Source
Підпілля1877 | Underground1877 | Що до мінусів я зосереджуся на конкретному який є частою проблемою філ...
175 Views/Reach
2025-10-19 11:20
Message №3770
Що до мінусів я зосереджуся на конкретному який є частою проблемою фільмів. А саме ми беремо персонажа з цілком звичними і вірними твердженнями та діями, додаємо йому людоїдської хєрні, і все, ми маємо супер злодія! До приклад Лорд Волдеморт, так, він був правий що до того що чаклуни пиздатіші за людей, якогось хріна чаклуни мають приховуватися від світу і це не справедливо, але додамо до цього те що він хоче вбити та/або поневолити всіх маглів, + бажання кокнути красівого підлітка в окулярах, і все, у нас злодій нацист. Тут та сама історія, (спойлури) уявіть що ви бізнесмен, за власні кошти організовуєте дослідження, платите науковцям скажені гроші, цим самим забезпечуючи їх сім'ї, приходите до відкриттів які призведуть до створення нових ліків, організовуєте експедицію, самі в неї їдете. От нормальний персонаж, але ну додамо йому того що він НЕ ВРЯТУВАВ ДІВЧИНКУ, і те що він це виправдав не шоком а тим що вона бреше, скажемо губами інших персонажів що "це не чесно що він буде продавати ліки за великі гроші багатим", і все, злодій. СУКА! ЯЯ ЦЕ ВСЕ ОРГАНІЗУВАВ, ВКЛАВ БАБКИ, ЗНАЙШОВ РЕВОЛЮЦІЙНУ НАУКОВУ ХУЙНЮ! ТАК БЛЯТЬ! Я ХОЧУ З ЦЬОГО ЩОСЬ ЗАРОБИТИ!!!! І блять мене ще зжирають і відвозять всю важливу наукову хуйню іншим бізнесменам які зароблять на цьому свої статки. Крч не пишітьтак злодіїв.4/10 (накинув балів за хороший візуал)#Рецензія1877