Source
Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Знову Delickcious, але цього разу - хороший!Здавалось б, той же "вироб...
6 900 Views/Reach
2025-03-03 05:41
Message №1533
Знову Delickcious, але цього разу - хороший!Здавалось б, той же "виробник" але ні. Ця консерва із сардиною зроблена у Таїланді та імпортована, хоча бренд однаковий. Ціна: 90 гривень за 80 грам. 🤯Коментар: дорого звісно. Сардини "для людей", по суті, такі ж, лише із додаванням солі, і коштують від 50 грн за 230 грам...але конкурентів не густо. Є Альфа Спіріт, 200 грам, 100 грн. Там 100% сардини, але і консистенція паштету. Склад: 🔹 Сардина 34% - класична рибка, ну от така як ви і очікуте. Добре 🟩🔹 Креветки 4% - десь там може й були, не побачили, але добре 🟩🔹 Гарбуз 2,5% - якісь жовтенькі штучки були, гарбуз хороше джерело клітковини, вітамінів. тощо. 🟩Наша дегустація та враждення у форматі відео: ТУТ--------------------Що думаємо:- Думаємо, що консерва дорога, об'єктивно, але класна. Це просто не солена рибка. Креветки чи гарбуз лише "добавки", які не роблять у морі погоди, сама ж сардина - хороше джерело усього, що треба кицям, омега 3 жирні кислоти, гарно засвоюваний білок, таурин, тощо. - Омега 6/9 додана у вигляді соняшникової олії, тож дифіциту не буде. - Трошки рису/гарбуза будуть корисні для формування юшки, а ще у складі "Ксилоза", це деревний цукор, проте з ним все ок. Він майже не підвищує рівень глюкози в крові, так що нехай буде...- А ще рівень білку високий, 10% і жиру - мало 2%, так що корм підійде і лінивим товстунчикам, і активним пострибунчикам! Загалом: Дорого. Класно. Корм рекомендуємо! 🟩