Source
Підпілля1877 | Underground1877 | Перші фото зверху і посередині досить старі, але я не сильно змінювавс...
145 Views/Reach
2026-04-02 18:17
Message №4066
Перші фото зверху і посередині досить старі, але я не сильно змінювався після середніх фото, приблизно таким я був з минулий рік, і у вересні я пішов в зал, а результати за ці 6-7 місяців на фото знизу. Що перше можу сказати так це те що спортзал дає те чого я і хотів, кращого самопочуття. М'язи це інвестиція в старість, тому моя ціль на зараз не так схуднути як набрати м'язів, і зробити це не як найшвидше, а як іде, з прогресією ваги але без загонів. Більша частина активного походу в зал припала на холодні пори року, тому худнути дійсно діло сумне, не знаю як ви але я на зиму і під час досить непогано набирав, і тепер набрав, але м'язами! Що до силових та прогресії, я намагаюся прогресувати потроху, і якщо на початку походу в зал я жав на груди десь 50 і це було важко, зараз же рекорд 75 кг. Пишу це в деталях щоб порівняти що буде під час та в кінці літа! Харчування майже не змінилося, рідше хаваю цукор та намагаюся щодня їсти мнясо, а ще докупив креатин з протеїном. Тренуюся по фулл баді.