Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Added 14 Jul 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Number of subscribers: 7 380
Photos: 1,010
Videos: 48
Links: 267
Description:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Source

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Схоже, оновлений чи новий Almo Nature. Але чи вартує він грошей? Ціна:...

Схоже, оновлений чи новий Almo Nature. Але чи вартує він грошей? Ціна: станом на зараз по акції 200 грн/кг, без акцій - 250+ грн/кг. - Чого ми очікуємо за таку ціну? - Хотілось би бачити склад суттєво краще, ніж умовний Халф Халф чи Клуб 4 лапи, де типово 25% м'яса, а решту зерно. Хотіли б бачити трохи бонусів, олію лосося, тощо.Що у складі? - Злаки🌾 🔻 Це одразу мінус, судячи з усього їх у складі 60% чи більше відсотків. Це багато, особливо врахочуючи вартість. - М’ясо та його похідні. 🟡 Виробник деталізував, 36%, з яких 28% курка. 28 загалом, чи 28 з тих 36 не дуже ясно, але нехай. - Олії та жири 🟡Все, реально більше нічого. Навіть у них на сайті - пусто. Так, у кормі додано повну пачку вітамінів і мінералів, проте вони є у всіх, навіть най-най дешевших кормах. Так, ми розуміємо що це серія "дейлі" і вона економ варіант, але все ж. БЖВ: - Білку 33%. Його досить, але амінокислотний профіль не зрозумілий, імовірно більшість білку - рослинного походження, що не дуже добре. - Жиру 11%. Ну, наче і добре, для малорухливих котів. Але що за жир, не дуже ясно. Мінерали - не вказані 🟥Висновок: Так, зайшли на ринок із новинкою, скинули ціну, продаються через великі мережі, але чи вартий він своїх грошей? Думаємо що ні, умовний клуб 4 лапи, за 135грн/кг має нічим не гірший склад, а то й краще. Ну може "м'яса" трохи менше. Давайте по прапорцях: Злаки - багато🚩М'ясо - мало🚩Бонуси - відсутні🚩Хоч щось цікаве у складі - 🚩Фосфор/Кальцій - невідомо🚩Короче кажучи, дешева каша і дешеве "м'ясо" = дешевий корм. За 120 грн/кг ми б його зрозуміли, за 200 - ні. За регулярні 250 - точно ні.Корм НЕ РЕКОМЕНДУЄМО🚩