Source
КриптоБро | Моя історія заробітку на промках ⬛️ Почав я займатись промками регуляр...
1 220 Views/Reach
2025-07-28 13:59
Message №2031
Моя історія заробітку на промках ⬛️
Почав я займатись промками регулярно рівно як 1 рік, до цього я займався більше ретродропами. В ніші ретро можна було дуже багато заробити, але побрили там 90% людей. +доводилось чекати 3-6 місяців, навіть 1 рік. Забрав я із цієї історії якусь частину профіту, збрило майже всі акаунти що робив рік часу, але навчився будувати команду і нетворкати й прийшов в нішу абузу промок, від того дня я не один день не жалів про це рішення ❤️ За цей період, в мене є публічні виноси:DOGS: +1330💵DEEP: +1650💵SUPRA: +5160💵IP: +2800💵та кейс який ми винесли із бб школою, PLUME: +7362$💵та ще було багато промок де виніс 200-1000$, також шорти, приватні обучі людей і тдПривів мене в цю нішу мій хороший вже друг
Валера, який навіть із промок виніс собі на машину. Він можна сказати провів мені навчання, де розповів про всі нюанси і я почав заробляти майже із самої першої промки, це дозволило пропустити етап власних помилок і почати етап фарму грошей, за що йому я безмежно вдячний 🤝За цей рік, я пройшов етап від абузу своїми руками, часом по 80 аків в 1 промку, це було ой як весело, особливо воркати вночі із індусами, але зараз я трішки змінив свій підхід ,я почав делегування Чому вирішив самому не робити промки?Я сказав собі ще на початку шляху, що як тільки зможу по грошам, то делегую цю роботу, так як це часто виводи, верифікації, так це відносно легка робота, але так як вона займає часу, а я хочу ще жити, то це логічний перехід до автоматизації+ в мене ще є інший ворк у крипті, це були лістинги, бінанс ферма, авжеж і відпочинок та можливість насолоджуватись життям, заради цього я і працююІ останні пів року, я вже майже сам не робив промки, тільки вивчав фішки і розповідав про них моїй команді, тому ви можете бачити менше постів із лайфхаками або гайдів, це сумно, але це розвитокОсінню я сам все робив, одразу писав на канал гайди по промках. А зараз такий етап коли є група людей яким ти вже сам допомагаєш вивчати промки, делегуєш роботу. Пишу це для того щоб ви знали, що ніша промок зараз дуже жива і я не забив, а просто у work modeДякую усім хто зайшов в канал за цей рік, Олексій який із 200$ дійшов до рівня заробітку у 4к$ в місяць, Віталіку який також пройшов шлях від роботи в наймі до заробітку на промках і часто допомагає новачкам, усім тим хто будує із нами найкраще ком'юніті по промках, ви найкращі. Вдячний, що канал познайомив нас 🏆