Як виграти війну?В матеріалах УТП вже не перший рік зазначається, що українська нація може виграти війну, міняючи правила гри на свою користь за допомогою техологій. Приклад цьому - знищення російської логістики в Криму та на півдні починаючи з травня 2026. Важливу роль в цьому зіграли дрони Хорнет виробництва фірми Еріка Шмідта, колишнього гендиректора Google.Виробляти легкі дрони, достатньо прості для масового виробництва але при цьому з достатнім зарядом вибухівки щоб знищити вантажівку, українці могли б і самостійно, не чекаючи коли їх зроблять в США. Це могла б робити українська держава як втілення волі української нації до технократичної модернізації.Що заважало зробити цей прорив рік чи два тому, одночасно з Курською операцією? Що заважало зробити цей прорив в 2022 і не допустити падіння Маріуполя? Що заважало зробити це в 2014 і не допустити окупації Криму та війни на Донбасі? Що заважало стати на рейки технократичної модернізації ще в 1991 і замість роззброєння та дерибану зробити Україну технократичною наддержавою?Головна завада - механізм формування політичної еліти. Без ідеології української націонал-технократії, держава являє собою не творчу силу української нації, а антиукраїнський бюрократично-репресивний апарат, союзник вати всіх сортів, з людоловами-бусифікаторами та повальним дерибаном посеред війни.Отже, ключ до перемоги у війні - у витворенні політичної еліти, здатної втілити ідеологію української націонал-технократії на державному рівні. Без цього - так і будемо танцювати на граблях, навіть попри деякі локальні успіхи.#програма #війна #база@ukrtp
При всіх успіхах українського війська в ураженні ворожої логістики на окупованому півдні, вкрай сумнівною була ідея знищувати завод Кримський титан в Армянську. Зараз перспектива деокупації Таврії та Криму виглядає як ніколи реальною. Невже Україні не потрібен цей завод цілим?!Втім, переробляти титан на власних заводах, а не експортувати сировину - не дуже вписується в озвучену прем'єр-міністром Шмигалем концепцію "ресурсного центру Європи". Економіст Олексій Кущ пише, що в тилових областях України титанова промисловість теж знищується - тільки не війною, а прихватизацією з дерибаном та розпилом заводів та гірничо-збагачувальних комбінатів.Титан - надважливий матеріал для аерокосмічної промисловості. Він значно легший за сталь і при цьому міцніший. Авіаційна та космічна програми української націонал-технократії навряд чи обійдуться без титану. Але зелена влада, як і всі минулі з 1991, не відчуває потребу в промисловості. Їм здається, що все що треба з технічного нам і так дадуть з заходу. Тому і маємо продовження деіндустріалізації.#війна #пром@ukrtp
Історія Дмитра Яновського, українця, який у 18 років емігрував в США щоб робити там кар'єру в ІТ, показує різку суперечність між націоналізмом та "ліберально-ринковим" космополітизмом. Суперечність майже на рівні взаємовиключності.Він успішно вивчився в МІТ - одному з найпрестижніжих вишів США і навіть світу. Він успішно заснував в США стартап. Він ще й зробив програму для таких як він українців, які їдуть навчатись в США. Він радий там вкалувати як проклятий і спати лиш по 6 годин на добу. Заради... Заради того щоб працювати на пана-чужинця?!Ця історія втілює в собі старе прокляття: українці працюють на чужі системи замість працювати на українську націю. Сотні років українські інтелектуали підживлювали Річ Посполиту (такі як шляхтичі-просвітники Вишневецькі), Російську імперію (такі як Феофан Прокопович, який її й вигадав і підказав московському царю Петру Першому), СРСР (такі як конструктор перших в світі космічних ракет Сергій Корольов). А сьогодні "вершиною кар'єри" для деяких українських інтелектуалів вважається підживлювати своїм інтелектом США.Винні в цьому не лише молоді люди, такі як Дмитро Яновський. Винна сама система, яка всіляко виштовхує українську молодь не працювати в українській науці (і отримувати 10 тис грн, маючи ще й мінімум ресурсів на розвиток технологій), а шукати успіх деінде за кордоном. Щоб, будучи цінним фахівцем, принципово не розглядати кар'єру за кордоном - треба бути вкрай фанатичним українським націонал-технократом!Українська націонал-технократія пропонує наступне рішення:Саме держава має втілювати технократичну модернізацію. Не можна перекладати це на приватний бізнес. Перелічені в цій праці технічні ідеї та проекти в більшості своїй потребують державної участі. Замість держави дещо, звісно, могли б втілити і олігархи, якби в них було мислення бодай на рівні Ілона Маска. Але від таких як Ахметов, Коломойський, Фірташ, Пінчук та інших подібних паразитів ми цього не дочекаємось. На іноземних «інвесторів» теж годі надіятись: їм потрібні лиш наші природні ресурси.Самим же ставати олігархами-капіталістами щоб втілити це все без державної влади — сумнівна ідея. Нам доведеться буквально воювати з державою у вигляді податкової та інших контролюючих органів, які скоріш за все тупо не дадуть нам працювати. За роки незалежності України корисна роль держави з року в рік скорочувалась, заводи дерибанились і пилились, приватизувались прибутки та націоналізувались збитки. “Знизу”, не ставши владою, ми це не змінимо. Тому ми мусимо прагнути державної влади. Замість паразитарного утворення, здатного лиш збирати податки та накидати непотрібні обмеження на штиб ковідних та екошизних, ми маємо зробити державу колективним втіленням волі української нації до технократичної модернізації.2.9. Наука та науковці в технократичній державі #іт #наука #вата #база@ukrtp
Вороги української нації знов хочуть прихватизувати Одеський припортовий завод та інші великі державні активиКоли лібертаріанці кажуть, що держава - неефективний власник, вони кажуть правду. Але вони впускають важливий нюанс: нинішня українська держава неефективна, бо очолюється ворогами української нації. Ворогами, які дерибанять рештки державного сектору, роздаючи їх олігархам та чужинцям за безцінь.Українська націонал-технократія пропонує демонтаж держави як антинаціональної бюрократичної машини і натомість витворення держави як творчої сили української нації. Щоб держава безпосередньо володіла та керувала великою промисловістю (в тому числі тим самим Одеським припортовим заводом) і отримувала від неї прибутки на благо нації. Не лише грошові, а й фізичну матеріальну продукцію, вироблену в Україні, а не закуплену за кордоном!Роль державиБюрократія як союзник вати всіх сортівЯк грабують українську націюЛібертаріанство - антиукраїнська ідеологіяЕкономічні теорії як ідеологічний інструмент поневолення української нації чужинцями#пром #бабло@ukrtp, новина: Олексій Кущ
Українська націонал-технократія - краща назва для ідеології УТПЦя ідеологія раніше називалась "українська технократія". Але в людей, ще не знайомих з її змістом, навіть попри слово "українська" часто виникать хибні асоціації. Вони лізуть у Вікіпедію, пошуковці та нейронки за визначенням технократії і читають там щось на штиб "політично нейтральна влада експертів", що геть не відповідає сенсу ідеології УТП.Натомість, українська націонал-технократія являє собою Ідею Нації в сучасному вигляді. Класик українського націоналізму Дмитро Донцов вчив, що Ідея Нації - це в тому числі воля до влади над обставинами. А обставини сучасності - це технології. У війні з 2014, і особливо з 2022, технології вже не раз міняли правила гри, та й поза війною значення технологій важко переоцінити. Технології можуть дати українській нації не лише перемогу у війні, а й ядерний статус з енергією та зброєю на тисячі років вперед, перемогу в космічній гонці та технологічному змаганні за підкорення мікросвіту, ба навіть дати українцям безсмертя, зробивши українську націю нацією безсмертних підкорювачів космосу. Тому націоналіст сучасності не може лишатись справжнім націоналістом, якщо його націоналізм не являє собою націонал-технократію.Українська націонал-технократія - це воля української нації до влади над технологіями на противагу владі чужинців, озброєних технологіями, над Україною.Суть ідеології УТП з поточненням назви не міняється, тому формулювання "українська технократія" в старих матеріалах УТП слід розглядати як стару назву української націонал-технократії.#база@ukrtp
Смертельне ДТП в Києві: водій на швидкості 150 км/г влетів в вихід підземного переходу. Вбив 4 пішоходів, але сам водій - вижив і в реанімації. Як бачимо по відео, паркан не здатен захистити людей від машини на такій швидкості, навіть від легкової.Це перевищення швидкості - трикратне. Офіційне обмеження в українських містах 50 км/г. Але переважна більшість сучасних автомобілів розрахована на значно більші швидкості, які до 150 км/г обмежуться лиш тим наскільки водій тисне на газ.Ліберально-бюрократичний підхід проти перевищень швидкості - відеокамери з драконівськими штрафами та інші адміністративні покарання. А технократичний підхід - надати перевагу громадському транспорту. І по широким дорогам (як ця в Києві) пустити широкі тролейбуси, які займають дві смуги дороги. Це не лише покращить громадський транспорт, а й допоможе зсунути психологію водіїв приватних авто в правильному напрямку: не широкий гоночний трек, а спокійна міська дорога, де тролейбус займає 2/3 чи навіть 100% ширини.#тр #Київ@ukrtp
"Тупий народ" чи відсутність еліти?Одного вечора, десь в середині 2010х, я, Гліб Положій, тоді ще студент, їхав з університету в тролейбусі, набитому працівниками Сумихімпрому. Як гадаєте, на що вони жалілись? На те, що подорожчала горілка!Одразу згадується ваучерна приватизація 90х. Тоді акції заводів роздали робочим. Те саме комуняцьке "відняти та поділити", тільки приправлене капіталізмом. Після цього новоявлені "бізнесмени" вимінювали в робочих ті акції на горілку та ковбасу. Таким чином, українські заводи були віддані олігархічним кланам та іншим бандитським угрупуванням.Більшість заводів були попиляні на металобрухт, меншість - працюють на олігархат та бандитів замість української держави та нації. Ліберали люблять винити в цьому "тупий народ" з "низьким рівнем свідомості". Мов, самі винні що акції пропили. Але ми, українські технократи, з цим категорично не згодні. Дурницею буде вимагати від робочих відповідальності за щось більше ніж сумлінне виконання своєї роботи на робочому місці. В дерибані державної власності винні виключно вороги нації, які, сидячи на посадах у владних кабінетах, приймали відповідні управлінські рішення.Інша річ, що робочі, і народ в цілому, не допустили б ворогів нації до влади та ще тоді сформували б ідею української технократії якби мали базовий націоналізм. Але в його відсутності слід винити не стільки "тупий народ", скільки нинішнє націоналістичне середовище. В 2012 націоналістична партія Свобода в Кривому Розі, місті шахт і кар'єрів, гірників та металургів, отримала на виборах до Верховної Ради цілих 5% при мінімальних ресурсах на агітацію. Причина проста: далеко не всі там в захваті від влади таких як Вілкул та Ахметов, і в Свободі робочі тоді побачили націоналістичну противагу Партії регіонів (зараз ОПЗЖ) та іншим бандитам. Свобода в 2012 пройшла до Верховної Ради, але розчарувала всіх пристосуванством та угодництвом з антинаціональними олігархічними політпроектами. Після цього рейтинг Свободи здувся раз і назавжди: на виборах-2014 вони вже не пройшли до Ради. Інших випадків проходження націоналістичних сил до Верховної Ради в Україні з 1991 не було, якщо не рахувати поодиноких депутатів, таких як Степан Хмара.Українська технократія - це український всеохоплюючий (за Донцовим - інтегральний) націоналізм, адаптований під умови технологічного світу нашого століття. В нинішніх умовах від промисловості залежить саме існування української нації. Від промисловості - значить і від тих хто на ній працює. Задача національної технократичної наддержави - забезпечити працівникам гідні умови праці та життя в цілому, включно з їхніми сім'ями та дітьми. В обмін на це держава вимагатиме від працівників лише сумлінного виконання своєї роботи та базової відданості ідеології української технократії. Українська технократія не накладає надмірну відповідальність на простих людей і, на відміну від марксизму та лібералізму, не намагаєтся гратися в "народовладдя" та "владу робочих".Відповідальність за державу та націю в цілому бере на себе національна технократична еліта. Тим українцям, які мають здібності до участі в державному управлінні і мають бажання та сміливість відповідати за свої рішення, буде надана можливість долучитись до формування правлячої верстви.Продовження#програма #база #пром #бабло@ukrtp
Юрій Касьянов пише, що його дрони до 2025 атакували Москву. Аж до моменту коли вороги української нації з антиукраїнської бюрократичної системи не знищили його підрозділ.Щодо ударів по російським фурам Касьянов зазначає, що це стало можливим не завдяки а всупереч чинушам в українських владних кабінетах. Коли Касьянов раніше казав їм про дрони з бойовою частиною 5 кг, більш ніж достатньою для ударів по автотранспорту - вони казали, що це "недоцільно". Бойова частина, бач, надто мала - не сотні кілограмів як в продукції компанії Fire Point імені Міндича. Щоб обійти кабінетних ідіотів-псевдораціоналістів - знадобились американці з їхніми дронами Хорнет.Антитехнократична бюрократія, як союзник вати всіх сортів, робить все від неї залежне щоб блокувати технологічні прориви. Які, якщо й прориваються до застосування в бою, то не завдяки а всупереч їй. Така система здатна породити лиш ТЦК з ловлею українських чоловіків на вулицях і супутнім корупційним обертом порядку 150 млрд грн!#війна #вата@ukrtp
Книжковий Арсенал, Київ, 31.05.2026. Спілкуюсь з цікавими людьми. Раптом до мене підходять молоді дівчата, встрягають в розмову і починають розказувати: мовляв, фу таким бути, ви написали про "ряженого у військову форму".Схоже йшлося про допис від 29.05.2026. Щоправда там йшлося не про "ряженого", а одягненого у військову форму. І того, хто розказував які погані українці-ухилянти і як добре було б завезти на їхнє місце мігрантів. В дописі йшлося про неприпустимість масового завезення до України мігрантів. Єдиний виняток - на фронт в якості найманців з поверненням додому по завершенні контракту.Відповідаю дівчатам, що йшлося не про "ряженого", а одягненого у військову форму. Вони кажуть: а ти УБД своє покажеш? Кажу їм: а пісюна не показати? Дівчата засміялись - і все на тому.Показувати, звісно, нічого я їм не став. Адже я не мігрант і в мене не чорний. Та й дівчата на Юлію Сенюк (Джозефіна Джексон, зірка Порнхабу) не схожі, можливо ще одумаються і будуть проти мігрантів.#офлайн #гумор #Київ@ukrtp
Книжковий Арсенал, Київ, 29.05.2026. Починаю спілкуватись з однією компанією на вулиці (під час тривоги, коли всіх вигнали з будівлі). Спочатку цікавляться щодо науки та націоналізму.Вручаю дівчині з цієї компанії візитівку. Дівчина дочитує до "проти заміщення українців мігрантами" - і тут понеслась! Мовляв ви що, українців за формою черепа визначаєте, фу таким бути.Підійшов один одягнений у військову форму і починає розказувати які погані українці-ухилянти і як би добре було завезти на їхнє місце мігрантів. Відповідаю, що чужинців можна і треба наймати, але виключно на фронт, щоб вони там воювали замість українців. Набирались бойового досвіду, отримали грошей - і додому по закінченні контракту. А як загине - гробові 25 тис доларів, зате загинув не українець.Масове завезення мігрантів в український тил ні в якому разі не можна допускати. Інакше за що взагалі воювати, щоб замість москалів, кадирівців та бурятів нам завозили негрів, індусів та арабів?! За Україну не для українців?!#вата #війна@ukrtp