Source
КриптоБро | Скільки вийшло заробити за місяць?Всім Сап Банда! Сьогодні виповнилось...
1 450 Views/Reach
2025-10-13 10:22
Message №2074
Скільки вийшло заробити за місяць?Всім Сап Банда! Сьогодні виповнилось 1 місяць бб школі, то підведемо перші підсумки, що і як вийшло/на яких ідеях підняти за цей місяць (буду писати скільки вийшло в мене)
🟢 Шорт CAMP +655💵🟢Дроп ZKC +304💵🟢Шорт ZKC +487 💵🟢Промка SOMI +4165💵🟢 Шорт SOMI +665💵🟢 Дроп OG +290 💵🟢 Дроп XPL +414 💵🟢Дроп MIRA +273 💵🟢 Шорт MIRA +223 💵🟢 Дроп FF +697💵🟢 Шорт FF +96,56💵🟢 Сейл FF +1228💵🟢 Дроп BARD +89💵🟢Шорт BARD +68,96 💵🟢Промка AVNT +2100 💵Міні відпустка в Італі 🇮🇹🟢 Дроп 2Z +825 💵🟢пули, стейкінги +500💵🟢промка BARD +84💵🟢промка ZKC +130💵🟢промка XPL + 675💵Загальний прибуток: +12,949.5💵Були ще колли про які казав, але сам не заходив. Як ASTER, шорт 2 фази XPL та інші, то хлопці з них також винесли, я в прольоті був через перельоти, відпустку та іншеБули супер топові колли від наших досвідчених, які я не можу висвітлювати тому що це їхні колли + а вдруг знову тема буде годувати. Підказка, це супер геніально, але одночасно просто. Я не про якісь лазейки, якщо щоТакож провели зізвон про гео і де їх шукати, де знаходити кусерів з скидкою в 3X. Запросив для цього мого колєгу, який один із найкращих в цій справіПо торгівлі не заходили в лудку, альфу вчив новачків і казав робити неодноразово якраз перед хвилею з дропів 100-600$/ак. То хто зайшов точно 1000-1500💵/АК винеслиЗ того що не написав, то може якісь міні фліпи по 50-70$ та сейли і теми/стейкінги, які ще мають надіслати нагороди
Навіть у відпустці вийшло заробити гарні гроші +- пасивно, то вважаю - це успішний місяць 🤝(скріни з пнл й іншими прибутками закидаю в коменти)