$MMT, Momentum новий сейл на BuidlPad ⌨️Всім Сап Банда! Я вже не перший раз беру участь у сейлах на BuidlPad, і цей проєкт мені реально здався цікавим. Momentum Finance — топовий DEX на Sui, за яким стоїть Sui Foundation і Walrus. Проєкт складається з Momentum DEX зі структурою CLMM, Momentum X (торгова платформа), xSUI, TGL і RWA
Із сухих цифр FDV: $250M / $350M (залежно від умов)Формат: перепідпискаВестинг: 100% на TGEЛіміт: $50–2000Збір: $4.5MTGE: інфи ще немаМетрики:-> за півроку — 2.1 млн користувачів, TVL $550M і $18B обсяг торгів.-> база ліквідності для нових Sui-проєктів.-> стимулюють лікву через Bricks Point.-> інтеграція з Wormhole (є кросчейн-доступ до активів).Тепер головне як зробити дешевше FDV:Momentum - вже другий сейл із інтеграцією BuidlPad Hodl.➡️ якщо закинути в LP $3K+ на 1 місяць (снеп 25 жовтня о 05:00), FDV знижують до $250M.➡️ плюс можна внести більшу суму в сейл, але алока залежатиме від того, скільки ти залив у LP.🗣Моя думка:Якщо глянути на всю DeFi екосистему SUI (NAVI, Cetus, Bluefin) — FDV $350M виглядає адекватно. Але враховуючи, як у них росте TVL і як BuidlPad показує стабільну динаміку, я не здивуюсь, якщо на лістингу буде FDV в районі $1B+ (2–3х).Я лікву не лочу -> буду закидувати по 2кТаймінг участі:Реєстрація KYC: 22.10 (13:00) — 25.10 (05:00)Депозит: 27.10 (13:00) — 28.10 (13:00)🔗BuidlPad Momentum
Скільки вийшло заробити за місяць?Всім Сап Банда! Сьогодні виповнилось 1 місяць бб школі, то підведемо перші підсумки, що і як вийшло/на яких ідеях підняти за цей місяць (буду писати скільки вийшло в мене)
🟢 Шорт CAMP +655💵🟢Дроп ZKC +304💵🟢Шорт ZKC +487 💵🟢Промка SOMI +4165💵🟢 Шорт SOMI +665💵🟢 Дроп OG +290 💵🟢 Дроп XPL +414 💵🟢Дроп MIRA +273 💵🟢 Шорт MIRA +223 💵🟢 Дроп FF +697💵🟢 Шорт FF +96,56💵🟢 Сейл FF +1228💵🟢 Дроп BARD +89💵🟢Шорт BARD +68,96 💵🟢Промка AVNT +2100 💵Міні відпустка в Італі 🇮🇹🟢 Дроп 2Z +825 💵🟢пули, стейкінги +500💵🟢промка BARD +84💵🟢промка ZKC +130💵🟢промка XPL + 675💵Загальний прибуток: +12,949.5💵Були ще колли про які казав, але сам не заходив. Як ASTER, шорт 2 фази XPL та інші, то хлопці з них також винесли, я в прольоті був через перельоти, відпустку та іншеБули супер топові колли від наших досвідчених, які я не можу висвітлювати тому що це їхні колли + а вдруг знову тема буде годувати. Підказка, це супер геніально, але одночасно просто. Я не про якісь лазейки, якщо щоТакож провели зізвон про гео і де їх шукати, де знаходити кусерів з скидкою в 3X. Запросив для цього мого колєгу, який один із найкращих в цій справіПо торгівлі не заходили в лудку, альфу вчив новачків і казав робити неодноразово якраз перед хвилею з дропів 100-600$/ак. То хто зайшов точно 1000-1500💵/АК винеслиЗ того що не написав, то може якісь міні фліпи по 50-70$ та сейли і теми/стейкінги, які ще мають надіслати нагороди
Навіть у відпустці вийшло заробити гарні гроші +- пасивно, то вважаю - це успішний місяць 🤝(скріни з пнл й іншими прибутками закидаю в коменти)
OKX BOOST. Повний гайд a.k.a. нова бінанс альфаВсім Сап Банда! Я знову на зв'язку, вчора писав вам, що біржа OKX запустила свій фарм поінтів — OKX Boost (аналог Binance Alpha)
Суть проста: робите обсяг + тримаєте баланс → отримуєте бали → за них прилітають токени з нових проєктів.Як це воркає?1️⃣ Реєструєтесь на ОКХ → https://www.okx.com/2️⃣ Ставите застосунок, авторизуєтесь → зверху тиснете “Біржа ОКХ” → обираєте WEB33️⃣ Створюєте гаманець (якщо нема)4️⃣ У гаманці → Більше → Referral → можна вписати код CRYPTORO (20% знижки на комісію).5️⃣ На головній гаманця → тиснете кнопку BOOSTТут всього 2 параметри:1. Обсяг Boost (середній обсяг торгів за 15 днів)2. Баланс Boost (середній баланс за 15 днів)✉️ Якщо зробили 200$ обсягу й далі 0 → рахується як 13.3$ (200/15). Аналогічно й з балансом.По токенам:Група 1 (USDT, ETH, USDC і т.д.) – не зараховує обсяг ❗️Група 2 (TON, PEPE та ін.) – множник 0.25Група 3 (всі інші) – множник 1 ✔️Де крутити обсяг?Тиснемо зелену кнопку DEX → обираємо спосіб торгівлі (ринок/ліміт).Я роблю в парі KOGE/USDT – тут множник 1.Приклад: купив на 150$ + продав на 150$ → зарахує 300$ обсягу.🚩 На 1000$ обороту комісія ~9$Мінімальні вимоги на перший дроп:Середній обсяг від 32$Баланс від 10$💭 Пороги поки що дуже низькі, як колись на старті Binance Alpha. Потім думаю будуть ростиНа першу роздачу виділили 5 млн $ в LINEA, тут реально easy money, поки вимоги мінімальні, не скіпайте 💰P.S Думаю, ще варто сказати, що холд грошей обов’язково, снепшот кожну годину і виходить, що воно середнє за день бере, а не на момент 3:00
Анонс стріма | Як розкачати деп із 100$ на промках й заробляти 2-5к💵 в місяць
Всім Сап Банда! Ви просили - ми робимо, вмовив Олексія поділитись своєю історією в крипті. Він всього 1 рік тут, але вже пройшов цікавий шлях від 100💵 до заробітку 2-5к в місяць на крипті 💸 Якщо хтось ще не знає, Олексій це один із моїх самих давніх підписників, який в чаті ділився своїми результатамиСаме цікаве, що ця людина весь цей час працювала паралельно на заводі і тільки недавно звільнився, з чим його можна привітати! На стрімчику обговоримо:-> З якого депозиту краще починати?-> Як зараз розкачати депозит? -> Історія Олексія і як вдалось вийти на дохід із крипти-> Скільки зараз можна заробляти на промках-> Чому промки це найкраща ніша в крипті-> Найбільші кейси за весь час-> Як боротись із мінусами та мітками -> Поради для новачків-> Відповіді на ваші запитанняБуде дуже цікаво і корисно, тому беріть пачки кіндер буено та відра попкорну 🍿📣Час проведення: Субота 17:00🎥 одразу кажу запис стріма 50/50, не можу точно сказатиP. S Кому цікаво можете вбити в чаті нік Олексія, @o_hryshchenko й чекнути самі всі його повідомлення і шлях за цей рік
Я не закинув канал, просто промок не було. Але ось під'їхали нові 🔥Всім Сап Банда! Повернувся я в канал, за цілий рік ще такої паузи не робив, зараз розповім про промки і ще про цікаве на чому можна було заробити
Промка 1: HOMEстарт сьогодні 13:00місць 2к, нагорода 60+$Промка 2: DOLOстарт сьогодні 13:00, місць 2к, нагорода 60+$Промка3: FLOCKстарт сьогодні 13:00, місць2500нагорода 60+$Давайте по порядку:1. Пів місяця не було промок, все таки серпень - це норма, очікуємо в найближчий час промкопад тому осінь, а це означає що проекти будуть частіше виходити = більше промок для нас 🏆2. Я заганяв 30 аків в промку K, очікую результатів, в щоденнику напишу якщо буду шортити виплату 3. Як можна було заробити? як ви могли бачити в чаті, а якщо ні то розповім: давали хороші бонуси в бтс, і рулетки на цьому можна було добре заробити + до цього всього ще промки на 10-20$ і виходила кругленька сума➡️Юзаю Proxy-Seller - промокод cryptobro (15% знижки по посиланню)➡️Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)➡️ Юзаю Dolphin{anty} для промок 🌏
Моя історія заробітку на промках ⬛️
Почав я займатись промками регулярно рівно як 1 рік, до цього я займався більше ретродропами. В ніші ретро можна було дуже багато заробити, але побрили там 90% людей. +доводилось чекати 3-6 місяців, навіть 1 рік. Забрав я із цієї історії якусь частину профіту, збрило майже всі акаунти що робив рік часу, але навчився будувати команду і нетворкати й прийшов в нішу абузу промок, від того дня я не один день не жалів про це рішення ❤️ За цей період, в мене є публічні виноси:DOGS: +1330💵DEEP: +1650💵SUPRA: +5160💵IP: +2800💵та кейс який ми винесли із бб школою, PLUME: +7362$💵та ще було багато промок де виніс 200-1000$, також шорти, приватні обучі людей і тдПривів мене в цю нішу мій хороший вже друг
Валера, який навіть із промок виніс собі на машину. Він можна сказати провів мені навчання, де розповів про всі нюанси і я почав заробляти майже із самої першої промки, це дозволило пропустити етап власних помилок і почати етап фарму грошей, за що йому я безмежно вдячний 🤝За цей рік, я пройшов етап від абузу своїми руками, часом по 80 аків в 1 промку, це було ой як весело, особливо воркати вночі із індусами, але зараз я трішки змінив свій підхід ,я почав делегування Чому вирішив самому не робити промки?Я сказав собі ще на початку шляху, що як тільки зможу по грошам, то делегую цю роботу, так як це часто виводи, верифікації, так це відносно легка робота, але так як вона займає часу, а я хочу ще жити, то це логічний перехід до автоматизації+ в мене ще є інший ворк у крипті, це були лістинги, бінанс ферма, авжеж і відпочинок та можливість насолоджуватись життям, заради цього я і працююІ останні пів року, я вже майже сам не робив промки, тільки вивчав фішки і розповідав про них моїй команді, тому ви можете бачити менше постів із лайфхаками або гайдів, це сумно, але це розвитокОсінню я сам все робив, одразу писав на канал гайди по промках. А зараз такий етап коли є група людей яким ти вже сам допомагаєш вивчати промки, делегуєш роботу. Пишу це для того щоб ви знали, що ніша промок зараз дуже жива і я не забив, а просто у work modeДякую усім хто зайшов в канал за цей рік, Олексій який із 200$ дійшов до рівня заробітку у 4к$ в місяць, Віталіку який також пройшов шлях від роботи в наймі до заробітку на промках і часто допомагає новачкам, усім тим хто будує із нами найкраще ком'юніті по промках, ви найкращі. Вдячний, що канал познайомив нас 🏆
Мої думки як заробити на сейлі пампфан 💊Всім сап Банда! Погано спав через обстріли, але важлива подія на носі - це один із найбільших сейлів в історії - пампфан
Не буду багато розписувати деталів й так все вже мали бачитиСейл буде майже на всіх біржах у 17:00, вже є премаркет фючі Дають нам купити по 0,04 а зараз токен на премаркеті вже 0,056Як на цьому заробити:1) Занести в сейл і захеджитись2) Шорт 3) Спред, сьогодні був 6% спред між хайперліквід і бінансХтось каже лонг або не хеджетись, але дивлячись на токеноміку то проситься стаканкаТоп варіант для лоубанків - це залетіти на мекс із скидкою в 40%, це найкращі умови для маленького банку Так як нести в сейл копійку, то не дуже є сенс, а забрати із акаунта мекс 35-60$ із локом 100$ - топ!Я ще не в позах, сам думаю що робити, зробив пару аків мекс так як там топ умови для нових юзерів - 40% скидки і заносимо по 0,024 Хто хоче також, велком - тик й пояснення акції - тик Про шорт і нюанси напишу свої думки в закритий щоденник (добавлю перших 10 людей) таємний вхід
Нова промка ROAM l Та легкі +10$ від рулетки Проект - $ROAMНагорода: 200 монетокМісця: 17500⏱Старт: 04.03.2025 12:00⏱Лістинг: 06.03.2025 12:00 ⏱ Результат: 19.03.2025 13:00 💵 Як отримати нагороди за промки:> Реєстрація на біржі Байбіт> Депозит 100$ > Об'єм при лістингу на 100$Яка винагорода буде?Поки немає інформації про токеноміку і премаркет прайсу тому аналіз зробити неможливоЩо буду робити я?Поки зберу 10 родичів і в день лістинуг зробимо об'єми, якщо прайс буде хороший, то будемо робити щеМісця мають бути 2+ дня, якщо промка буде дуже гарна, якщо середня або нижче, то місця будуть набагато більше> Як отримати легкі 10$ від Bybit?1. Реєструємся в рулетці2. Депа 10к+ (треба зачекати 5 хвилин)3. Забираємо віпку та +$10 (віпку дають на 14 днів і можна ще вибити 1к$)Для чого VIP? Щоб можна було легше робити торгові промо, але раджу робити тільки на мейни, до кусів де ви зможете повторно пройти перевірку лиця, якщо це потрібно буде➡️Юзаю це проксі - промокод cryptobro (15% знижки по посиланню)➡️Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)
Вийшла нова промо на Bybit — AVL 165$/ак l Повертаємся у ворк! 🤗Проект - AVLНагорода: 200 монеток (165$ на премаркеті)Місця: 5000⏱Старт: 6 лютого 22:00⏱ Лістинг: 12 февраля 12:00💵 Як отримати нагороди:> Реєстрація на біржі Байбіт> Депозит 100$ > Об'єм при лістингу на 100$ у парі з новою монеткою AVL/USDTІнфа по промці:- На підготовку є багато днів, а що це означає? — Що місця швидко розберуть- Будемо робити лімітками в перші 5 хвилин щоб точно встигнути (зроблю гайд і для любимих сабів в канал)- Промка виглядає гуд, головне щоб курс не вкатали- Будемо разом з хлопцями із школи байбіт використовувати прийоми і фішки, які знайшли в останніх промощоб винести цю промо ще потужніше 💵 Одним словом збираємо родину до столу і повний вперед!Пост для новачків - https://t.me/temkicryptobro/1695Чат - https://t.me/bandacryptobro➡️Юзаю це проксі - промокод cryptobro (15% знижки по посиланню)➡️Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)🌏 Юзаю Dolphin{anty} для промок (10 безкоштовних профілів)
Як зняти мітку з акаунта ByBit? Всі актуальні способи Отримав фідбек - дякую броскі❤️ Тепер моя частина угоди - сьогодні поговорим про "мітки" і як з ними боротисьЩо таке ці мітки?Так криптани називають позначки через які твоєму акаунту блокують можливість отримати нагороду токенів з tokensplash/airdrophuntПростими словами, маєш мітку - на профіт можеш не надіятись Проте, навіть якщо ви отримали таку позначку зняти її можливо. Як це зробити?По-перше мітки - це норма, вони прилітають і будуть прилітати. Періодами - більше, періодами - менше. Давайте так - це частина нашої роботи.. Якби їх не було, то це було б дійсно занадто легко 💵По-друге зняти мітку можна в одному випадку: Якщо ви можете прийняти участь в airdrophunt, якщо мітка і в токенслеші й в ханті одночасно, то такий акаунт можна викидати й не витрачати часу 😕Всі способи як зняти мітку з акаунтів:-> Перший спосібЗробити повторний депозит на акаунтТобто, закинули ви 100$ -прилетіла мітка - робите депозит трішки більше ніж ця минулий раз і через час мітка може зникнути (1-2 дня)-> Другий спосібЗробити торговий об'ємПроявити активність ніби ви рядовий юзер біржи. До прикладу зараз є акція з SOL де за торговий об'єм у 500$ ви можете отримати 5$. Якщо на вашому балансі 100$, щоб виконати акцію потрібно продати і купити SOL/USDT 5 разівТакі акції є часто, але не завжди. Проте, об'єм ми можемо набивати і без них, просто таким чином ми витратим нуль на комісію -> Ультимативний спосіб Це закинути повторний депозит і зробити ще торговий об'єм тоді зазвичай з вірогідністю у 90% мітка зникнеВисновок:Тепер ти знаєш все що потрібно для того щоб зняти цю йоб$ну мітку І пам'ятайте кожен акаунт - це наш актив. Більше акаунтів = Більший профіт 💸25🔥 Роблю для вас методичку як реєструвати акаунти щоб значно знизити ризик отримання мітки