Source
валя тут увесь час сам | друзі зізнаюсья жостко мобілізувався і завтра вже їду в Київ а далі на...
783 Views/Reach
2025-08-26 15:00
Message №16540
друзі зізнаюсья жостко мобілізувався і завтра вже їду в Київ а далі на бзвп 29 серпня їду єбашити окопи вчити тактику та медицину мене не буде довго але я обіцяю кидати фоточки і писати може всяке. обіцяю себе не втрачати бути собою та виявляти свої найкращі почуття та думки! будьте сильними і плачте тільки від щастя я переживав плакав засмучувався кожен день але це нормально я приймаю себе таким я люблю себе такого але я хочу ставати краще хочу бачити більше думати глибше я маю бажання значить так воно і буде мене ніхто не примушував я сам пішов по своїй волі щоб ніхто нічо не думав обіцяю написати новий альбом відразу як покращиться моє фінансове становище віддам своїм боржникам стану на ноги і дай боже війна закінчиться і я ніколи більше не буду просити гроші але при цьому буду грати рок!подробиці згодом але хочу щоб ви знали що мені вас не вистачає всіх і я хочу вас бачити обіймати цілувати і я навіть не уявляю як буду далі без вас буду сумувати тож якщо ви мені попадетесь десь на днях не смійте проходити повз я буду радий вас обійняти побажати гарного дня цілую