Source
TastyDrive | У суботу шукала нові смаки в навколо Подільска - в Куяльницькій громад...
158 Views/Reach
2026-05-05 05:44
Message №5862
У суботу шукала нові смаки в навколо Подільска - в Куяльницькій громаді під час промо- гастротуру Україно - молдовське весілля. Адже тут Організатори - місцеве управління культури у співпраці з місцевими божевільними людьми, які не просто мріють, а беруть і роблять. Основний двигун цього туристичного двіжу, відомий багатьом Олексій Овчинніков, переселенець з Херсону, засновник власної виноробні (яку було знищено) та Винних Ігор. Але такі люди не можуть просто сидіти на місці. Саме тому з його появою, в Подільську зʼявився винний клуб, проводяться дегустації і мені здається, що за років 5-10 ми будемо говорити про винне одеське Поділля на повному серйозі. А поки - гастромаршрут, де поєдналися українські та молдовські шлюбні традиції, цікаві фішки, історія, прекрасна природа і ,звісно, смаки.Хочу додати, що дуже пощастило з групою, яку зібрала Тетяна Димнич, адже молодята на весіллі - були саме туристи, а не місцеві. Я не знаю, чи буде щастити іншим групам з такою парою, але нам повезло. Для себе відкрила … мамалигу. Тут вона виявилась кольору кави з молоком і зовсім іншим смаком, хоча була з бринзою та шкварками. На жаль, не знайшла жінку, яка іі готувала і таємниця цієі мамалиги залишилася нерозкритою. Я думаю, що крупу обсмажували перед тим як залити водою, але то не точно. А ще були цікаві купати - ковбаски з мʼясного та картопляного фаршу. При чому, картопля не терта, а нарізана дрібним кубиком і, як мені здалося, трохи підсмаженоі. Був ще майстер клас з крутіння малюсеньких голубців, а на святковому столі - палянички з бринзою та зеленню і хрустики.