Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Added 14 Jul 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Number of subscribers: 7 380
Photos: 1,010
Videos: 48
Links: 267
Description:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna

👥 Number of subscribers

7 380
Average/Day:: -4
Average/Week:: -11
Average/Month:: -56

👁️ Average views per message

6 205
Average/Day:: 5,700
Average/Week:: 7,517
ERR: 84.08%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Половинка, половинка - зїсть моя кото-дитинка🐈. Чи краще не з'їсть, давайте розбиратись.Сьогодні ми пробували дві половинки. Індичу та Лососеву. Відео INSTAGRAM або TikTok-------------------------Ціни: 17 гривень за 100г якщо купувати у них на сайті, приблизно до 20 у маркетах. Склад: Короткий відступ. Склад усіх Половинок по суті однаковий, приблизно 75% курки, трошки (до 10%) риби/індички, тощо і трошки юшки. Тож хоч вони і різні, але по суті вони курячі. М'ясо та продукти тваринного походження у шматочках (85%, зокрема курка 75%) - класика вологих кормів, не зовсім детально, але дякую, що хоч сказали що тут курка і її багато. Риба та продукти з риби (зокрема лосось 10%) - все те саме, що й про м'ясо. Продукти рослинного походження - не ясно, але його тут категорично мало. А все, більше нічого немає. Чи це чисте м'ясо - точно ні, на смак відчували як крупинки, так і текстуру меленого що було. Чи є тут м'ясо - точно так. Відчували нормальний, навіть смачний смак желешки, так і адекватну м'ясну складову. А риба - мабуть є, але її трошки і в морі погоду вона не робить. Висновок: Не Мерседес, але за свої гроші - Фольксваген, хороша робоча конячка. Загалом враження більш позитивні, ніж негативні. Немає цукру. Нормальний смак. Нормальна ціна. В цілому можемо рекомендувати. Так, корм мало насичений, так його треба багато - приблизно 4, а то й 5 паучів, замість 100 грам сухого корму, але ми б його розглядали як вечірній перекус для киці. Мяу. Загалом, враховуючи ціну - рекомендуємо. Але виробник, ну вкажи ти яке там "тваринне походження", гаразд?
Happy One Mediterraneum - корм для дорослих киць. Ціна - приблизно 460 грн за кілограм. 🏆 Хочемо відзначити однакове ціноутворення, незалежно від ваги упаковки. Навіть 1 кг коштує +- так, як і 7кг. Це добре, бо можна придбати 1 кг на пробу не за усі гроші світу.Склад: 🔹 Свіже м'ясо свійської птиці (30%) - 🟢 ймовірно мова про курку, та не факт. 🔹 Дегідратований білок свійської птиці (25%) - 🟡 звучить менш весело, можливо сушена курочка, а можливо сушена менш якісна курочка...🔹 Батат - 🟡 вуглеводна любов, це вам не кукурудза)🔹 Дегідратований білок сардини (14%) - 🟡 хто зна, може сушена сардина, а можливо м'ясо кісткове борошно.🔹 Свіже яйце (6%) - 🟢Якщо коротко описати наше враження про склад, то він непоганий. Є м'ясо середньої якості, а може і високої. В цілому, вважаємо що він близький до холістик. Є трохи вітамінів, є трохи бонусів, склад доволі різноманітний.БЖВ цілком адекватні, навіть добре. 37% білку, при тому тваринного походження, 18% жирку - норм. АЛЕ! 14.500 мг/кг Фосфор - суб'єктивно вважаємо, що це не мало, навіть багато. Не радили б його котикам із схильністю до ниркових проблем або каменів. ---------------------------Висновок: Деякі інгредієнти описані як "білок", що може тректуватись як найдешевша "мелена рибка" так і нормальна, повноцінна риба чи м'ясо. Проте так чи інакше, це точно краще ніж середньостатистичний супер преміум. В цілому із зауважень лише фосфор, його тут багато. Не для всіх це проблема, але увагу звернути важливо. Чи рекомендуємо ми його? ТАК - в цілому за свої кошти буде ок для дорослих або молодих котиків, проте із обережністю. 🟢НІ -якщо киця має будь які нюанси із нирками, або мама киці мала такі нюанси. 🚩
🐾 ЗНАЙОМТЕСЬ: КІТ СНОУШУ (Білолапка чи білоніжка) 🐾Чарівний кіт Сноушу вирізняється своїми білими "чобітками" на лапках! 🧦 Біле хутро може бути лише на кінчиках пальців або простягатися вище по нозі.Характер😇: чудове поєднання енергійності сіамського кота та грайливості, але дещо спокійнішого характеру американської короткошерстої кішки.Розмір📏: середній до середньо-великого, вага 3-6,5 кг, висота в плечах 20-33 см.Соціальна поведінка🐈:Обожнюють спілкування з людьми 🤝Ідеально підходять для будь-якого типу домогосподарстваДобре ладнають з іншими тваринами, дітьми та літніми людьмиЛюблять ігри та активність (потребують чотирьох 10-хвилинних ігор щодня) 🎮Здоров'я🔋: Тривалість життя: 14-20 роківМожливі проблеми: піка (їдіння неїстівних предметів) та гіпертрофічна кардіоміопатіяЗовнішність💄:Коротка шерсть з темними "поінтами" на хвості, мордочці та вухахХарактерна перевернута "V" від лоба до мордиЗавжди яскраво-блакитні очі 💙Колір поінтів: чорний, коричневий, коричний, бежевий, іноді бузковийДогляд🪮: потребують мінімального догляду — достатньо щотижневого розчісування.Вартість: не дешева, хоча можна знайти і в притулках за меншу ціну. 💰А у вас є білолапки?
Схоже, оновлений чи новий Almo Nature. Але чи вартує він грошей? Ціна: станом на зараз по акції 200 грн/кг, без акцій - 250+ грн/кг. - Чого ми очікуємо за таку ціну? - Хотілось би бачити склад суттєво краще, ніж умовний Халф Халф чи Клуб 4 лапи, де типово 25% м'яса, а решту зерно. Хотіли б бачити трохи бонусів, олію лосося, тощо.Що у складі? - Злаки🌾 🔻 Це одразу мінус, судячи з усього їх у складі 60% чи більше відсотків. Це багато, особливо врахочуючи вартість. - М’ясо та його похідні. 🟡 Виробник деталізував, 36%, з яких 28% курка. 28 загалом, чи 28 з тих 36 не дуже ясно, але нехай. - Олії та жири 🟡Все, реально більше нічого. Навіть у них на сайті - пусто. Так, у кормі додано повну пачку вітамінів і мінералів, проте вони є у всіх, навіть най-най дешевших кормах. Так, ми розуміємо що це серія "дейлі" і вона економ варіант, але все ж. БЖВ: - Білку 33%. Його досить, але амінокислотний профіль не зрозумілий, імовірно більшість білку - рослинного походження, що не дуже добре. - Жиру 11%. Ну, наче і добре, для малорухливих котів. Але що за жир, не дуже ясно. Мінерали - не вказані 🟥Висновок: Так, зайшли на ринок із новинкою, скинули ціну, продаються через великі мережі, але чи вартий він своїх грошей? Думаємо що ні, умовний клуб 4 лапи, за 135грн/кг має нічим не гірший склад, а то й краще. Ну може "м'яса" трохи менше. Давайте по прапорцях: Злаки - багато🚩М'ясо - мало🚩Бонуси - відсутні🚩Хоч щось цікаве у складі - 🚩Фосфор/Кальцій - невідомо🚩Короче кажучи, дешева каша і дешеве "м'ясо" = дешевий корм. За 120 грн/кг ми б його зрозуміли, за 200 - ні. За регулярні 250 - точно ні.Корм НЕ РЕКОМЕНДУЄМО🚩
🐱 Історія однієї кішкиЯкщо ви цінуєте поєднання спокійного характеру та грайливості в кішках, варто звернути увагу на європейську короткошерсту породу. Вони виділяються своєю врівноваженістю та невибагливістю.Цих кішок часто недооцінюють, хоча вони мають суттєві переваги: чудове здоров'я, довголіття та відсутність примх. Просто ідеальний варіант для тих, хто цінує надійність і простоту у догляді.🏠 Характер та звички:🔹 Легко знаходять спільну мову з людьми та іншими тваринами🔹 Люблять грати та полювати🔹 Спокійні та врівноважені🔹 Обожнюють увагу господарів📏 Фізичні дані:🔻Середній розмір: 5,4-6,8 кг🔻Зріст: 23-28 см🔻Тривалість життя: 15-20 років🧸 Чим зайнятися з європейською короткошерстою кішкою:🔸 Грати у "Лови"🔸 Прогулянки на повідку🔸 Розвиваючі головоломки🔸 Ігри з дітьми🔸 Спостереження за птахами💕 Догляд:🔹 Тижневе розчісування🔹 Збалансоване харчування🔹 Регулярні ігри та тренування🔹 Щорічний огляд у ветеринараЄвропейська короткошерста кішка – справжня знахідка для тих, хто шукає розумного, ласкавого та невибагливого вихованця! 🐾
Знову Delickcious, але цього разу - хороший!Здавалось б, той же "виробник" але ні. Ця консерва із сардиною зроблена у Таїланді та імпортована, хоча бренд однаковий. Ціна: 90 гривень за 80 грам. 🤯Коментар: дорого звісно. Сардини "для людей", по суті, такі ж, лише із додаванням солі, і коштують від 50 грн за 230 грам...але конкурентів не густо. Є Альфа Спіріт, 200 грам, 100 грн. Там 100% сардини, але і консистенція паштету. Склад: 🔹 Сардина 34% - класична рибка, ну от така як ви і очікуте. Добре 🟩🔹 Креветки 4% - десь там може й були, не побачили, але добре 🟩🔹 Гарбуз 2,5% - якісь жовтенькі штучки були, гарбуз хороше джерело клітковини, вітамінів. тощо. 🟩Наша дегустація та враждення у форматі відео: ТУТ--------------------Що думаємо:- Думаємо, що консерва дорога, об'єктивно, але класна. Це просто не солена рибка. Креветки чи гарбуз лише "добавки", які не роблять у морі погоди, сама ж сардина - хороше джерело усього, що треба кицям, омега 3 жирні кислоти, гарно засвоюваний білок, таурин, тощо. - Омега 6/9 додана у вигляді соняшникової олії, тож дифіциту не буде. - Трошки рису/гарбуза будуть корисні для формування юшки, а ще у складі "Ксилоза", це деревний цукор, проте з ним все ок. Він майже не підвищує рівень глюкози в крові, так що нехай буде...- А ще рівень білку високий, 10% і жиру - мало 2%, так що корм підійде і лінивим товстунчикам, і активним пострибунчикам! Загалом: Дорого. Класно. Корм рекомендуємо! 🟩
Сьогодні говоримо про щось дуже дешеве, для котиків. Але чи хороше? 😶‍🌫️М'ясна Миска - м'ясний мікс!Ціна: 10 грн за пакетик 100 г. Дуже демократична вартість. У таких цінових рамках, зазвичай якась повна повна "соя" або Леополь із його особливою текстурою (він, між іншим, норм)Склад: М'ясо та субпродукти тваринного походження - 81% в шматочках (зокрема курки - 48,7%, яловичини - 32,3%), злаки.Якщо розшифрувати, то це трохи краще описано, ніж у типових паучах із їхніми "4% курятини", але не ідеально. Проте добре, що хоч вказали тип, курка та яловичина. Тепер про смак:Спробували, але сьогодні не на камеру. І що - приблизно як прісне, без спецій, варене та перемелене тваринне щось. Нагадує Леопольд, віддалено. Не нагадує сою. Висновок: Ми, все ще віддамо перевагу Леопольду, просто тому що там чітко видно субпродукти, АЛЕ ця "М'ясна Миска" - дійсно м'ясна. Ну, точніше "субпродуктна". На смак воно норм, навіть добре. Желе норм, подушечки норм. Щось з м'яса і легень+шлунків+рубців, тощо. Вердикт: Їсти можна. Мабуть рекомендуємо, якщо мова про дешевенькі паучі. Точно краще 4Лапи чи М'яу...💚
🦠 Ринотрахеїт у котів: як розпізнати та що робити?Ринотрахеїт — запалення верхніх дихальних шляхів у котів, викликане герпесвірусом (FHV-1) та калцівірусом (FCV). Це одна з найпоширеніших інфекцій у котів, що може вражати тварину будь-якого віку 😿Основні симптоми:- Чхання та кашель- Виділення з носа та очей (прозорі або гнійні)- Втрата апетиту- Летаргія та млявість- Лихоманка📌Ринотрахеїт передається повітряно-крапельним шляхом через прямий контакт з хворими тваринами або через предмети, якими користувалися заражені коти (лежанки, миски, іграшки). Людина може стати переносником інфекції, якщо не дотримується гігієниЯк лікувати:1. Консультація з ветеринаром — необхідно звертатися до лікаря для точного діагнозу та лікування2. Ліки — антивірусні препарати (наприклад, ацикловір), імунокоректори та жарознижувальні3. Зволоження повітря — допомагає полегшити дихання4. Тепле місце для відпочинку — важливо забезпечити комфорт для одужання5. Очищення носа та очей — застосовуйте сольові розчиниЯк запобігти:- Вакцинація — найефективніший захист від ринотрахеїту- Гігієна та дезінфекція — регулярно чистіть миски та іграшки- Обмеження контакту з хворими тваринами — дотримуйтесь обережності при контактах⚡️ Важливо: Ринотрахеїт може стати хронічним, якщо не лікувати вчасно. І навіть після одужання коти можуть стати вірусоносіями, що підвищує ризик повторного зараження. Тому дотримуйтеся рекомендацій ветеринарів та не нехтуйте вакцинацією.💬 А у вас був досвід боротьби з ринотрахеїтом? Як ви справлялися? Поділіться в коментарях!
Чи обов'язково годувати стерилізованих песиків / котиків спеціальним кормом? 1️⃣ Коротко: Ні.2️⃣ Трошки довше: Бажано, якщо не хочете розбиратись із кормами.3️⃣ Дуже довше: Спершу про стерилізацію, видалення матки/яєчників/сім'яників - процедура, яка умовно безпечна, із невеликими потенційними ризиками, проте вона може змінити метаболізм тварини у майбутньому, сповільнити. Тобто ваш котик/песик буде мати більшу схильність до потовстіння.Подруге є деякі статистичні/доказові дані, що стерилізовані тваринки мають більшу схильність до хворіб нирок/сечовидільної системи.------------Так от, НІ не обов'язково: Візьмемо, до прикладу дві Фарміни для собак: Стерилізована отакаЗвичайна: отакаГлобально вони ОДНАКОВІ, звичайна Фарміна має навіть нижчі показники білку, фосфору і мінерального навантаження як такого, по суті різниця лише у складі, а слово "стерилізована" більше маркетинг. Або котячі Сейворі Один та ДваРізниця досить мала, майже відсутня.При чому, є деякі виробники у яких корм стерилізований - менш хороший, ніж звичайний.------------------Висновок - читайте наш канал та склад, але в цілому, стерилізовані корми для тих, хто не хоче розбиратися і у більшості випадків вони однакові, або кращі ніж звичайні. Проте є нюанси: ❗️Карпатіан пет Фуд❗️- приклад поганого корму. Українська версія сайту 0.86% фосфору, але на упаковці та англійська версія вказує - 1,36%, що на наш погляд не добре, або взагалі небезпечно для стерилізованих тварин. Тож не всі "спеціальні корми" - хороші!
Optimeal Beauty Podium: а чи вартий він своїх грошей? 🤔Ціна: 420 грн за 1 кг, якщо брати 4 кг упаковку за 1680 грн. Це вже рівень вищого супер-преміум класу 💸Особливості: Рибний корм з акцентом на красиву шерсть 🐟 - не забуваємо, що не всі котики в захваті від риби.Склад:♦️ Дегідратований рибний протеїн (40%) 🐟Тут у нас трохи цікаве формулювання, чи це тушки, чи це "остави" чи це філе, не зовсім зрозуміло.♦️ П'ять видів зернових 🌾-Коричневий рис-Сорго-Овес-Ячмінь-СпельтаПрямо зерновий парад якийсь. Не скажемо, що все зерно погане, та й не дуже зрозуміло скільки тут його. Хоча за цю вартість нагадаємо - котики хижаки 🐱♦️ Морепродукти:- Мідії (2%)- Креветки (1%)- Криль (1%)От це файно, але відсотки малуваті для такої ціни 🦐Білок: 36% Жир: 17% Фосфор: 1,3% Зависоко, особливо якщо котик не молодийА ще на нашу думку баланс кальцію 1,4% та фосфору1,3% не збережено, не добре, не добре. Що думаємо?За ці гроші можна взяти альтернативні Savory хоча він буде +- таким же, може трішки краще, але там горох. Brit Care - але там крім рибки ще курка чи/та горох, або 10кг ТОПОВУ Фарміну з Оселедцем...Висновок:Корм специфічний, з одного боку він не дешевий, а з іншого - рибних альтернатив мало, або значно гірші, або значно дорожчі. ⚠️ І якщо чесно, нас більш усього турбує фосфор і кальцій. В цілому, тут чимало добавок. Досить риби, або рибних продуктів і теоретично корм міг би мати вплив на шерсть, через омега жирні кислоти, але все ж...незнаю.Залишимо його БЕЗ РЕКОМЕНДАЦІЇ. ----------------------------Що скажете, чи працювали з цим кормом? Які результати у ваших котиків? 🤔