Source
Підпілля1877 | Underground1877 | Острів собак (2018)Думаю більшість з вас як мінімум чули про цей мульт...
160 Views/Reach
2025-08-27 10:23
Message №3675
Острів собак (2018)Думаю більшість з вас як мінімум чули про цей мультфільм, і я можу сказати що не дарма про нього свого часу багато говорили. Острів собак це прекрасна історія про ненависть, добро, зло, дружбу. Обійшлося все не без ідеалістичних приколів які особисто мені не дуже сподобалися, але в загальній картині вони виглядають дуже гармонійно. На диво режисер не є аніматором (наскільки я зрозумів), тому це цікавий і хороший приклад того як хороший режисер ігрового кіно з достатнім досвідом, в анімації розкривається з неочікуваної сторони. Хороший гумор в картині мене дуже порадував, при чому це не були просто жарти як жарти, сміх викликають реакції, події, просто рухи, хороший приклад візуальної комедії. Ще одним неочікуваним моментом було невелике занурення в тему "Слуг та рабів", хоч і не на такому рівні як у володарі перстнів але все ж. Одним словом дуже раджу глянути якщо ще не дивилися, ця картина точно вирушає у мій топ найкращих анімаційних повнометрівок. #Рецензця1877 #Рекомендація1877