по своїй волі щоб ніхто нічо не думав обіцяю написати новий альбом відразу як покращиться моє фінансове становище віддам своїм боржникам стану на ноги і дай боже війна закінчиться і я ніколи більше не буду просити гроші але при цьому буду грати рок!подробиці згодом але хочу щоб ви знали що мені вас не вистачає всіх і я хочу вас бачити обіймати цілувати і я навіть не уявляю як буду далі без вас буду сумувати тож якщо ви мені попадетесь десь на днях не смійте проходити повз я буду радий вас обійняти побажати гарного дня цілую
розбір на пісню я насраву першому куплеті автор розповідає про свої теплі спогади зі школи, які він ідеалізував у себе в голові. зараз, коли настало доросле життя, він не сприймає проблеми з дитинства в серйоз, хоча тоді для нього шість уроків, домашка та продльонка були проблемами рівноцінними з теперішніми. далі він співає про те, що через ці самі проблеми він забувається та часто робить помилки, які потім перетворюються на проблеми та мають серйозний та тривалий вплив на життя, вони не можуть покинути автора. через ці проблеми він може навіть не усвідомивши того нашкодити собі (з рядка «так запарився, забувся що х*йню якусь поїв») у нас є дві версії: 1. «я насрав» символізує те, що він зробив помилку, а «в штани» вже проблему. ти постійно відчуваєш гімно в штанах, а тобто наслідки помилки2. «я насрав в штани» це загалом вся проблема, а те, що гімно в штанах символізує те, що ця проблема не може зникнути, вийтиу другому куплеті автор розказує про внутрішню гомофобію, те, що він звинувачує себе за те, що не може (наприклад) продовжити рід. це сниться йому (те, як він народжує дитину) через те, що він часто про це думає, це мало бути «дурним сном» але він не може забути це. також «народити дитину» може бути страхом великої відповідальності, автор боїться залетіти. далі він співає про те, що не розуміє жіночих приколів. а тобто знову ж, прояв внутрішньої гомофобії, він не може зрозуміти їх бо коли був у стосунках з жінками не отримував задоволення просто через те, що не відчуває потягу(🚂) до них. навіть коли жінка відкривалась йому він не міг її зрозуміти. «воно лізло, як по маслу, і не боляче мені» — знецінення жіночих проблем, через не змогу їх зрозуміти, він вважає що народження дитини («обовʼязок жінки», жіноча справа) це дуже легко. і останні два рядки також мають дві версії: 1. вони повертають нас до першого куплету, автор прокинувся після ідеалізованих спогадів та згадав, що він в «гавні», а тобто має нові дорослі серйозніші проблеми (три крєдіта за спиной і 5 дітей кричать на фоні)2. автор «прокинувся», прийняв свою орієнтацію, перестав примушувати себе зустрічатись з жінками, та в дружбі з ними зміг зрозуміти їх. «зрозумів, що я в гавні» освідомлення того, що він був хибної думки про жінок.кредітс ту: мей, лєра хілсі
котики мої! вітаю вас з днем молоді 🥳сьогодні забігався і забув вам сказати… ви найкращі, чуєте? ви те, шо горить в моїх очах, те, шо змушує мене посміхатись і хотіти далі робити, мріяти, творити, любити, цінувати, рости і прокачуватись.ви наше майбутнє.молоді, вільні, амбітні, з купою потенціалу підняти нову Україну. Україну, яка покаже всьому світу на що здатна — і все це завдяки таким головам як ви!працюючи ментором в таборі, граючи концерти, зустрічаючи вас на вулиці, відповідаючи на ваші коменти в соцмережах — я впевнений, шо ви нас не підведете. ви ті, на кого треба рівнятись і намагатись не відставати, бо навіть зараз ви продовжуєте жити, творити і любити в такий важкий час. важко уявити, як ви, живучи в такому стані майже 4 роки, все одно посміхаєтесь і ловите кайф від життя. я вами горджусь. дякую, шо ви є ❤️чесно, раніше я не розумів день молоді — просто привід зібратись з друзями і відпочити. але зараз, дивлячись на те, шо відбувається, я розумію, наскільки це важливе і цінне свято для нас.люблю вас, хвостики 🐾пишайтесь собою і творіть своє майбутнє. бережіть себе 🫶
значить каже батько валі: "закінчиш садочок і будеш слухняним весь час, то подарую все що тільки захочеш!", самурай зрозумів, "та без б", отфігачив срані яслі, йде до баті, той його ж питає: "шо купити?", він каже: "рапана"батько перепитує: "точно рапана? не машинки-хуїнкі всякі?", валя йому: "ну рапана бать", купує йому батя рапана, йде рапунай у перший клас, батя знову: "закінчиш на відмінно – куплю шо хочеш", валя йому: "хуйня дєло"раз-два закінчив, одні "відмінно!", каже батя: "то шо тобі?", а він йому: "рапана", немає вибору, батя, купує ще одного.йде валя у другий клас, схема така ж. рапунай без проблем закінчує чудово! Підходить до баті, каже: "рапана!", а батя йому: "а ти блять впевнений!", а валя: "без питань бать, рапана.", ну купує йому рапана, йде валя у третій клас, батя йому все теж пиздить блять 3 рік підряд, валя вхарив та закінчив на відмінно. Приходить, каже: "бать, рапана", а він йому: "та блять, давай рапана!", йде самурай у четвертий клас, каже йому батя: "здаси екзамени на відмінно, то куплю все що хочеш!", "поняв" – каже валя і здає все просто чудово! Вчителі пишаються, а батя підходить, питає: "ну шо, рапана?", і купує їбаного рапана, така ж схєма 5,6,7, 8 класи, хуяче валя все афігєно і отримує ще 4 рапана блять, йде самурай у дев'ятий клас, каже батя: " ну якщо і тут екзамени здаси – все шо хоч куплю!", "хуйня" – каже валя і пиздує здавати все на відмінно. "То шо тобі? Тачку, хату, гулянку?""Рапана, бать""Та блять, у тебе тих рапанів вже дохуя!""Рапана."Нема куди дітися, купує блять рапана, йде валя у 10,11 клас. Батя обіцяє йому ледве не острів викупити, якщо здасть все так само круто! Самурай не підводить і просить все того ж блять рапана, і от у нього ще 2 рапана. Хуяче валя в універ. Каже батя, шо за кожен курс із закритими хуйнями блять буде купувати все, шо той захоче! Ну в валі ще +4 рапана. Приходить самурай з універу, батя йому: "ну як знайдеш собі гарну жінку, заведете з нею діток, то куплю я вам все, що душа побажає!", валя без проблем знаходить красуню-дружину, заводить з нею діток і батько підходить, питає: "то шо вам, молодята?", валя дивиться на дружину, посміхається та каже: "рапана!", батя собі: "блять, ти заєбав." але мужик сказав мужик зробив, купив рапунаю ще одного рапана. і от уже батя старенький , родичі з'їжджаються на його 72 день народження і приїжджає валя зі своєю дружиною та дітками. ХУЯК самурая збила машина нахуй, батя підбігає, нахиляється над ним і бачить, що помре валя його. "Бать...я вмираю....""Валя... Ну хоч скажи, навіщо тобі були ті рапани?...""Щоб...." І вмирає нахуй