Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Added 06 Dec 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Number of subscribers: 16 374
Photos: 12,100
Videos: 4,920
Links: 1,900
Description:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat

👥 Number of subscribers

16 374
Average/Day:: +9
Average/Week:: +75
Average/Month:: +215

👁️ Average views per message

4 128
Average/Day:: 4,740
Average/Week:: 3,087
ERR: 25.21%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 0
Week average: 1.6
Average per day: 2.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,990 26-06-22 12:52
У Норвегії дітей примусово з дитячих садків виводять на гей-парад.У столиці Норвегії Осло була помічна колона маленьких дітей дошкільного віку в супроводі дорослих з ЛГБТ-символікою — захід, як стверджується, організований в рамках "Kindergarten Pride", тобто буквально прайд дитячого садку, який проводять громадські організації з сумнівним фінансуванням у співпраці з муніципалітетом. Крім того, в Осло діти з міграційним походженням, тобто народжені за кордоном або у Норвегії у двох батьків-мігрантів, становлять близько 50% від загальної кількості дітей та підлітків віком до 18 років згідно з офіційною статистикою Норвегії SSB, але на відео чомусь лише діти-норвежці.Стверджується, що ці дитячі гей-паради покликані для того, щоб вчити дітей так званій "толерантності" та "інклюзії", але знову-таки, найбільш гомофобних дітей з сімей мігрантів, яких у Осло майже половина — на параді немає. Вимальовується цікава картина: з дитинства корінним мешканцям навіюють сексуальні девіації, які в купі з іншими факторами знищують народжуваність, паралельно заселяючи звільнені території іноземцями з Африки та Азії з високою народжуваністю, яким подібні дегенеративні ідеї не нав'язують. Виглядає як якась конспірологія, яку радо розвінчають педофіли, які вимагатимуть колони дітей вже на гей-парадах в Україні.☠️ @vallholl
👁 4,800 26-06-18 17:26
Француженці, жертві сексуального насильства з боку мігранта, загрожує тюремний термін за критику міграційної політики Франції.Як повідомляють ЗМІ, 26-річна французька дівчина стала жертвою сексуального насильства з боку нелегального туніського мігранта прямо в її будинку. Після інциденту вона повідомила правоохоронні органи та зробила декілька публічних заяв на телебаченні та в соціальних мережах щодо міграції, зокрема сказала, що «головною небезпекою для жінок у Франції є імміграція», прямо виділивши «іммігрантів-чоловіків з Африки та арабських країн». В результаті французька влада почала репресії проти неї за "підбурювання до расової ненависті".Спочатку їй призначили шість місяців умовного терміну ув'язнення та штраф у розмірі 3000 євро. Після подання апеляції прокурори вимагали збільшення терміну покарання до одного року позбавлення волі та штрафу в розмірі 45 000 євро. Остаточне рішення у справі апеляції французькими судами заплановано на сьогодні, 18 червня 2026 року. При цьому повідомляється, що її нападник залишається на волі. Той самий рівень найгуманнішого в світі європейського правосуддя та свободи слова.☠️ @vallholl
👁 2,680 26-06-14 11:02
135 років тому народився Вождь.В селі Зашків на Галичині, 14 червня 1891 року, в сім'ї вчителів народився Євген Коновалець. В українську національно-революційну боротьбу він долучився ще будучи студентом Львівського університету. З початком Першої світової війни був мобілізований офіцером до австро-угорської армії. Під час боїв за Маківку влітку 1915-го потрапив до російського полону.Після полону та, у зв'язку з революцією 1917 року, втечі — приступив до організації української збройної сили, та викарбував армію нового зразку — Корпус Січових Стрільців. Під командуванням Євгена Коновальця та Андрія Мельника корпус вигнав більшовицькі сили з Києва в січні 1918 року. Коли в 1919 році Українська Армія була переможена та Україну окупувала більшовицька орда — корпус Січових Стрільців і його командир Коновалець відступили у еміграцію. У 1921 році організував Українську Військову Організацію, яка в 1929 році перетворилася в Організацію Українських Націоналістів. ОУН під його керівництвом встановила зв'язки з провідними представниками Старої Європи, з урядовими колами та спецслужбами Литви, Німеччини, Італії, Іспанії та Японії, регулярно брала участь у європейських зустрічах правих сил, де звертала увагу на небезпеку більшовицької Московії. Москва прикладала всіх зусиль, щоб знищити чи хоч послабити ОУН, та 23 травня 1938 року, на вулиці Ротердаму, Коновалець був вбитий більшовицьким агентом. Його життєвий шлях був сповнений тяжких випробувань, болючих втрат та викликів долі. Але вони не змогли загасити вогонь віри Коновальця в Ідею. Цей вогонь яскраво палатиме в серцях наступних поколінь, надихаючи нових солдатів Ідеї на боротьбу. Невмирущий образ Євгена Коновальця є для нас тим, чим був він у дійсності, а саме: творцем Січових Стрільців —  української армії нового зразка; Вождем Української Військової Організації — найсильнішої української підпільної терористичної організації; провідником Організації Українських Націоналістів — націоналістичної організації нового типу, і лідером цілої революційно-визвольної боротьби Української Нації.☠️ @vallholl
👁 3,250 26-06-13 18:44
У Івано-Франківську індус зґвалтував неповнолітню, а потім втік з України: його повернули та судять, — реєстр судових рішень.Дівчина, якій ще не було навіть 14 років, приїхала до квартири, де жив студент ІФНМУ з Індії на ім'я Камбоджу Нітін, який там її і зґвалтував. Згодом індуса взяли під варту, але він вийшов під заставу розміром 805 000 грн. Після цього, на виклик слідчого, він не зʼявився і був відрахований з університету. Пізніше виявилося, що індус втік до Сербії, але звідти його передали Україні. Суд знову взяв його під варту до 7 липня, але цього разу без права на внесення застави. Чим продовжилася справа — наразі невідомо.Що взагалі має бути в голові, щоб їхати до квартири якогось індуса, навіть з багатим батьком — запитання відкрите. Цікаво, що саме батько знімав квартиру індусу та вніс заставу, отже це сім'я з високим достатком, можливо з високої касти, але все одно, навіть "вершки" індійського суспільства схильні до педофілії та інших правопорушеннь в цивілізованих країнах. Дивує також реакція української сторони, яка після втечі індуса оголосила його в розшук та вимагала повернення, і добре, що Сербія цю вимогу задовольнила.І це лише студент з благополучної родини, можливо з високої касти. Міндічі бажають завезти в Україну, замість мобілізованих українців, тих, хто виїхав, та тих, хто боїться вийти на вулицю — декілька мільйонів різноробочих, які точно будуть не з благополучних сімей і не з високих каст. Що з цього вийде — довго приклади шукати не доведеться: вбивства, домагання та насильство, зґвалтування, недбале виконання трудових обов'язків з летальними наслідками, та інші подібні речі. Кожен, хто бажає такого в Україні — є зрадником.☠️ @vallholl
👁 2,370 26-06-09 12:13
У Північній Ірландії дикий негр мало не обезголовив місцевого: чоловіка врятували перехожі.У місті Белфаст, столиці Північної Ірландії, яка є частиною Велокої Британії, вчора ввечері у районі вулиці Кіннеард-авеню негр повалив чоловіка на землю і спробував його обезголовити, наносячи удари ножем в області шиї. Напад був знятий місцевими жителями, які згодом змогли нейтралізувати нападника за допомогою палиці для метання. Поліція практично відразу прибула на місце злочину, та затримала африканця за підозрою у замаху на вбивство, наразі він перебуває під вартою. Чоловік віком близько 40 років, який отримав поранення обличчя, шиї та спини внаслідок нападу — дивом вижив, перебуває в лікарні, його стан оцінюється як важкий. Влада не розкриває міграційний статус злочинця, але стало відомо, що він родом з Судану. Британські посадовці вважають цього мігранта — цінним членом британського суспільства. Деякі українські нардепи бажають, щоб українське суспільство мало таких самих цінних членів, які ночами будуть різати голови українцям. ☠️ @vallholl
👁 3,620 26-06-08 18:07
Депутати ВР накатали донос міністру МВС на діючого військовослужбовця через його участь у антиміграційній акції.Два народні депутати Верховної ради України — Таміла Ташева від «Голосу» та Олександр Корнієнко від «Слуги Народу» ініціювали звернення до Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименко з вимогою дати правову оцінку діям військовослужбовця Максима на відкритій антиміграційній акції 24 травня на Майдані Незалежності у Києві. Перезбудження у нардепів викликали слова військовослужбовця, що він за мігрантів не воював. На думку нардепів, саме за мігрантів він мав би воювати.МВС тут же відреагували, та почали чинити тиск на військовослужбовця, в діях якого нічого протиправного немає: він відповідно до статті 39 Конституції України взяв участь у мирному заході, та відповідно до статті 34 Конституції України скористався правом на свободу думки і слова. Втім, ліберальні режими Європи продемонстрували, що законність — не в пріоритеті, коли йдеться про певні державні наративи, зокрема заміщення корінного населення, та хотєлки можновладців, зокрема зрадників і чужинців, які дорвалися до кормушки.До речі про наративи. Якщо "мігрантська істерія — це російське ІПСО", і військовослужбовець публічно виступає проти наративів, характерних для "російського ІПСО" — чи не агенти кремля тоді нардепи, які обороняють від військовослужбовця російський наратив про заміщення українців мігрантами? Або ж, якщо на людей, які приймають участь у антиміграційних акціях, оперативно чиниться тиск на державному рівні — можливо ідея про заміщення українців мігрантами є не російським ІПСО, а майбутньою державною політикою?Взагалі все те, що відбувається в Україні, вдається глибоко неприродним. Колись давно, щоб мати якусь владу — потрібно було мати якийсь бойовий досвід. Раніше аристократією ставали через війну — сьогодні через війну втрачають базові права, гарантовані Конституцією, а роль псевдоаристократії окупувало збіговисько дегенератів, ухилянтів, зрадників, чужинців та ліваків, які будують свою ідіократію. Втім, неприродні речі рано чи пізно приречені на смерть. Кого вони заберуть з собою — питання відкрите.☠️ @vallholl
👁 2,490 26-06-06 19:30
6 червня 1768 року з урочища Холодний Яр розпочався похід гайдамацького загону Максима Залізняка — почалася Коліївщина.Після повстань, Хмельниччини, та Руїни, Правобережна Україна остаточно закріпилась за Польщею, яка ліквідувала козацький стан, запровадила безпрозвітну панщину, за допомогою юдейської громади проводила політику утисків українського населення, безправ'я селян та козаків. Польська шляхта, уникаючи безпосереднього господарювання та адміністративної роботи в українських регіонах, передавала маєтки, млини, винокурні та іншу власність на українських землях в оренду. Єврейські орендарі виступали безпосередніми збирачами непідйомних податків, накладали понаднормові податки та були контролерами.В результаті цих подій у 1713 році виник повстанський рух — Гайдамаччина. Правобережжям ширилися рейди озброєних повстанців-гайдамаків, які нищили маєтки шляхти та юдейських орендарів, нападали на купців, чиновників, невеликі озброєні загони. До того ж, на той час у самій Речі Посполитій був політичний розбрат: частина польської шляхти, незадоволена королем Станіславом Понятовським, а також втручанням у польські внутрішні справи Московії, пішла в опозицію і утворила конфедерацію з центром у місті Бар на Поділлі. Конфедерати стали катувати і грабувати обезправлене українське населення.Король призвав на допомогу східного сусіда – московити з радістю відгукнулися, і в межі Польщі увійшов московський корпус під проводом генерала Кречетнікова, що тільки додавало хаосу та невизначеності. Українське ж повстання починалося під проводом запорожця Йосипа Шелеста ще за декілька років до цих подій з агітування українців. Одночасні маленькі напади окремих повстанців переростали в більш організаційне явище, проте після загибелі Шелеста, одним з ватажків став інший запорізький козак — Максим Залізняк.6 червня 1768 року, коли Україна була вже давно поділена між Польщею, Московією, татарами та османами, гайдамацький козацько-селянський загін вирушив у похід з урочища Холодний Яр під Чигирином проти окупантів. Так розпочалась Коліївщина. Повстанське військо здобуло Жаботин, Смілу, Черкаси, Богуслав, Канів, Лисянку. Сили повстанців швидко зростали. У червні 1768 року повстанське військо наблизилося до укріпленого міста Умань. Проти гайдамаків Максима Залізняка шляхта вислала полк надвірних козаків на чолі з уманським сотником Іваном Гонтою. Проте Гонта разом з козаками перейшов на бік повсталих і розпочав наступ 20 червня 1768 року на Умань. Це місто було важливим центром польської окупації Правобережжя. В ній укрилися тисячі юдеїв та поляків від гайдамацької помсти. Взяття фортеці Умані стало кульмінацією Коліївщини. Тоді ж повстанці продемонстрували, що їхні дії були не просто бездумним бунтом, а покликом до національного державотворення — повстанські загони розташувались табором поблизу міста, і рада повстанців обрала Залізняка гетьманом і князем Смілянським, а Гонту — полковником і князем уманським.Відновлювався устрій Війська Запорізького як за Хмельницького. Це сколихнуло не лише Річ Посполиту, а і східного сусіда — Російську імперію. Якщо спочатку головним ворогом повсталих були загони польської шляхти, то під кінець — російська армія. Саме її офіцери підступом схопили Залізняка та Гонту, після чого вони були страчені. Окремі загони продовжували боротьбу до квітня-травня 1769 року, проте регулярні польські війська остаточно потопили опір у крові. Коліївщина — яскрава демонстрація потенціалу організованого народного гніву українців. Це була закономірна реакція на свавілля та беззаконня чужиців.☠️ @vallholl
👁 2,400 26-06-06 11:02
На зображенні — проект МЗС України, "Official Instagram of Ukraine".Проект створений з метою донесення інформації про Україну до іноземної аудиторії. Інакодумство в сучасній Україні, за всіма канонами ліберальної Європи та східного сусіда, не зовсім вітається, особливо якщо йдеться про якісь держустанови та державні структури. Відповідно, на зображенні — не особиста уява про Україну відповідальних за цю сторінку в інстаграмі редакторів, а пряма демонстрація політики міндічізму, покликана чи на дискредитацію України у світі, чи на створення матеріалів для російської пропаганди, чи на знищення української традиції.Чомусь серед колись революціонерів модно дивитися на симптоми хвороби, вперто ігноруючи її джерело. Але речі потрібно називати своїми іменами. Воля народу в добу міндічізму не має значення, відповідно і не важливо, що для однієї з найбільишх консервативних націй Європи, яка опинилася в умовах війни та демографічної катастрофи — подібні деструктивні речі вдаються далекими та чужими. Що справді важливо для міндічізму — створити зручну картинку для підтримки їхньої влади ліберальними антиєвропейськими режимами Європи. ☠️ @vallholl
👁 3,830 26-06-03 08:42
Відмінності між мозком неандертальця та людським мозком менш виражені, ніж відмінності між мозком різних людських популяцій, — дослідження.Нове дослідження, в якому науковці порівняли реконструйовану анатомічну будову мозку неандертальця з МРТ-знімками приблизно 200 людей європейського походження та 200 китайцями, саме представниками народу хань, показало несподівані результати. Виявилося, що відмінності у формі мозку між європейцями і китайцями (один вид) більші, ніж відмінності у формі мозку між неандертальцями та ранніми сучасними людьми (різні види).У висновку вказано, що неандертальці вимерли не через відмінність в когнітивних здібностях між ними і ранньою людиною сучасною, як раніше вважалося, а через інші фактори, але політкоректно, щоб не зіткнутися з відміною і переслідуваннями, додано, що насправді відмінності в будові мозку між сучасними людськими популяціями не є "еволюційно значущими" і не вказують на відмінності в когнітивних здібностях, через що перший висновок втрачає сенс.Тому можливо, все ж таки існують певні "еволюційно значущі" когнітивні відмінності між сучасними людськими популяціями, на які вказують відмінності в будові мозку. Наприклад такі відмінності, які дозволили одній популяції, на заході Євразійського континенту, завоювати більше половини світу, а іншій популяції, на африканському континенті на південь від Сахари, завадили винайти колесо. ☠️ @vallholl
👁 4,420 26-06-01 19:22
⚔️ 1 червня 1945 року — трагедія видачі козаків у Лієнці. На Півдні Австрії, поблизу міста Лієнц, був організований Козачий Стан, який простягнувся по березі річки Драви на 25 кілометрів. На шляху від Лієнца до Обердраубурга був влаштований наметовий табір для чоловіків, де також знаходилося 5 000 коней. 20 000 жінок, дітей та старих мешкали в бараках під Лієнцем. Близько 45 000 козаків перебували у частинах 15-го козачого кавалерійського корпусу генерала Гельмута фон Паннвіца.На Ялтинській конференції були прийняті документи про видачу радянському уряду всіх військових з'єднань та цивільних осіб, які були громадянами СРСР на 1939 рік та брали участь у війні на боці Німеччини. Без суду і слідства, за бажанням Сталіна, уряди США та Великобританії прирекли на вірну смерть 110 000 донських та кубанських козаків. Союзники, не дивлячись на обіцянки не видавати козаків, навіть перевиконали свої зобов'язання, видавши більшовикам і значну частину емігрантів першої хвилі, які не підпадали під Ялтинські домовленості.В таборі ж під Лієнцом, зранку 1 червня 1945 року, з'явилися британські війська. Дізнавшись про підготовку депортації, у Козачому Стані прийняли рішення про мирний спротив. На пропозицію англійців почати навантаження в транспорт козаки відповіли відмовою, заявивши, що краще смерть від кулі, ніж повернення в СРСР. Розуміючи, що в Радянському союзі на них чекають катування та розстріли, сотні людей вчинили самогубство: чоловіки різали вени, а матері разом з дітьми кидались в бурхливу гірську річку Драу.Британські солдати, в свою чергу, кинулися на натовп беззбройних козаків, що чинили мирний опір, били і кололи їх багнетами, намагаючись загнати в машини. Стріляючи, б'ючи прикладами та палицями, вони розірвали живий ланцюг козацьких юнкерів. Б'ючи всіх без розбору, бійців і біженців, старих і жінок, втоптуючи в землю маленьких дітей, вони стали відокремлювати від натовпу групи людей, хапати їх і кидати в подані вантажівки.Не менше тисячі загинули під час операції британських військ 1 червня. Видача козаків тривала до середини червня 1945 року. На той час з околиць Лієнца до СРСР було депортовано понад 22,5 тисяч козаків, кавказців, багато етнічних українців. Понад 4 тисячі людей бігло до лісів та гор. Ще більше місяця проводилился пошуки в лісах та найближчих населених пунктах тих, хто втік. І козаки, і місцеві австрійські жителі, відзначали особливу жорстокість англійських солдат та офіцерів. "З питання зради західних союзників" — писав отаман Науменко — "багато говорилося і писалося; але про це не можна мовчати, а треба говорити невпинно, щоб людство знало і не забувалося про кричущу несправедливість і жорстокість, виявлену після закінчення Другої світової війни щодо антибільшовиків, у тому числі і козаків, які прагнули допомогти своєму народові звільниться від ярма більшовиків...", — згадував один з очевидців тих подій.Тисячі козаків і офіцерів були переправлені в Юденбург, де були розстріляні і, за даними очевидців, спалені в печах старого ливарного заводу. Видача фактично поставила крапку в існуванні історичного козацтва як організованої антирадянської сили. Трагедія стала демонстрацією того, як західні демократії готові жертвувати своїми ж гуманітарними принципами та життями тисяч осіб заради задобрювання східного людоїдського режиму. Символом трагедії стало місто Лієнц, де сьогодні існує меморіальне кладовище козаків. ☠️ @vallholl