Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вісник веселої русофобії
Added 14 Jul 2024

Вісник веселої русофобії

@valentynaeminova
Number of subscribers: 10 821
Photos: 496
Videos: 27
Links: 488
Description:
ТГ-канал Валентини Емінової З питань співпраці - @ValentynaEmi

👥 Number of subscribers

10 821
Average/Day:: +2
Average/Week:: -9
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

13 117
Average/Day:: 15,700
Average/Week:: 11,910
ERR: 121.22%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні в Сумах орки вдарили по дитячій кінно-спортивній школі і вбили трьох коней.І знаєте, мені їх більше шкода, ніж тих росіян в автобусі на Брянщині. І вапще похуй, якого вони віку. І ні, ми не розлюднилися. Ми дерусифікувалися. Якщо завтра на нас нападе умовна Океанія, то ми ще й деоканієзуємося. Це нормально - ненавидіти ворога.Днями, скоріш за все, буде черговий обстріл. Привід ідеальний, вони його самі і організували скоріш за все. Треба ж пояснювати блохастим за смисли подальшої війни так, щоби не пікнули І коли ми будемо знову ночувати в укриттях, коли потім оплакуватимемо загиблих, коли будемо збирати бите скло і попіл домів, коли після всього зморені і невиспані будемо далі, з усієї сили, жити це життя - шліть нахуй тих, хто забороняє вам ненавидіти. Якщо ви ненавидите, значить ви втратили через них вже надто багато, аби і далі вбачати у них людей. І хто у цьому блять винний, хіба ви? Ми їм пробачимо. Ми їм ще так пробачимо, що кишок назад у пузо не зберутьСлава нації! Смерть ворогам!
10 хороших новин 5 червня👉🏻 Непереможна українська армія взяла Донецький аеропорт під вогневий контроль і змушуює лаптів скасовувати запуски шахедів 👉Наш козак написав листа російському улуснику. Прямо в переддень його виступу на форумі. Такий собі гол у роздягальню. Авжеж, лист не йому, хоч він його уважно прочитає. Скоріш за все на болотах зроблять вигляд , що не розуміють отетай вашей укрАінской мови, але цитуватимуть його всюди, від кремля до обісцяних лапотних окопів в районі Малої Токмачки. Я не вірю в російські революції, але тамтешнім ілітам ясно показали, що їхній верховний плешивий видрістень – просто немічний злий дід. Вонь на болотах вже стоїть така, що аж очі виїдає. За КПД це приблизно як удар безпілотником по кремлю.І ніякий обстріл всіма ракетами світу вже не змиє цього приниження. 👉🏻З полону повернулися ще 185 українських Героїв👉🏻 В Києві нарешті знесли пам’ятник Булгакову. І це дуже вірний крок, я вам це як дипломована вчителька російської мови та літератури кажу. 16 років тому я сама фотографувалася біля цього пам’ятника. Цілком лояльно ставлячись до всієї його писанини. А потім саме русня зробила так, що у мене відкрилися очі я вже цими відкритими очима перечитала всі його бекання і під’йобки у бік українців. Булгаков це прям символ ставлення пересічного росіянина до України: такого пихатого, зверхнього, маскуючого свою огиду і ненависть під пасивно-агресивною братерською любов'ю. Булгаков не наш герой і ми не зобов’язані ставити пам’ятник у Києві кожному чмоні, яке щось там написало про Київ. Зрештою, про нього гарно писали Підмогильний, Домонтович, Винниченко і Нечуй-Левицький. Противники "української цензури", ви хоч замислювалися, чому ви про них нічого не знаєте, але знаєте про Булгакова, який до вас і вашої мови ставився як до упосліджених?Давайте вже хоч на 13му році війни пролікуємо в себе цей літературний стокгольмський синдром. 👉🏻 Рубіо у Сенаті заявив, що вперше в історії кількість дохлих лаптів перевищує кількість поранених і добавив, що на полі бою Росія може ніколи не здобути військовим шляхом. Напам’ятайте мені, коли раніше американці так однозначно коментували нашу перевагу на полі бою. Авжеж це не щось у Білому домі здохло. Таке враження, що перед виборами там проаналізували симпатії електорату і зрозуміли, що зараз вони захоплено повизкують у бік України.А я завжди кажу, що образ злобного пиздюка набагато ефективніший за образ страждальця 👉🏻 путька заявив, що ударив орешніком по сараю в «ДНР» щоби «пасматрєть на рєзультати». Тобто лупанув по буцімто ісконно російським землям чисто із уїбанського бажання позирить. Я блять навіть не знаю, що гірше: визнати, що орєшнік ніколи не влучає по завданих цілях чи це. Як вам, жителі ленінградської області, усвідомлювати, що ваш лідір заради одного удару по сараю витратив кілька мільонів, поки ви миєтесь з тазика і ходите на дірку у підлозі, віддаючи свої гроші на відновлення з руїн умовного Єнакієво? 👉🏻 Хижі Птахи Мадяра тільки за одну ніч налупили у портах на окупованих територіях п'ять суден путькіного тіньового флоту, що перевозили вкрадене в нас збіжжя і горючку для лаптів. 👉🏻 Кримська станція «Джанкой» стала технічною – поїзди будуть її об'їжджати. Зупинку в Урожайному скасували. Сухопутний коридор до Криму повністю під нашим вогневим контролем. Возити вантажі Керченським мостом не можна бо він може не витримати. Якщо так піде далі, кримській логістиці пизда. Бензин вже не продається навіть за талонами, крисіяни ринулися в магазини скуповувати продукти. Нові продукти хер привезеш, бо знову ж таки – нема логістики. В унісон з сепарами виє повітряна тривога. Голодні ігри в кальмара в мазуті під обстрілами. Ніколи ще з 14го року курортний сезон в Криму не був таким захопливим для українців. Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
10 хороших новин за 4 червня👉🏻 На пітерський економічний форум, вперше за 13 років завітала українська делегація і це був справжній розйоб. Пітер на форумі був заявлений як столиця «морських і безпілотних технологій» і наші виступили на оголошену тему настільки переконливо, що половина делегатів вирішила не заслуховувати решту докладів 👉🏻 До речі, самогубство на цьому форумі назвали хорошим сценарієм для росії. Це вони так про застосування ядерної зброї протягом наступних десяти років. Інакше, і це вже в них поганий сценарій, росія до 2050 року розвалиться.Так-так, ви все правильно зрозуміли: у росіян за всіма їхніми сценаріями варіант розвитку подій – здохнути. Умнічкі вапще. Нас тільки строки не влаштовують.👉🏻 І повертаючись до Пітера - столиці безпілотних технологій – ви ж пам’ятаєте, що там ще було про морські. Так от, корвет «Бойкий» «Уєбойкий» - гроза есмінцев США, захист тіньового флоту, ракетний термінатор, несподівано для команди програв битву за живучість після зустрічі з літальним об’єктом. Команда так і не встигла опознати, що то був за об’єкт, тому що в стенгазеті не написано, а інтернетом користуватися їм не можна 👉🏻 Дрон невідомого походження влетів в пасажирський автобус сполученням Москва-Сімферополь. Семеро двохсотих. Кажуть, що «адихать на палуостров їхали са всєй расії». І от чесно, мені абсолютно до кабаєвой, чий це був дрон. Нехуй шастать в наш Крим. Він для вас проклятий. - Людк, а Людк, сматрі, мядуза! Тфу, блять. До речі, є відомості, що тих, хто таки доїхав в Крим, добили наступного дня у Сімферополі🤣Там така дискотека тепер кожного дня, охуїває навіть Бєлгород. І ж не втечеш, бо бензину нема. Скользіте в свої Мухосранскі на сльозах, хордові. Поки на кишках не довелося😈👉🏻 Прильотами по НПЗ вже нікого не здивуєш, але те, що зараз відбувається з бензином – топчик. Ви бачили, як їхні бензовози на трасі до Криму горять? Вєчний агонь-2026, сука! Дійшло до того, що болотян, які радісно знімають фури з бензином, мовляв ура він у нас є, почали штрафувати і погрожуть кримінальною відповідальністю, якщо після відео був приліт.При цьому вони самі ж скупчують бензовози на АЗС, щоби ми не витрачалися на зайві дрони. Необучаємі 👉🏻 Угорщина скасувала 17-місячне вето щодо заявки України на членство в ЄС. Видно гроші закінчилися👉🏻 Вірменія фактично послала росію нахуй і заморозила своє членство в ОДКБ, зробивши кардинальний розворот у бік вступу в ЄС. Лапті на таке, авжеж, дуже образилися і пригнали до Вірменії літаки і автобуси з російськими вірменами, щоби ті голосували проти Пашиняна. Єреван у відповідь почав обілечувати новоприбулий електорат повістками на збори резервістів. Літаки одразу припинилися 😂 Тепер болотний рейх намагається шантажувати Єреван торгівельної війною, як це було в 2014 з Україною. Але на ще одну повноцінну війну у болотян сил не хватить, тому долма їм з гівном, а не Вірменія.👉🏻 Штати погодили нам пакет військової допомоги на $400 мільйонів. Це саме на зброю. А на підтримку бюджету у нас є спільний макрофінансовий кредит який не треба буде віддавати. Щас іще отримаємо дозвіл на виробництво Patriot і ви, суки, дізнаєтеся, що таке справжня русофобія
Кляті українці ховаються в метро. Не хочуть ні помирати, ні здаватися, ні говорити російською, ні вважати себе младшим братом…Взагалі не хочуть більше родичатися, і родства кровного не визнають. Не визнають, падли, хоч як їх вже кров’ю залили! Повилазять оце зі своїх укриттів, скло підметуть, квіти поллють, вмиються, кави наварять і сидять, балакають на оцій мові своїй.Стопудово з рускіх сміються. Так ніби дарма знову ухерячили сто мільйонів рублів на ракети, безпілотники і постікі в телеграм, що пора здаватися а нє то…Ну а, власне, што? Што з ними ще блять здєлать такого, щоби вони перестали бути цими, сука, українцями і стали нормальними людьми. Ну, оцими: булгаков, гагарін, водка, туалет на вулиці, дєнь побєди, гагарін (а, ні, це вже було), ковбаса по рупь двадцять... Гомо ерефікус!  Терорист деморалізований. Терорист у відчаї. Терорист – тупе дебеле бидло без фантазії, що чіпляється до когось меншого і розумнішого, бо десь на підсвідомому рівні усвідомлює його вищість над собою. Задихається від безсилої злоби. Але ще не знає, що хтось менший усю зиму ходив на бокс.😈
Кілька думок перед обстріломБолотний фюрер неочікувано заявив, що есвео скоро може закінчитися! Авжеж він його не хоче закінчувати, він хоче воювати поки йому на цвинтарі прогули не перестануть ставити. Але він: 1. Розуміє, що в нього пизда з військом і мобілізацією. Сільна устали од вайни. І треба дати цим ішакам якусь моркву щоби перли далі. А всі знають, що ніщо так не надихає російського військового як морква в сраці впереді ідущого товариша 2. Сильно бздить після заяви Китаю про те, що їм не подобаються обстріли Києва.Бо Талібан який би братьський не був, але зі зброї може поділитися тільки камінням і палками. 3. Хоче показати Трампу, що він не некрофіл, а копрофаг. 4. Наші успіхи на фронті зараз настільки охуєнні і ми їх так задрочили, що вони би вже і ядерну бомбу на Київ скинули, якби вона в них була. НПЗ горять, сухопутка в Крим прострілюється, територій Сили оборони звільнили більше ніж втратили, транш в 90 млрд євро Україні погодили. Тут би якось вилізти з ситуації поки пиво в Москві не по 80 гривень...Вони вже явно розуміють, що не виграють війну, але що з цим робити, крім сердито усратися в чемодан, їхній лідір не знає. Пуляти ракетами по ще одному макдональдсу, може у карателів хунти не буде чізбургерів і вони здадуться...А загалом, це настільки хуйовий гнилий народішко, що вони можуть влаштувати обстріл не сьогодні, коли ми вже зібрались і настроїлись, а завтра, чи в неділю, чи будь колиЦе єдине, що їм лишилося - виття сирен. Безсилий вий голодного упиря, що вже розуміє - скоро сонце, а він застряг ногою в пижженому унітазі з БучіДобраніч, Націє. Зустрінемось в метро 😉
10 хороших новин 5 березня👉🏻 Непереможна українська армія продовжує покращувати українські позиції на переговорах. В ході контраступу наші сонечки звільнили вже дев'ять населених пунктів на Олександрівському напрямку. Тобто за два тижні ми звільнили більше території ніж втратили з початку року. Чому ж тоді зараз так мало пишуть про контрнаступ, спитаєте ви, а я хз. Може, щоби під руку не пизділи👉🏻 Абізяннік на поки що окупованих територіях також не скучає – наші сонечки активно вичавлюють їм очі, себто мінусують РЛСки, що робить місцевим макакам дуже тривожно і боляче, оскільки наступним кроком обов’язково прилетить по їхнім зеніткам, штабам і пижженим корчам. А захищатися доведеться молітвой і біноклями 👉🏻Новоросійськ вперто продовжує прикидатися, що відбивається від наших атак. Підсвічує ці героїчні потуги палаючий нафтоперевалочний комплекс "Шесхаріс". Ситуація в порту Новорсійська доводить, що лоханки чф рф приповзли сюди з Балаклави помирати. А ще стараннями зразкових російських зенітників у них не стало нової дорогої зенітки😊 👉🏻 Не дивно, що на таких нервах ППО рф обстріляла багатоповерхівки у Волгограді, Бєлгороді і Ростовській області. Довелося навіть збити власний Мі-8, але він, до страшенного розчарування усього гарнізону, впав не на ще одну з багатоповерхівок, а на пустир. І тепер ще доведеться скидатися цьому рукожопому карлсону на похорон👉🏻 Воєнно-морські сили на цьому тижні мали час і натхнення, тому вивели із зони комфорту корабельний гелікоптер Ка-27. Тепер він в Чорному морі і вже за три місяці родина пілота, плескаючись в його водах, зможе відчути себе ближче до папкі👉🏻 З полону повернулися ще 200 українських Героїв👉🏻 У Середземному морі підсанкційний російський газовоз, що прямував у Китай із Мурманська, раптово загорівся ідеєю припинити існування. І хуй з ним з газом, на болотах того газу – хоч дофіга, а от самі газовози – в дефіциті. Сім років тому партію з 15ти замовили в Південній Кореї, отримали за цей час тільки один. Ще кілька таких прикладів отріцательной живучесті і газ в Китай доведеться возити в жопі марії захаровой. 👉🏻Прилетіло на електропідстанцію Тамань в краснодарському краї, через яку проходять усі чотири нитки енергомосту в Крим👉🏻 Поки росія вусами піскова розповідає, що вони, виявляється, не отримували від Ірану жодних звернень про допомогу (бо зранку у суботу поставили Хаменеї наш недозвон), наша божественна ППО висувається до Еміратів з майстер-класами. А взагалі їбанутися: 2022-2025 рік – українці просять закрити над ними небо від шахедів; 2026 рік – українці навчають арабів, як закрити своє небо від тих же шахедів. 👉 І остання новина з серії: коментувати - тільки портити. Літак з росіянами, які тікали з Дубаю через ракети, не зміг приземлитися в рф через дрони...Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
Якщо на наших широтах події в Ірані сприйняли зі зрозумілою долею сарказму, жартують про третю світову і маскувальні сітки з розірваних хіджабів, то русня обтікає в усіх сенсах 👉🏻Злили ще одного свого союзника. Знову показали, які вони зрадливі і безпомічні. А зараз одну за одною вигадують відмазки, чому злили - мовляв це не війна, а точкова «есвео», отже нема причин перетворювати іхтамнєт на іхтамєсть 👉🏻«Іранських братіков» злили, бо побоялися втягуватися у військовий конфлікт з союзниками Штатів, адже всі одразу побачать, наскільки їхні воєнні потуги нікчемні👉🏻Та і воювати їм з ними нічим, ракети отєчественні улітають прямо з конвеєра, шахедів тепер в Ірані не купиш, дефіцит пизда 👉🏻Водночас верещать через неофіційні канали: бачите, бачите, як Іран зараз пуляє ракетами на всі боки! Бойтєсь, ми раптом що тоже так будемо, ми отомстім! Всі ржуть і розвивають ППО👉🏻Від того, як легко і швидко ліквідували цього злобного дєда, путька вже три доби не злізає зі свого чемоданчика. Ще й його вшивий народішко раз за разом бачить, що диктатори смертні. Амінь блятьПідписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
17 лютого шестеро російських спортсменів отримали дозвіл на участь у Паралімпійських іграх в Італії. Під прапорами своїх країн. 6-8 березняПочитала статтю: той без ніжки, той без ручки. По ідеї, вони мали би такими вже народитися і бути утопленими мамкой у вуличному сортирі в своїх Сракопердях саратовськой губернії. Але і природа інколи дає йобу, (а виправляти помилки доводиться нашим сонечкам)І от ці шестеро помилок природи припиздували на війну з Україною, отримали тут належну корекцію, відповзли назад в свої губернії, зализали рани і пішли в паралімпійський спорт. В керівництві якого сидять, судячи з їхніх рішень, також особи з інвалідностями – ампутанти по совісті. Може ще незрячі, хуй його зна... Нікого не хочу тут діскрімініровать, я взагалі раптом шо не про людейАле ми відволіклися. Увесь світ ламає голову, що ж робити, чи гуманно відмовити російським калічам в погонах показати свої нові уміння, вони ж типу блять тепер… страждальці. І знаєте шо, я придумала. Я придумала їм вид паралімпійського спорту, де російська збірна зможе брати участь навіть під своїм прапоромЛегка атлетика без голови. Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
10 хороших новин на 13 грудня👉🏻Непереможна українська армія прикрасила по останній моді Ярославський НПЗ, а російська лаптєнога армія - багатоповерхівку у Твері, спаливши к хуям перший-четвертий поверхи😊👉🏻Також непереможна українська армія виїбала і висушила лаптів у Купʼянську. Блискуча операція, що дозволила нашим прорвати кіллзону і вийти на Оскол. А лапті ж тільки рапортували путьке, що Купянскнаш. Ваш-ваш, воші підзалупні, багато хто з вас назавжди там залишився - органічним добривом для майбутніх городів. А командування російської армії зробить все, щоби ваші матрьошки з приплодом передохли з голоду, бо вивсьовроті і це не величезні втрати, а СЗЧ🤣👉🏻 У чорному морі уражено третій танкер росіянського тіньового флоту. Ердогану дуже не нравиться, але він взагалі має нам дякувати, бо підбили філігранно, пошкодивши ходову і не допустивши витоку нафти. А то довелося би турецькому президенту ще пояснювати своєму народу, якого чорта нафтова пляма псує їм туристичний бізнес на новий рік. Так шо здається ще два-три танкери і путькінфлот буде посланий плавати в іншому напрямку. Де ми його також дістанемо😈👉🏻Ми таки зупинили роботу тієї болотної нафтової платформи «Лукойл-Нижневолжскнефть» у Каспійському морі. А це, на хвилиночку, видобуток нафти й газу з понад 20 свердловин. Що ще раз доводить два факти. Перший: українці - дуже миролюбна нація, але краще не вибішувати. Другий: якщо вже вибісили - пизда. Бо ми можемо бути такою скалкою в дупі, що навіть Моссад здригатиметься👉🏻Продовжуючи тему, Роснефть, схоже, попросили з Казахстану, поки ми не розбомбили к хуям весь Каспійський трубопровідний консорціум. Шкода канешно, що доводиться робити казахам неприємне, вони класні, вони нам як брати, ми дуже любимо казахів, але колись вони зрозуміють, що позбавляючи їхню країну чогось російського ми робимо їм послугу👉🏻 В якості гола в роздягальню ми ще поламали в Каспійському морі судна "Композитор Рахманинов" та "Аскар-Сариджа" з вантажем воєнної техніки. 👉🏻Поляки затримали чорного археолога александра бутягіна. Чмоня після окупації Криму не тільки продовжив копати в античній Керчі, віддаючи русні наші унікальні артефакти, а й таскався по світу з платними лекціями, думаючи, що нічого йому не буде і українські санкції це як комарячий писк над вухом. Але трішки прорахувався 😈українські спецслужби - самі злопамятні спецслужби у світі 😈 так шо ложкой підлогу в камері тепер будеш копать, шліман на мінімалках 👉🏻 А ще Польща демонтувала пам'ятник радянським окупантам в містечку Машево. Ще один акт чудової вопіющої русофобії і чорної невдячності до безкорисних асвабадітелей. Поверніть його ім із гармати, у вас же є кілька гарних у Вавелі😊👉🏻Петиція про заборону російськомовних версій українських сайтів зібрала необхідні 25 тисяч голосів за день. Як я тішуся з того, що все менше в нас цієї акокойразніци і все менше толерується небажання знати державну мову. російська має втратити статус міжнародної і отримати статус мови-паразита, який пробрався в десятки мов інших націй і жрав їх зсередини, щоби потім сито посміхнутися і заявити, що ніякої української, білоруської, кримськотатарської, узбецької тощо мови не було.👉🏻До речі, в Україні надрукували першу книжку на папері з перероблених донцових, толстоєвських і лук’яненків❤️Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
10 хороших новин на 9 грудня 👉🏻Катапульта російського бомбардувальника ліквідувала льотчика і штурмана, тупо розмазавши їх по стелі ангару авіаційного полку👉🏻Борт АН-22 міноборони росії почав розсипатися у повітрі і совершив жорсту посадку вдребезги, перетворивши одразу сімох росіян на хороших росіян👉🏻 Бомбардувальник, який пиздував до кордону з Україною, скинув бомбу на електропідстанцію в Бєлгороді👉🏻 МіГ-29 згорів на аердромі «Кача» у Криму після візиту українських безпілотників. Пам’ятаєте, як ми під час повітряних тривог бажаємо їхнім їбаним літакам гепнутися на свої ж будинки? То здається небеса нас почули😊👉🏻На росії показали нові моделі «Волги»: виявилося, що це хуйові копії китайської Geely, К-40 це Geely Atlas, C50 і K50 – Geely Preface і Geely Monjaro. Путін - це хуйова копія Сі Цзіньпіна. А росія - це не копія, неможливо знайти друге настільки ж хуйове як вони 👉🏻 Трампа оп’ять довели. Людина вже плутає океан з морем, острів - з півостровом, а себе - з Обамою. І все через той КримНам теж через нього болить, Дональд Фредович, нам теж. Тільки механіка болю, знаєте, інша... І тут пацани з Трої просили передать, що третя світова - так третя світова, але їм наступного літа впозарєз треба на пляж в Феодосію.👉🏻 В Одесі закрили від публічного огляду дерев’яними плитами пам’ятник пушкіну на Біржовій площі, а Києві частину Лаврської перейменували на Мазепи і встановили його погруддя у Києво-Печерській лаврі. На росії пердаки від цього палають так, що вони, здається, вперше злітають в космос без помочі Америки👉🏻 Турецький судновласник Besiktas Shipping припиняє всі операції з болотним рейхом після атаки пошкодження їхнього нафтового танкера Mersin. Причина вибухів наразі не встановлена, але кмітливі турки все зрозуміли з першого разу 😎👉🏻Нідерланди виділяють нам ще €250 млн на озброєння та безпілотники👉🏻 Непереможна українська армія довела нас до того, що удари по російських бензоколонках і заводах вже не викликають колишнього захвату, і навіть стовп вогню на місці абізянського складу бека лише на хвильку осяює нашу помиральну яму. Розбалували. Просто вона нас дуже любить, наша армія, і кожного дня старається чимось порадувати. Щоби ми там трималися і вистояли. Інакше навіщо їм це все.Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому