Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вісник веселої русофобії
Added 14 Jul 2024

Вісник веселої русофобії

@valentynaeminova
Number of subscribers: 10 821
Photos: 496
Videos: 27
Links: 488
Description:
ТГ-канал Валентини Емінової З питань співпраці - @ValentynaEmi

👥 Number of subscribers

10 821
Average/Day:: +2
Average/Week:: -9
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

13 117
Average/Day:: 15,700
Average/Week:: 11,910
ERR: 121.22%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Є в моїй богоугодній роботі певна закономірність – якщо не писати більше місяця, то потім на десяти сторінках будеш розповідати тільки про те, що за цей час наколотила лаптям непереможна українська армія. А прилітає значно, вой з боліт вщухає тільки коли в них пропадає інтернет (світло, вода і газ). Що, власне, і відбувається, бо за кожен приліт до нас вони отримують бумерангом по їбальніку. Сложно їм з нами, страшно і неуютно, як гопніку в ліфті з ротвейлером. Розуміють суки, що якщо і можуть ще якусь там літл перемогу отримати, то тільки посмертно.На фронті в них ніхера не получається, на дипломатичному фронті в них теж ніхера не получається, Віткофу з його планом сказали – все хуйня, переписуйте. Дрони українські ламають і топлять все, що їм хочеться і де їм хочеться і маленька охуївша Україна, якій 22 лютого давали чотири дні, гасить лаптям інфраструктуру в Казахстані, Угорщині та Туреччині, себто в колишніх імперіях, саркастично коментуючи, що мовляв, не зв’язуйтеся з руснею і не буде проблем.Да, сука, ми стали охуєть які нарвані. Ми безсмертна країна, бо кожен з нас, десь всередині, вже частково давно помер. І водночас в кожному з нас життя більше, ніж в десяти російських губерніях. Наше «ну а як не їбане» релевантно не перекладається жодною мовою світу.… і щоби це не звучало об 11 ранку як тост, давайте зберемо розвідникам на гіпножабу. «Спецпідрозділ Тимура» - еліточка ГУР – працюють переважно на ворожій території, ходять в рейди, роблять диверсії та інші корисні речі. Щоби тихенько вбивати абізян, їм треба глушник. Ціна питання – 36 гривень. Стати спонсором ліквідації хоч однієї цієї падалі – безцінно. Ви знаєте, шо робить https://send.monobank.ua/jar/82httNNP6X Номер картки банки 4874 1000 2040 8400
10 хороших новин на 25 жовтня👉🏻Непереможна українська армія то пиздець яка розумна армія. Хімічні заводи у Брянську та Башкірії і механічний у Мордовії тепер всі свої порохи і гранати направили на місцевих, які весь цей час сумлінно працювали, щоби було чим бомбити українські міста. Цеха складалися наче карткові будиночки, нагадуючи про метафори найкращих російських поетів. Скільки прекрасних похорон з горами сухариків “чорна ікра” і ріками майонезу їм тепер прийдеться влаштувати! Скільки тисяч влада розпиляє на гвоздичках і дошках пошани! А ці чудові гроби, у яких не розпізнати профіль кормильця, що назавжди сплавився в одне з галошами заступниці завгоспа… Так дєржать, сумлінні робітники російської оборонки. Ваші діти мають право на краще життя в сирітських інтернатах для гарматного м’яса наступних есвео!👉🏻До новин зі світу безпозвоночних. Криворука кримська ППО так старалася відбити нашу атаку, що уїбала по своєму ж літаку, але жодного безпілотника над НПЗ збити не змогла. З іншого боку, чого можуть навоювати зрадники👉🏻Емоційна гойдалка Альфредовича досі на на нашому боці, тому нахуй зустріч з путькой, здрастуйте санкції проти роснєфті та лукойла “через відсутність серйозних намірів щодо мирного врегулювання війни в Україні”. Ціна на російську нафту одразу гепнулася нижче $50 за барель.путька мяукнув щось в стилі медведева “нічего не больно куріца довольна”, на що гонорова рижа бестія стримано відповів: «Добре, я радий, що він так вважає. Я повідомлю вам про це через 6 місяців». І подзвонив в Індію та Китай. Після чого індійські НПЗ виявилися готовими скоротити імпорт російської нафти, а Китай - поговорити. І тут неважливо, що Сі оголосить, аби зберігти путьке те, що на росії вважається обличчям. Якщо коротко, росіянушки, ви скоро будете ще менше їсти🙈👉🏻Про всяк випадок наші сонечки продовжують робити так, щоби лаптям було нічого продавати. Серія вибухів на Башнафта-УНПЗ. В Криму догорає Феодосійський нафтовий термінал. Уражено Саратовський НПЗ. Далі буде👉🏻Євросоюз затвердив 19 пакет санкцій, заборонивши імпорт російського пердежа скрапленого газу. Але найбільший відгук на болотах очікувано викликала заборона поставки унітазів. По скрепам ударили. По настільки больному, що навіть путька виступив, мовляв, як же Європа тепер буде без наших унітазів. Ніхто з його обісцяних поплічників не взявся пояснювати йому різницю між імпортом і експортом. Зет-воєнкори взяли удар на себе і заявили, що раз так, значить вони ще більше унітазів наворують в Україні. Дуже вже з них вкусно їсти ролтон. Особливо з беушних👉🏻росія втратила підстанцію Вешкайма в Ульяновській області - це електропостачання до центральних регіонів. Кілька міст Брянщини і Бєлгород сидять без світла. Так буває, коли бʼєш по енергетиці України👉🏻Захарова верещить, що недопуск російських плавців до чемпіонату Європи - це нацизм. І правда. Треба було допустити збірну “ДНР”, хоч би подивилися на воду😂👉🏻Корецький монастир - всьо. Доведено, що синод рпц досі призначає керівницю та затверджує його статут. Я не знаю, як можна в 2025 році в Україні одночасно вірити в бога і росію, але дивлячись на такі розклади розумієш, що бляді - це не ті, хто мерзнуть в очікуванні клієнтів на об’їзній👉🏻Чеські волонтери за 48 годин зібрали гроші на ракету Фламінго. Обожнюю ці чеські ініціативи👉🏻 У Каневі демонтовано пам'ятник Аркадію Гайдару. Це той який «Тимур та його команда». В Одесі, щоби не спровокувати заворушення, делікатно демонтували молотками меморіальну дошку Маринеска.А на Закарпатті, після того, як було доведено, що то у центрі не братська могила, знесуть і радянський пам’ятник. Україна у цьому єдина - щодня потроху витравлювати у себе залишки російської плісняви. Щоби онукам тих, хто зараз годується маминим молоком у бомбосховищах, вже ніколи не доводилося розбиратися у типах бойових безпілотників.
Трамп каже, що повернути Крим Україні неможливоУф-ф-ф… Знаєте шо, Дональд Фредович. Це вам неможливо повернути свою молодість. Це вашому візаві, на якого ви пообіцяли повпливати і не змогли, неможливо повернутися до мамки в черево і ніколи не народжуватися. А ми тут, в Україні, стільки разів чуємо це «неможливо», що ми його вже навіть не чуємо. Ми ж майже від початку історії живемо попри все, дивом, героїчним подвигом, через славабогу і йобтвою мать, але живемо, їмо кав’яр, ходимо в каварню, ночами ховаємося від дронів і донатимо на безпілотники. І наша армія ніхуйово так воює, Дональд Фредович – це та, якій не більше чотиьох тижнів давали. Так, вони самі в ахуї, але ну отак... Героїчні люди ж бо. Хоча насправді – звичайні, і жити нормально дуже хочуть, на своїй землі. І будуть. З вашою поміччю, чи без. Дякую до речі, за поміч, Дональд Фредович, дуже дякую і за амраами, і за атакамси, і за абрамси. Можна я один раз подякую, а то здається, що з вас вже таким чином стібуться. Так вот. Українці і кримські татари були в Криму ще до того, як там появилися російські пілодки, про які ви кажете. До того, як появилися ви, ваш російський візаві, Хрущов і американська незалежність. Були. Є. І будуть. Вам воно, зрозуміло, якось зовсім пофігу. Втім як і нам на вас, бо все у політиці ситуативно. Сьогодні друзі, а завтра вороги. Сьогодні ви кажете, що неможливо, а завтра – що це було очевидно і вашими молитвами. Тримайтеся там, бережіть здоров’я, дбайте про ЖКТ. Бо ми вас ще запросимо в Бахчисарай на чебуреки. І мейк вже блять Америка грейт еген.А ви підписуйтеся, адже брак русофобії шкодить майбутньому
10 хороших новин на 18 серпня👉🏻абізяни начиталися новин про зустріч свого головного копрокадавра із Трампом, збадьорилися, що пахан зараз все порішає, прискакали в Зелений гай, розгорнули свою задристану тряпку. Тільки наготувалися на фотосесію, як появилися наші фотографи... А у них зараз такий настрій, що хоч воду заряджай. Фотосесія вопщем удалась, але в Тікток її уже не викладеш 😈І так майже всюди. На Донеччині зачистили Грузьке, Рубіжне, Нововодяне, Петрівка, Веселе, Золотий Колодязь. Воплі “бляяя, Азооов!”, кажуть, досі лунають над посадкою👉🏻Київський режим тим часом продовжує віроломні терористичні атаки на мирну російську військову промисловість. Завод шахедів у Татарстані, радіозавод у Пензі, приладобудівний в Арзамасі. НПЗ в Сочах, Афіпський, Саратів і Сизрань. Глибинним росіянам дихати нема чим, смрад отечества такий шо викликає галюцінації про дострокові президентські вибори🤣Приємна побочка - у русні тепер нема бензину👉🏻Через вибух на збройовому заводі «Еластик» подохли 11 і госпіталізовані ще 135 лаптів. Але то не ми. Навернає 😊👉🏻На військовому аеродромі в Саках сильно поламалися три літаки Су-24 і непоправно - Су-30СМ. В Астраханській області потопили нашпигований шахедами порт Оля.Буксир «капітан ушаков» затонув уже сам. Мабуть вирішив, що він подлодка. В битві за плавучість у цій країні перемагає тільки гівно.👉🏻 наша постійна рубрика “гієна огнєнна”. Біля Туапсе змило міст і потопило десятки будинків. Був ще смерч, але заходити на цю помийку побрезгував.На Камчатці хвиля цунамі змила завод. У Підмосковʼї блискавка спалила будинокВ Уфі обвалився гуртожиток. У них не було ні шторму, ні цунамі. У них там просто Росія. Гуртожиток став 31 житловою будівлею, що обвалилася за півроку👉🏻Пентагон замовив для нас велику партію ракет Amraam Німеччина - пакет військового обладнання на $500 млн.Рада ЄС у- 3,056 млрд євро. Норвегія - $100 млн на газАзербайджан виділив $2 млн гумдопомоги. Це може не так відчутно, порівняно з ракетами, але як це боляче для кремлівського натоптиша, який досі надрочує на відновлення сср👉🏻Індія таки закінчує історію з купівлею російської нафти і переключається на інші джерела: вже купили 22 млн барелів не російської.Ефіопія відмовилася здавати Росії в оренду літакиЛатвія виставила на аукціон «Будинок Москви», а зароблені 2 млн євро передадуть Україні.Кругом, кругом одні врагі. Да, і Лукашенко! Виявляється, його програма «купуй своє» означає не “купуй російське”. Про білоруське йдеться. Русофоб! 👉🏻В Мелітополі 5 бойових тіктокерів підірвалися на черешні😎 А генера Абачев, внаслідок удару по колоні, залишив половинку себе в Курській області.👉🏻В Україні запущено серійне виробництво ракет «Фламінго» дальністю понад 3000 км. Як на мене, воно би краще було “Гусь”, але “Фламінго” тоже непогано.“Розовий фламінго - дитя заката Росії” Вимбачте, шутка для олдів👉🏻Російська бюджетна діра через падіння доходів виросла до 5 трлн рублів. Єдиний бізнес, який показав на росії темпи зросту - ритуальній, на 16%. Все настільки погано, що з липня не публікують демографічні показники. Все настільки погано, що есвеошникам майже вполовину порізали виплати👉🏻Путька ні в чому не переконав Трампа. Почварі підстелили червону доріжку, аби не натоптав, кривлячись вислухали його маразматичний бубньож і шуршання бумажками і гидливо відправили назад навіть без спільного обіду, після чого взялися мити та провітрювати. Авжеж це все було подано лаптями як неймовірна перемога, респект, уважуха і повернення у світову політику. Але блять - ви коли віддираєте шпалеру, щоби подивитися, як сильно стіна заражена пліснявою - це ж не означає, що ви відтепер визнали плісняву повноправним членом родини. Ви оцінюєте масштаб і підбираєте відповідні хімічні засоби. А ви підписуйтеся, адже брак русофобії шкодить майбутньому
10 хороших новин на 15 липня👉🏻Непереможна українська армія наколотила лаптям п’ять оборонних заводів: сергієвопосадський НДІ прикладної хімії, де роблять бойові частини для шахедів, Краснозаводський хімічний (порохи), Азовський оптико-механічний (приціли, далекоміри, тепловізори), Луховицький авіаційний (модернізація мігів, аби вони всі на російські будинки попадали) і оренбурзський механічний (артилерійські гільзи і деталі для РСЗВ).На цьому фоні Трамп під’юджує Зеленського, чи може він посилити удари по росії, а Німеччина запросила у Штатів для нас пускові установки з дальністю 2 ти км. Лише для стримування. Виключно для стримування😈 👉🏻Виявляється, русіш швайне дуже не подобається спати в аеропортах. Тренуйтеся, виблядки, скоро ви будете спати в метро. Вороніж он вже приєднався до чату, у них мінус 24 лаптя трьохсотими, бо в цю гру про безпілотники, виявляється, можна грати удвох. Як вам, звук пікіруючого на ваш дім безпілотника, подобається? А чотири роки тому його можна було би зупинити вигуками «нєт вайнє». 👉🏻Ексміністр транспорту рф застрелився заднім числом. Прілічна людина би це зробила після транспортного колапсу, що ми їм влаштували, але типова русня як завжди просто проворовалася і вчасно не знайшла картатого коцика.Замначальника відділу Мінтрансу проявив більшу оригінальність і відкинув лапті після того, як різко підвівся на нараді. Віце-президент «Транснафти» теж різко встав і вийшов з вікна своєї квартири на Рубльовському шосе. 👉🏻Тим часом ГУР допомагають тим, хто не визвався добровольцями. На Херсонщині вибухнув шевролет, напхом напханий абізянами з центру БпЛА «Барс-Сармат». Нарешті хоч хтось із команди Рогозіна максимально наблизився до космосу😂👉🏻Наша постійна рубрика «командырявые». На Курщині закобзонили комбрига 155 морпіхів Сергія Ільїна. До речі, його попередника також забаранили в Курській області.👉🏻Болотний рейх обісрався на саміті БРІКС, і цього разу навіть не в чемодан, бо моль не поїхав в Бразилію де його можуть заарештувати за ордером МКС. Сі не приїхав бо не панська це справа. БРІКС тримається на одному Китаї. А росія немов та проститутка, якій ще соромно визнати реальність, тому вона наполягає, щоби її називали якщо не світською левицею, то хоча б ескортницеюАзербайджан та Вірменія нарешті зметикували, хто в усіх цих раундах мафії – мафія і почали домовлятися самі, без блохастихКазахстан, через який з початку повномасштабки доставлялася на росію уся запрещьонка, почав гальмувати усі вантажіКругом, кругом одні врагі. І Лукашенка заглючило, збив російський дрон, який летів в Україну, правда сам в ужасі, тиждень картопляним відваром відпоювали👉🏻Наша постійна рубрика «пекельна олімпіада». Тренер, сука, з лапти! «Два роки воєнних дій далися тяжко хоч лапта і загартувала цього воїна в пилу змагань. Останні місяці воїна з позивним «Лаптозавр» «Фізрук» кидали з бойового завдання на бойове завдання, і всюди він вносив свою лапту лєпту... З 12 товаришів по службі живим залишився тільки Сергій. Тепер не стало і його...нарешті бо заїбав», – прощаються з ним у рідних Великих Мандавошках, які з цього приводу планують перейменувати у Велику Лапту.Ще наші сонечки трагічно обірвали життя дворазового чемпіона світу з боротьби куреш Сергія Павлика. За мобілізацію цього 130-кілограмового амбала місцевий воєнком отримав як за двох, і ще котлету від сім’ї яка заїбалася його годувати. Не здивуюся, якщо наші вальнули його зі стінгера, бо прийняли за шишигу з мангалом.👉🏻 Я собі в нотатках зазначила розписати про блискавку, що вбила трьох лаптів на пляжі в Тульській області, міст, що впав разом із хресною ходою на Вологодщині і фестиваль метання гівна в Пермі, який не побив свій минулорічний рекорд (навіть фестиваль гівна на росії не побив свій минулорічний рекорд), але тепер дивлюся і розумію, що ніякими шутками мені вже цього не перешутіть.Підписуємося, адже брак русофобії шкодить майбутньому
Вирішила підтягнути англійську, зареєструвалася в TandemВ перший день в друзі додалися шикарні турецькі чоловіки. Рівень англійської особливо не піднявся, на відміну від самооцінки. Виявилося, що вони всі як один мріють обучити українську жінку спочатку англійській мові, а потім, якщо пощастить, і турецькій(Знавці кажуть, що в Тандемі ще чимало турецьких репетиторів з німецької)На другий день, тобто сьогодні, серед мого мовного гарему з вкрапленнями широко інтернаціональної публіки з’явився (як потім виявилося – на свою голову) індус, який на питання, з якою метою він на цьому застосунку, сказав: я хочу вчити pocicьку мову та культуру тому що це моя улюблена країна і я мрію там побуватьСусіди по офісу почали чути, як в Валентини Ігорівни стали подовжуватися ікла і пазурі в режимі реального часу. Я писала, як у мене шикарно пройшло утро (після ночі в укритті), як прекрасні добрі анабой янсур поводяться в Україні і з Україною, і як до нього, темношкірого, ставитимуться у москві. Бідося видбрикувався як міг, запевняв, що дуже мені співчуває, просив не узагальнювати, закликав поговорити про щось хороше і перестати відчувати такі негативні емоції.Чую, що і досі щось пише, але я вже мовчу. А могла би навчити його казати «русні пизда» і видати це за найкраще неформальне московське прівєтствієАле ми – українці – не такі. Ми - добрий народ. Навєрнає...
Це друга частина. Перша - перед нею. Цьом 😊👉🏻 За цей місяць наші сонечки перестріляли купу абізянських спортсменів. Це вже яка нестача м'яса на великій прекрасній расії, якщо тільки спортсменів стільки в расход пішлоТриразового призера чемпіонатів Бурятії з боксу Лапшакова Призера Паралімпійських ігор Работницького.Чемпіона Росії з дзюдо, зрадника Решетила з ДонбасуМайстра з гирьового спорту СмирноваЧемпіона з джиу-джитсу НовіковаШахового тренера-зрадника з Криму ХарутуХокеїста «Сокіл-99» Костантинова (шкода блять, що не Овечкіна)Екзотика - бурятського лучника Хальбаєва. Їбанько мало шестеро дітей і все одно поперлося в окопи. Алкоробінгуд блятьФутболістів, братів Расула та Тимура Амірових. Ще одного зет-футболіста - Дмитра Сєннікова (Локомотив). Ще одного - гравця «Металурга» Геннадія Макаричева. І ще одного – крисіяніна Олексія Яблонського. Там їх у пеклі вже набереться ціла команда. Яка і там в усіх відсмоктуватимеЧемпіона світу з танкового біатлону, якогось Цидипова, який встановив світовий рекорд швидкості на танку, але наші ракети виявилися швидшими. Тому що треба працювати не 24/7, а головою 👉🏻Наша постійна рубрика «командырявые». Ліквідовано командира батальйону з очень пафосною назвою «Курські витязі» і очень непафосним прізвищем Крутіков. Голову йому відбили ще в рідному Курську на боксі, тож цей переможець акушерського конкурсу «мамине розчарування-1991» випхвася не до психіатра, а на війну.Отак от живеш, думаєш, що ти зірка бестіарію, а на самом ділі – кунсткамери…Підписуємося, адже брак русофобії шкодить майбутньому
​​Ворог не спить, а щодня знищує наші міста, мирних українців та ні в чому невинних дітей 😔Тож у нас немає часу, щоб зволікати. Ми просто зобов'язані допомагати військовим ЗНИЩУВАТИ ВОРОГА просто зараз!Відкриваємо новий збір для 81 ОАеМБр на 10 десятидюймових FPV дронів, які працюватимуть по ворожим цілям 💪💥 Наша поточна ціль - 160 000 гривень (половину суми закриє компанія "Бомба-тур")Будемо вдячні за будь-який донат, а за переказ від 200 гривень, на вас чекатимуть бомбезні призи:🎁 1 місце - тур "Побачити Париж і закохатися", на гарантований виїзд у серпні (12.08 - 17.08)🎁 2 місце - прапор 81-ої Окремої Аеромобільної БригадиЯк взяти участь у благодійному розіграші?➡️ переходьте за посиланням: https://bomba-tour.com/uk/donations➡️ донатьте суму від 200 грн (якщо ви робите донат НЕ з картки Монобанку, залиште свій контакт у коментарі платежу, нік інстаграм, телеграм або телефон)Переможців обиратимемо в прямому ефірі через сервіс Монобанку!💬 Також два ТОП донатери зможуть обрати власне послання для окупантів, яке ми розмістимо на дронахБудемо вдячні усім за репост допису в Інстаграм. Після закриття збору гарантуємо детальний звіт на сайті та в соціальних мережах